Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FFCreation dla Ery

FFCreation dla Ery

WitekT 29 Lipca 2005 12:49

0 0

Współpraca FFCreation i Ery Biznes poszerzyła się o kolejny ukończony projekt. Agencja interaktywna stworzyła multimedialną prezentację promującą Program Partnerski – nowe usługi dla klientów biznesowych oferowane przez sieć Era oraz jej partnerów.
Prezentacja została podzielona na dwie części, powiązane ze sobą stylem i charakterem. Pierwsza część – sprzedażowa – skierowana do Klientów, zostanie wyemitowana m.in. w salonach i show roomach. Druga część – biznesowa – skierowana wyłacznie do Partnerów, będzie emitowana na indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami.


Prezentacja "Program partnerski" powstała w oparciu o nowoczesny projekt graficzny cechujący się elegancką, biznesową stylistyką. W prezentacji wykorzystane zostały elementy Video Flash (postaci filmowanej na blue boksie, wirtualnej prezenterki, umiejscowionej w animowanej graficznej oprawie prezentacji) oraz poklatkowych animacji zdjęciowych połączonych z nowoczesną grafiką przestrzenną przedstawiających oferowane usługi.


Video Flash jest obecnie jedną z najbardziej nowoczesnych i efektownych form na rynku prezentacji multimedialnych. Techologia ta pozwala na integrację postaci kręconej na blueboksie ze sferą animacyjną. W prezentacji dla Ery Biznes zastosowaliśmy w ten sposób motyw video flash w postaci kobiety, wirtualnego przewodnika po świecie Programu Partnerskiego. Bardzo trudny i wymagający casting do tej roli wygrała profesjonalistka, aktorka o nieprzeciętnej aparycji, której umiejętności obejmowały nienaganne posługiwanie się komunikacją niewerbalną oraz perfekcyjną dykcję. Końcowy efekt wykorzystania technologii Video Flash był bardzo zadowalający. Umożliwił nam uwypuklenie elementów nowoczesności – podkreślenie, że rozwiązania partnerskie są na miarę XXI wieku; pozwolił zaskoczyć widza, a także nawiązać bezpośredni kontakt z oglądającym – mówi Marek Piotrowski, dyrektor zarządzający FFCreation.


Prezentacja multimedialna jest wyposażona w 2 praktyczne opcje: auto play – możliwość odtwarzania bez ingerencji w poszczególne elementy, a także w opcję całkowicie manualną pozwalającą na eksplorację wybranych elementów. Całość dopełnia przyjemny podkład muzyczny, z możliwością wyłączenia dźwięku.

Źródło tekstu: FF Creation     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-240-162.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet