Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Fiat będzie produkował komórki

Fiat będzie produkował komórki

WitekT 15 Maja 2006 16:02

0 0

Motoryzacyjny koncern Fiat zapowiedział swój debiut na rynku telefonów komórkowych. W sprzedaży pojawią się różne modele, sygnowane znakiem włoskiego producenta samochodów. Obudowy nowych komórek będą zawierać lśniące elementy aluminiowe, połączone z ciemnoniebieskim odcieniem logotypu firmy.

Urządzenia będą wyposażone w odtwarzacze plików mp3, aparat cyfrowy oraz Bluetooth. Mają także umożliwiać zaawansowane zarządzanie pocztą e-mail.




Cena nowych komórek nie jest jeszcze znana. Wiadomo tylko, że na rynku włoskim pojawią się jeszcze w tym miesiącu, natomiast w pozostałych krajach europejskich na przełomie lipca i sierpnia.

Źródło tekstu: Gizmodo, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2006-05-15 16:12:05

    nie no brecht:D:D ciekawe czy beda mieli malucha:D: i cos na ksztalt multipli:)

  • 0

    2. ~~  2006-05-15 16:14:55  host: c57-195.icpnet.pl

    ciekawe czy będą tak samo awaryjne jak ich samochody :)

  • 0

    3. ~jarek  2006-05-15 16:27:49  host: staticline604.toya.net.pl

    nieee !!!

  • 0

    4. ~wacóś  2006-05-15 16:30:18  host: aanx211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hahaha. to dopiero FIAT:')

  • 0

    5.  2006-05-15 16:42:32

    moze bedzie POLSKI FIAT hehehe jakis fonik oczywiscie:D

  • 0

    6.  2006-05-15 18:17:51

    dzisiaj sprzedalem fiata:) jakos nie mam zaufania do tej marki:P

  • 0

    7.  2006-05-15 18:35:46

    No nie to już jest szczyt wszystkiego!

  • 0

    8.  2006-05-15 18:44:57

    Bedzie sie z czeg smiac.Korozia fon zje po roku.

  • 0

    9. ~  2006-05-15 21:26:34  host: ahs210.internetdsl.tpnet.pl

    Drugie Daewoo... Oni też wszystko produkowali aż padli:)

  • 0

    10. ~Dina  2006-05-15 23:42:11  host: p07-16.opera-mini.net

    To ja poproszę Seicento,hi hi! :D

  • 0

    11. ~xyz  2006-05-16 09:42:13  host: rev-27.malnet.pl

    będzie produkowany model 126 a na polski rynek z literką P:)

  • 0

    12. ~xxx  2006-05-17 18:41:16  host: ega211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaki Fiat taka komórka !!! Dziękuję nie skorzystam. P.S. Chociaż trzeba przyznać, że maluch był i jest nadal najbardziej miniaturowym samochodem tzn. pojazdem wolnobieżnym na świecie :) ich komórki też powinny takie miniaturowe być aaa i jeszcze tak łatwo serwisowalne jak ich pojazdy.

Dodaj swoją opinię