Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Zapraszamy do konkurencji

Felieton: Zapraszamy do konkurencji

WitekT 20 Grudnia 2006 21:57

0 0
Telekomunikacja Polska strzeliła sobie w stopę ustalając opłatę za neostradę tp bez usług głosowych na poziomie 36 zł. Najśmieszniejsze jest to, że choć TP ciągle i uparcie twierdzi, że UKE nie ma prawa regulować i wpływać ani na tę stawkę, ani na ceny szerokopasmowego dostępu do sieci (bo te nie są usługą powszechną), to i tak wszystko w rękach Urzędu. A to za sprawą "magicznego" planu tp socjalnego.

Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 0

    1.  2006-12-20 22:10:26

    TPSA niech spada na szczaw!!!Netia rules!!!

  • 0

    2. ~re  2006-12-20 22:52:54  host: bkx99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziecko, ile ty masz lat?

  • 0

    3. ~  2006-12-21 00:25:34  host: 195.189.142.222

    Teraz to nawet Graboś Francuzom nie pomoze.

  • 0

    4. ~tomixxx  2006-12-21 07:41:35  host: esd165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W takim razie jak TP wyjasni utrzymania linia i kwestie abonamentu socjalnego za 28 zl brutto znam osoby ktory nie przekraczaja tej oplaty wiec koszty zapewne sa duzo nizsze

  • 0

    5.  2006-12-21 07:54:44

    Ja jestem taką osobą. 28,06 brutto miesięcznie :). Ba, i nawet dzwonię. Mam 15 JT i dodatkowe 20 minut za Polecenie Zapłaty.

  • 0

    6. ~mirekb  2006-12-21 10:37:56  host: bmr199.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tez mam u rodzicow plan socjalny za 23 pln (netto)czyli 28,06pln(brutto)i ciekawilo mnie czy da sie zalozyc neo..we wrzesniu sprawdzalem czy moge miec neo na stronie tp-wpisujac swoj nr tp i wyskakiwalo ze nie ale wczoraj jak najbardziej tak;-))przeczytalem tez uwaznie regulamin ktory będzie obowiazywal od 15-02-2007..lipa na max..niech Pani Ania przeszkadza tp jak najbardziej sie da..france telekom powinien wolac za utrzymanie linii tyle co za plan socjalny bo to korony dowod ze utrzymanie linii moze sie tak oplacac(jak widac zreszta)wiec skad te kosmiczne 36.60??pewnie dobrze to uzasadnia ale to bzdura..niech podadza w socjalnym ze sie oplaca-dowod niewprost ;-))

  • 0

    7. ~getITright  2006-12-21 16:44:38  host: chello087206210054.chello.pl

    kolejna kompromitacja TP, kolejni klientci odejdą :D i kolejny raz spotykamy się z bezczelnym, bandyckim naciąganiem klientów, kłamaniem i zawyżaniem kosztów ! TP, która po chamsku jednocześnie oferuje za 28zł abonament z 15 jednostkami, a ponieważ jednostka w abo socjalnym kosztuje 70gr, wychodzi że sam abonament (czyt. UTRZYMANIE LINI) kosztuje poniżej 20zł !!!!!! 15x70gr = ok 10zł czyli utrzymanie lini kosztuje nie jak kłamie TP - 36zł tylko ok 15zł... tak więc co do reakcji UKE mogę miec tylko jeden komentarz: super, super, suuuuuuper :DDD

  • 0

    8. ~lopi  2006-12-21 18:17:59  host: nat-9.net-serwis.pl

    7. no ładnie czyli TPSA zdziera z nas przynajmniej 100% marży i innych abonamentów.

  • 0

    9. ~jaro  2006-12-21 23:17:47  host: bzs207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to teraz trzeba miec socjalny w tp a internet np w netii bo maja promocje dla klientow tp pierwsze dwa miesiace 1zl kolejne 10 mies 49zl przy Net24 - 512 kbit/s lub 52 przyNet24 - 1024 kbit/s w cenach netto i umowa tylko na 12 miesiecy

  • 0

    10.  2006-12-22 07:18:25

    Jejciu - biedna telekomunia :) znowu ta ochydna pani Ania jej przeszkadza w robieniu interesów:) a spadajcie na drzewo banany prostować palanci z TP!!! :)

  • 0

    11. ~j  2006-12-22 07:57:32  host: 217.116.110.185

    10.olek_skype - razem z Orangutanem

  • 0

    12. ~  2006-12-22 14:44:18  host: mx1.inco-veritas.pl

    wszytskim niezadowolonym z cen TP S.A. polecam cennik sieci aster: http://www.aster.pl/newsite/100.html

  • 0

    13.  2006-12-22 15:56:31

    @olek_skype Razem z Ickami...

  • 0

    14. ~  2006-12-23 16:14:38  host: acqs102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aster i operatorzy VOiP rządzą!!!

Dodaj swoją opinię