Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FFCreation dla Ery

FFCreation dla Ery

WitekT 29 Lipca 2005 12:49

0 0

Współpraca FFCreation i Ery Biznes poszerzyła się o kolejny ukończony projekt. Agencja interaktywna stworzyła multimedialną prezentację promującą Program Partnerski – nowe usługi dla klientów biznesowych oferowane przez sieć Era oraz jej partnerów.

Prezentacja została podzielona na dwie części, powiązane ze sobą stylem i charakterem. Pierwsza część – sprzedażowa – skierowana do Klientów, zostanie wyemitowana m.in. w salonach i show roomach. Druga część – biznesowa – skierowana wyłacznie do Partnerów, będzie emitowana na indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami.

Prezentacja "Program partnerski" powstała w oparciu o nowoczesny projekt graficzny cechujący się elegancką, biznesową stylistyką. W prezentacji wykorzystane zostały elementy Video Flash (postaci filmowanej na blue boksie, wirtualnej prezenterki, umiejscowionej w animowanej graficznej oprawie prezentacji) oraz poklatkowych animacji zdjęciowych połączonych z nowoczesną grafiką przestrzenną przedstawiających oferowane usługi.
Video Flash jest obecnie jedną z najbardziej nowoczesnych i efektownych form na rynku prezentacji multimedialnych. Techologia ta pozwala na integrację postaci kręconej na blueboksie ze sferą animacyjną. W prezentacji dla Ery Biznes zastosowaliśmy w ten sposób motyw video flash w postaci kobiety, wirtualnego przewodnika po świecie Programu Partnerskiego. Bardzo trudny i wymagający casting do tej roli wygrała profesjonalistka, aktorka o nieprzeciętnej aparycji, której umiejętności obejmowały nienaganne posługiwanie się komunikacją niewerbalną oraz perfekcyjną dykcję. Końcowy efekt wykorzystania technologii Video Flash był bardzo zadowalający. Umożliwił nam uwypuklenie elementów nowoczesności – podkreślenie, że rozwiązania partnerskie są na miarę XXI wieku; pozwolił zaskoczyć widza, a także nawiązać bezpośredni kontakt z oglądającym – mówi Marek Piotrowski, dyrektor zarządzający FFCreation.

Prezentacja multimedialna jest wyposażona w 2 praktyczne opcje: auto play – możliwość odtwarzania bez ingerencji w poszczególne elementy, a także w opcję całkowicie manualną pozwalającą na eksplorację wybranych elementów. Całość dopełnia przyjemny podkład muzyczny, z możliwością wyłączenia dźwięku.

Źródło tekstu: FF Creation     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet