Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Finał "Telefonu na deser", czyli aparatu bez umowy w Play

Finał "Telefonu na deser", czyli aparatu bez umowy w Play

WitekT 12 Grudnia 2008 17:30

0 0

Play przygotował dla klientów doładowujących regularnie kartę prezent na świąteczny deser. Będą mogli kupić telefon w cenach z oferty MegaMix i MiniMix bez podpisywania umowy.

Oferta "deserowych" cen telefonów dotyczy użytkowników Play na Kartę i Nowy Play na Kartę, którzy spełnili warunki promocji Telefony na Deser i doładowywali regularnie konto kwotą 50 zł co miesiąc, od marca do listopada włącznie. Szerzej o ofercie pisaliśmy w tej wiadomości.




Promocyjnego zakupu telefonu można dokonać od 15. grudnia do 15. stycznia w dowolnym punkcie sprzedaży Play na podstawie obowiązującego danego dnia cennika telefonów w Ofercie MegaMix i MiniMix w Play, bez podpisywania umowy.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 71
  • 0

    52. ~  2008-12-15 13:55:56  host: 199.67.203.142

    U700 jest już po 99 zł. Właśnie odebrałem go. Z630- brak. Nokia 3120 Classic- jest po 69 zł

  • 0

    53. ~ppc  2008-12-15 14:01:36  host: sub238-77.elpos.net

    na razie wisi alpikacja do wydawania telefonów z oferty "telefon an deser"..... czekamy...

  • 0

    54. ~xxx  2008-12-15 14:58:19  host: public8820.xdsl.centertel.pl

    jaki tel sie najbardziej opłaca,znaczy najlepszy w danej cenie? z tego zestawu tylko tak do 400zł,albo cos na sprzedaż co najdrozej sprzedam?

  • 0

    55. ~jwo  2008-12-16 14:25:25  host: d43-93.icpnet.pl

    ładny deserek :) udałem się rano 15 grudnia do salonu po aparat dostałem cennik telefonów po południu wybrałem w domciu telefon jaki mnie pasuje poszedłem znów do salonu a tu słyszę tego nie ma tamtego także a z 30 telefonów z listy zaoferowano mi kilka które jeszcze mają na magazynie.wybrałem samsunga u 700 faktycznie duży szum i nic z tego nie wynikło. jeśli coś oferują od 15 grudnia to powinno to być na magazynie (Ściema.)

  • 0

    56. ~s1k0r3k  2008-12-17 01:53:02  host: gbi154.internetdsl.tpnet.pl

    49, 51. Takiej informacji udzielił mi pracownik Play w Krakowie. To co piszecie o usunięciu simlocka po 24 m-cach,(abo, mix) to jest w przypadku skończenia umowy podpisanej na 24 m-ce, żeby nikt w trakcie jej trwania nie korzystał z innej sieci. A na kartę, nie muszę mieć na papierku podczas wizyty w salonie, ponieważ jeżeli mi ktoś nie usunie w momencie kupna zawsze mogę zrezygnować. Na kartę kupuję telefon beż żadnych zobowiązań i obowiązku kupowania karty danego opa. To mogła być niekompetencja pracownika który mógł mnie wprowadzić w błąd, ale wydaje mi się że w dużym salonie chyba wiedzą co sprzedają. To była taka ciekawostka, bo tel na kartę i tak w salonie nie opłaca się kupić tylko np.Allegro. Ale zawsze ktoś może sprawdzić jak wygląda to w innych salonach.

  • 0

    57. ~s1k0r3k  2008-12-17 03:10:06  host: gbi154.internetdsl.tpnet.pl

    Poza tym po podpisaniu umowy np na 36 m-cy simlock zostanie usunięty po 36 miesiącach, na 12 po 12, wiec nie zawsze po 24 jak napisał 51. Ja również byłem zdziwiony więc sprzeczał się do upadłego nie będę.

  • 0

    58. ~lorenzo  2008-12-17 14:59:13  host: host12-193-110-229.limes.com.pl

    jakis rewelacji nie ma, praktycznie wybor przed jakim stoi spragniony deseru ogranicza sie z racji dostepnosci sluchawek do u700 albo 3120

  • 0

    59. ~  2008-12-17 16:24:21  host: f96-045.opera-mini.net

    40,44,45: To fajnie, że "patrzałes" :-D Nie jestem z Radzionkowa, pomyliłes się o pół Polski :-) Numerki muszą być, nie słuchaj go Sirmark, tak jest ok. A kij w mrowisko i kultura z chlewa to... to właśnie atrybuty niejakiego issy. Szkoda czasu na tego typa.

  • 0

    60. ~  2008-12-17 16:30:45  host: f96-045.opera-mini.net

    A w ogóle to jadę na starterze Blueconnect, który miał wychodzące do 20 września :-) Na koncie 22gr. Ciekawe jakim cudem :-)

  • 0

    61. ~Innowator  2008-12-18 10:31:34  host: 86-68-n1.aster.pl

    Witam wszystkich, ja nie kombinowałem nie czekałem 16.12 za złotówkę Lg KT520 kupiłem :) Cennik mnie rozczarował, korzyści dużych się nie spodziewałem. Tylko jakiś nowych modeli telefonów, a tu jeszcze listę skrócili, tańsze telefony w punktach już wysprzedane :) Nic zobaczymy co przyniesie nowy rok, może jak oczyszczą magazyny, zaoferują "cudeńka techniki" :) Pozdrawiam.

  • 0

    62. ~issa  2008-12-18 11:09:29  host: inet20909ng-2.eranet.pl

    Ja wziąłem Nokie 3120 Classic. Zadzwoniiłem do ostatniego salonu w którym łudziłem się dostać Samsunga l700 , ale Pani w mało zawoalowany sposób powiedziała , żebym brał co jest bo dostaw "nieobecnych" nie będzie a i to co mają jest "do wyczerpania zapasów". Gdyby nie to , że mam dwa bardzo dobre telefony być może wziąłbym sobie Diamonda , bo miałbym go o ile się nie mylę w cenie porównywalnej z tą z Allegro , albo e71 , ale po co mając e90 i e71 właśnie... 3120 jest koszmarnie brzydka , ale muszę przyznać , że wydanie 69zł nie jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto , całkiem przyjemny , dobrze wyposażony telefonik. Zawsze będzie można go łatwiej wepchnąć na prezent , albo komuś sprzedać , kto by nie chciał dostać w prezencie sprzętu od takiego prestiżowego producenta;-)

  • 0

    63. ~katsch  2008-12-18 11:14:53  host: 193.201.36.36

    co do simlocka w telefonie na karte - nikt nie ma obowiazku sciagania simlocka, jest taka MOZLIWOSC i to po 2 latach od daty zakupu.

  • 0

    64. ~  2008-12-18 17:21:06  host: aczu94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    63. A jak ktoś podpisuje umowę na 3 lata?

  • 0

    65. ~  2008-12-18 19:12:33  host: inet20909nc-0.eranet.pl

    to po co bylo placic 50 zl co miesiac prawie jak abonament skoro te telefony promocyjne telefony sa w cenach dla klientow jak na wolnym rynku i do tego jeszcze z simlockiem. robia z ludzi idiotow?

  • 0

    66. ~dawid  2008-12-20 07:12:46  host: gbg182.internetdsl.tpnet.pl

    a czego się spodziewaliście widział kto kogoś dającego coś dobrego za darmo

  • 0

    67. ~  2008-12-20 16:58:45  host: inet20909nc-3.eranet.pl

    czytaj ze zrozumieniem. nikt nie chce za darmo tylko paadlo pytanie gddzie ten bonus dla uzytkownikow jesli telefony sa oferowane w cenach rynkowych.

  • 0

    68. ~qqqx  2008-12-20 17:22:04  host: dsl112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mnie sie udalo dostać ten telefonik co chciałam co prawda musialam polatac troche po salonach zeby znaleźć ale wkoncu sie udalo co prawda wzialam ostatna sztuke z za szybki na wystawie ale jestem zadowolona bo wszystko dziala jak trzeba spodziewalam sie ze ceny beda wyższe chociaz i tak jakoś ok. miesiaca temu spadly te ceny w cennikach bo np. nokia6120c kosztowala 299zl a potem spadla do 259zl z cenniku mixa. Do tego jesli chodzi o mnie to i tak sporo wydaje na rozmowy wiec nie byl to dla mnie problem wydac 50zl miesiecznie na doladowywania a tel w takiej cenie mi odpowiadal zwlaszcza ze byl bez umowy bo jesli chodzi o mnie to wole wydac raz a dobrze za telefon niż wiazać sie umowami z kims. pozdrawiam i jesli bedzie kolejna taka promocja to chetnie z niej skorzystam :)

  • 0

    69. ~s1k0r3k  2008-12-22 13:00:02  host: ip-94-42-32-161.multimo.gtsenergis.pl

    Jakie ceny rynkowe? Ceny z Allegro są niższe niż cena sugerowana przez producenta, a operatorzy polscy ceny mają zwykle jeszcze wyższe. 50zł na m-c to nie jest dużo, a przecież to nie jest prezent dla Play, tylko wszystko i tak zostaje na karcie. Czemu narzekacie że to jest drogo, przecież dużo osób biorąc Mega-mix na 24 miesiące uważa ceny za niskie. Przecież podpisują jeszcze umowę na 2 lata. I ta cena im się opłaca. Przykłąd 3120 Allegro ok. 400zł, Play 69, u700 400-600zl, play 99, LG KU990 Allegro 600-700, Play 319. Więcej nie sprawdzałem. Każdą z tych kom. można kupić taniej o 300zł, więc mi nie mówcie że to są ceny rynkowe. I że 300zł to mała premia za doładowanie 450zł, które i tak idą dla nas na rozmowy.