Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Z dużej chmury mały deszcz

Felieton: Z dużej chmury mały deszcz

WitekT 31 Maja 2006 23:30

0 0
PTC ma poważny kłopot z ludźmi – albo z tymi konstruującymi nowe oferty, albo z tymi je promującymi. W ostatnim czasie firma wypuściła kolejnego bubla, którego nazwała rewelacyjną ofertą. Może szwankuje komunikacja między tymi dwoma działami? No, ale firmie związanej z telekomunikacją nie powinno się to zdarzać...

Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2006-06-01 09:50:39

    Jester: jak tami jest BC w telefonie??? 30 zł to tani za 50 MB albo 48 zł za 100 MB? Ty widziałeś cennik? Wrzucenie tego wtych cenach do rodziny "blue connect" to nieporozumienie. :)

  • 0

    6.  2006-06-01 09:51:38

    wielki_zwis: spokojnie - przygotowujemy tabelkę dla kilku wariantów trwania połączenia. Ciekawe co powiesz o tym. :)

  • 0

    7. ~Szalony  2006-06-01 09:56:57  host: ash22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta wersja Blueconnect w telefonie ze wzgledu ze to jest "parodia" internetu a nie prawdziwy internet to powinna maximum kosztowac brutto 15,25zl odpowiednio za 50,100mb inaczej to powiedzenie Era-zdziera w temacie gprs zawsze bedzie aktualne :)

  • 0

    8. ~milo  2006-06-01 10:17:16  host: doy34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jesterowi pewnie chodziło o samą cene abonamentową. Bo ja myśle w sumie tak samo. Myśle, że 50 megsów powinno wystarczyć na internet tytlko w telefonie, a więc te s5 zeta to stosunkowo mało. Ale fakt, że nie jest to najtańsza opcja na rynku :)

  • 0

    9.  2006-06-01 10:21:17

    milo: widzisz - tylko oni tą usługą mierzą w rynek SOHO i młodych, ambitnych ludzi typu prawnicy. Liczą na sprawdzanie poczty. O ile stronę www skompresujesz, to jak przyjdzie jakiś mail z załącznikiem w Wordzie czy Excelu, to na bank masz z głowy 1 MB limitu. Poza tym gdyby nie dali nazwy "bc w telefonie", to bym się pewnie nawet nie przyczepił. A porównanie 100 MB z 500 MB - obie wersje za 48 zł - to trochę przykra dla abonenta sprawa...

  • 0

    10.  2006-06-01 10:37:03

    To BC w telefonie to tragedia - rżną beż znieczulenia:/

  • 0

    11. ~Musaszi  2006-06-01 11:25:37  host: dqa3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek - haha, czyli problem w nazwie?:) No cóż, chcilie być konsekwetni i swoją oferte internetową obrandować BC :) No zobaczymy czym to sie skończy. Podniosą pewnie limit i wszyscy będą happy :)

  • 0

    12. ~sz  2006-06-01 12:27:15  host: ash22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Musaszi- masz racje Era w tej ofercie Blue dla telefonow powinna podniesc limity na 150/300mb za 30/48zl lub cene obnizyc 50/100mb za 15/25zl brutto i sadze ze wtedy abonenci ery byli by zadowoleni a era zyskala :) Pytanie tylko czy Era chce by abonenci byli zadowoleni i czy na kasie jej zalezy ? Bo na kasie to wiem ze jej zalezy ale opinie abonentow to Ona ma gdzies gleboko chyba ;)

  • 0

    13. ~xyz  2006-06-01 12:53:59  host: rev-27.malnet.pl

    WitekT: a kto tam personalnie tak blado wypadł w tej Erze? Może jakieś nazwisko bo potem przenoszą się z firmy do firmy i krzyczą że odnosili wielkie sukcesy a klienci płacą i płaczą...:)

  • 0

    14.  2006-06-01 12:55:22

    xyz: szefowie oferty prywatnej i firmowej. Wiesz o kim mówię. ;)

  • 0

    15. ~rezun  2006-06-01 12:59:23  host: dpv253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oj, jestem przekonany, że onbaj konkurenci mają bardziej gdzies opinie klientów :) Akurat Ere zawsze uważałem za w miare liczącą się z opiniami. tak jak teraz z I-BOA, były ankiety wypełniane przez klientów, wninoski były wyciagnięte i od poniedziałku znacznie ciekawiej to wygląda

  • 0

    16. ~mr. MR.  2006-06-01 13:52:20  host: 11.Red-80-33-109.staticIP.rima-tde.net

    Dla tych co uważają, że jak na telefon 50 czy 100 MB danych to wystarczająca ilość to pragnę przypomnieć, że spora grupa userów Ery i nie tylko ma urządzenia typu PocketPC i tam przeglądanie netu czy poczty nie jest tak uciążliwe jak w zwykłej komórce (duże ekrany i klawiatury QWERTY). A jak jest w miarę wygodnie i przyjemnie to 100 MB tylko śmignie
    Zdecydowanie uważam, że za mało dają za zbyt wielką cenę.

  • 0

    17. ~  2006-06-01 14:32:27  host: bnq238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla mnie parodią sątanie numerki - aktywwałem sobie i co się okazuje że przy połączeniu to pobiera mi minuty z pakietów a nie po 19 gr za minutę, wg to pic na wodę te tanie numerki przy pakietach

  • 0

    18.  2006-06-01 15:29:08

    Przecież odrazu było wiadomo,że w tanich numerkach najpierw schodza minuty a potem jest stawka 0,119 za min :)

  • 0

    19.  2006-06-01 15:29:31

    sorki - 0,19 min:)

  • 0

    20. ~  2006-06-01 18:24:31  host: abcl236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oooo Zosia wróciła. :)

  • 0

    21. ~  2006-06-01 19:26:10  host: dqj37.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zaraz rozleje sie jad Zosi. Chyba, ze zeby jadowa w czasie przerwy w obecnosci stracila ;-P

  • 0

    22. ~  2006-06-01 20:08:27  host: chello087206077102.chello.pl

    Od jutra Sony Ericsson W810i w Erze, cena niższa niż w Orange

  • 0

    23. ~xyz  2006-06-01 21:42:55  host: rev-27.malnet.pl

    Ohoo....anonimowi wielbiciele...:)
    Coś zabolało? "Oferciarze"? Czy też fan club "meeecieniasa" i "maturzysty-ekonomisty"? A może jedno i drugie?:)

  • 0

    24. ~maniana  2006-06-02 00:05:04  host: apn-99-89.gprspla.plusgsm.pl

    Ja nie wiem czemu niektórzy tutaj bronią ery. To jest śmiech na sali ten BC w telefonie. Lepiej by już w ogóle z tym nie wychodzili - po co się ośmieszać. Orange nie wyszło z czymś takim jeszcze, pewnie nie wyjdzie, bo woli zdzierać kasę. Tak samo jak era-zdziera. Tylko plus ma godną polecenia ofertę z połączeniem abonamentu głosowego i iPlusa.

Dodaj swoją opinię