Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Finał "Mam Talent!" - awaria w Plusie

Finał "Mam Talent!" - awaria w Plusie

Ringu 29 Listopada 2010 08:54

0 0

Klienci prepaidów Plusa, którzy w sobotę głosowali SMS-owo na uczestników programu "Mam talent", skarżą się na duże straty na koncie - podaje serwis Niebezpiecznik.pl.

Na skutek błędu systemowego naliczano kilkukrotnie opłatę za wysłanie wiadomości premium. U dużej części użytkowników spowodowało to wyzerowanie konta.

Nie wiadomo na razie w jaki sposów awaria wpłynęła na wynik głosowania w programie.




Konsultanci Plusa, jak dowiedzieliśmy się nieoficjanie, nie mają żadnych informacji na temat zaistaniałej sytuacji, jednak przyznają że otrzymują wiele telefonów w tej sprawie.

Wszystkie osoby, które po głosowaniu zaobserowały znaczne straty na swoim koncie prepaid, powinny zgłosić reklamację.

Źródło tekstu: Niebezpiecznik.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • -1

    26. ~  2010-11-29 12:11:41  host: public-gprs44498.centertel.pl

    To bardzo ciekawe co piszecie o tej "platformie plusa". Oprócz słynnego padu w styczniu 2006 nic się u mnie nigdy nie działo. Zgoda - była JEDNA awaria, i to duża. A miałem Sim+ od września 2004 do września 2007, potem ze dwa lata mixa, i teraz nadal Sim+. W rodzinie też jest kilka mixów, Simplusów i 36,6 i jakoś nikomu nie kradną pieniędzy z konta. Ktoś tu chyba robi czarny PR.

  • 0

    27. ~  2010-11-29 12:33:09  host: 178.56.17.49

    Plus idzie na sprzedaż - sprzedaż "po polsku". Trzeba więc za wszelką cenę obniżyć jego wartość. Już same tytuły na portalach nakierowują myśli na właściwe tory. W kolejnych miesiącach "wielkich wpadek" Plusa będzie zapewne więcej.

  • -1

    28. ~  2010-11-29 12:49:36  host: 178.56.17.49

    @14, 17: NIE MOŻNA już zrobić debetu. Zatrzymałeś się parę lat wstecz.

  • 0

    29. ~mirekb  2010-11-29 13:01:20  host: apn-77-112-207-206.dynamic.gprs.plus.pl

    Witek tylko zadal pytanie(zrozumiałe ze o opisana powyżej sytuacje ;-)) ale pewnie sie juz news tworzy..to czekamy tylko kiedy w miejscach gdzie edge było w 2007 roku pojawie sie chocby samo 3g,bo cdma wszystkiego nie załatwi-plus tez o tym wie.czekamy na newsa

  • 1

    30. ~  2010-11-29 13:20:05  host: z10-11.opera-mini.net

    Potwierdzam 14 i 17 debet w mbanku za uzywanie 3G/GPRS jest mozliwy :(

  • 0

    31. ~ZS  2010-11-29 13:23:40  host: user-46-113-159-121.play-internet.pl

    Nie graj Wojtek nie przegrasz portek...

  • 0

    32. ~astor  2010-11-29 15:31:14  host: dpi98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wszystkim sieciom to się zdarza, no a że Plusowi akurat podczas największego show w Polsce, no to cóż. Zdarza się nawet operatorowi restrykcyjnie dbającemu o sieć.

  • 0

    33.  2010-11-29 18:03:05

    taaaaa, i pewnie dlatego przegrał Bednarek bo jego fani ni emogli wysłyać na niego smsów lub mogli wysłać tylko jednego!!! buahaha

  • 0

    36. ~  2010-11-29 21:15:48  host: ddh216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Durne kobitki wysyłają. Sam znam jedną co wysyła. Potem siędziwi, że do rachunku doliczyli. Za wyzerowanie konta to bym się jednak wk....ł.

  • 0

    37. ~  2010-11-29 21:27:33  host: 77-253-169-219.adsl.inetia.pl

    Zgadzam się z przedpiszcami. Debilne programy dla debilnych ludzi debilnie myślących i wysyłających smsy żeby jakiś pajac wygrał albo poznać swoje IQ. Normalnych ludzi nie interesują tańce z gwiazdami na lodzie i mam-dałny.

  • 0

    38. ~pitr  2010-11-29 23:18:02  host: chello089079191173.chello.pl

    37-Hmm wez przedew uwage tutaj na taka opcje ze,hmmm no i własnie ze KAZDY JEST INNY...

  • 0

    39. ~...  2010-11-29 23:25:34  host: 212.2.126.225

    @38 Z czego wcale nie wynika że każdy jest NORMALNY...

  • 1

    40. ~sim  2010-11-30 00:02:23  host: chello089077123037.chello.pl

    A kto Wam małolaty dał prawo do obrażania innych ludzi? Ktoś ogląda i wysyła sms-y bo to jego wola i pieniądze. Do lekcji się lepiej weźcie, bo z pisownią kiepsko...

  • 0

    41. ~Mycha  2010-11-30 00:22:48  host: dynamic-78-8-45-252.ssp.dialog.net.pl

    Niestety, mnie też to dotknęło... Wysłałam 3 smsy i co? Kasę zabrali ale przyszły powiadomienia sieciowe że nie smsy zostały wysłane ponieważ wystąpił jakiś błąd... Nawet do koleżanki powiedziałam że chyba przesilenie sieci na Bednarka jest i nie nadążają z naliczaniem głosów...a tu proszę... Jestem w plusie na kartę. Wcześniej również dostawałam potwierdzenia że smsy doszły a tego dnia...już nie. Owa koleżanka wysłała na Bednarki i Lisieckiego, jest w erze i dostała smsy z podziękowaniami.

  • 0

    42. ~  2010-11-30 01:28:27  host: ip-94-42-50-36.multimo.pl

    Te głosowania są z góry ustawione. Jeśli ktoś wysyła SMS-y premium, to brakuje mu chyba 5. klepki...

  • 0

    43. ~  2010-11-30 07:20:36  host: z15-04.opera-mini.net

    najlepsze ze w regulaminach 4mno sa zapisy ze oplata jest pobierana w momencie wyslania sms premium-niezaleznie od prawidlowej tresci i nr..uokik powinien sie tym zajac.mirekb

  • -1

    44. ~...  2010-11-30 09:55:52  host: 212.2.126.225

    @40 Sam sobie daję takie prawo, a że Ciebie to boli to już problem nie mój. PS dzięki za komplement PPS Jak znajdzesz w wpisie @39 błąd to daj znać, pośmiejemy się razem z Twojej nieznajmości gramatyki. Dostaniesz ksywkę przecinek.

  • 0

    45. ~Syfplusowiec  2010-11-30 16:40:33  host: user-188-33-153-49.play-internet.pl

    40. pokaż błędy w mojej poprzedniej wypowiedzi nr 34. i dalej podtrzymuję swoje zdanie co do ludzi oglądających tego typu debilne programy. człowiek inteligentny ma całą masę ciekawszych rzeczy którymi może się zająć, miast oglądać durnoty.

  • 0

    46.  2010-12-02 14:46:19

    dlatego unikam takich konkursów jak ognia!

  • 0

    48. ~  2010-12-04 13:22:25  host: 212.160.172.70

    Boshe ale wypowiedzi w sprawie oczywistej, post wystawiony na temat problemów w sieci a ni opinii portalowiczów na temat show w TV , pozatym LUDZIE zadbajcie o czytelność tego forum , ponieważ czytanie idiotycznych wypowiedzi jakie tu są zamieszczanie zniża was do takiego samego poziomu jak i wasze wpowiedzi

Dodaj swoją opinię