Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Filmy w trybie picture-in-picture w Androidzie O

Filmy w trybie picture-in-picture w Androidzie O

orson_dzi 26 Czerwca 2017 13:26

2 1

android o pip

Jedną z ciekawszych funkcji nadchodzącego Androida O będzie możliwość odtwarzania filmów z przeglądarki Internetowej w trybie picture-in-picture.
Obrazowo i w wielkim skrócie, funkcja pozwoli na odtwarzanie filmu w małym oknie na ekranie urządzenia podczas wykonywania dowolnej innej czynności. Do tej pory taką opcję oferowały aplikacje, takie jak YouTube i VLC, a teraz będzie to możliwe w przypadku przeglądarki Google Chrome.

Skorzystanie z odtwarzania filmów w trybie picture-in-picture jest bardzo proste. Wystarczy włączyć film i dwukrotnie wcisnąć przycisk Opcji/wywołania listy aplikacji (symbol kwadratu). Nową funkcję mogą już przetestować osoby korzystające z Androida O na swoich smartfonach.

Źródło tekstu: AndroidPolice; wł     

Dodaj do:

Tagi: android o | google | picture-in-picture

w sumie: 4
 • 0

  1. ~  2017-06-26 13:30:57  host: host-46-151-189-42.interduo.pl

  uwielbiam te nowosci w androidzie, ktore oferowal juz galaxy s3 czy s4 cztery lata temu.
  nie mowiac juz o tym, ze mozna by to bylo wprowadzic poprostu jako aktualizacje systemowego odtwarzacza, a nie calego systemu. ahh google wzoruje sie na apple'u w wymyslaniu koła od nowa

 • 1

  2. ~  2017-06-26 13:48:30  host: bww24.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @1 nie ma co się dziwić, bo ileś już można wymyślać nowe rzeczy? To korzystają z tego co miała wcześniej konkurencja.
  Nie ma co ukrywać. Już od roku nie ma nic nowego/ciekawego w NOWYCH telefonach.

 • 0

  3. ~Tak  2017-06-26 20:58:53  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

  @2 Nic ciekawego ? Zaokrąglone ekrany w smartfonach, skanery tęczówki, ekrany nawet do 4k, coraz większy trend w zanikaniu ramek (chociaż to od około 2016) i kilka innych to nic ? Z resztą, jest to jak z ofertami telefonii- nie można zrobić bardziej nielimitowanych rozmów gdy mamy nielimitowane. W sumie w moim odczuciu gdy były pierwsze dotykowe telefony myślałem że juz nic więcej niż odbiorknik tv czy dotykowe elementy, a z każdym rokiem mamy jakiś upgrade. powoli bo powoli, ale na czym by zarabiali producenci gdyby najlepsze rzeczy zrobili odrazu ?

 • 0

  4. ~  2017-06-27 00:00:31  host: acjk34.neoplus.adsl.tpnet.pl

  @3 Bardziej miałem na myśli w specyfikację urządzenia. Zatrzymała się już rok temu.
  Akurat tęczówka już była dawno w lumia 950. Fakt jeśli chodzi o wygląd to ekrany 4k i jak największy ekran bez ramek i coraz większe ekrany w telefonach.
  Ale masz racje przy tych 1szych telefonach dotykowych nikt się nie spodziewał że tyle jeszcze nowych rzeczy będzie w telefonie.
  ps. Ciekawe za 5 lat jakie będą telefony ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-41-76.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze