Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: T-Mobile już się zbliża, już puka do naszych drzwi?

Felieton: T-Mobile już się zbliża, już puka do naszych drzwi?

WitekT 15 Grudnia 2010 15:32

0 0

Dziś wszystkie strony sporu o PTC - Deutsche Telekom, Vivendi, Elektrim - a także Skarb Państwa i mniejszościowi udziałowcy Elektrimu, podali informację o tym, że udało im się podpisać porozumienie dotyczące zakończenia wieloletniego sporu o własność operatora. To otwiera drogę do rebrandingu Ery na T-Mobile - bo teraz praktycznie nie ma już pytania "czy", tylko "kiedy".

Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.




Kiedy nastąpi rebranding Ery na T-Mobile?

W I kwartale 2011 roku
30.38%
W II kwartale 2011 roku
23.84%
W III kwartale 2011 roku
16.10%
Później
9.62%
Nie wierzę, że to nastąpi
14.72%
Nie mam zdania
5.35%

Wszystkich głosujących: 1590



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    12. ~  2010-12-15 18:10:16  host: 77-253-21-171.adsl.inetia.pl

    @8 - nie w Polsce. W Polsce bardziej znan jest ERA, ALE po zmianie marki DT byłoby łatwiej TM wypromować, (jak ja nie cierpię tego słowa) eventami organizowanymi w Europie, czy jakimś większym sponsoringiem itd.

  • 0

    13.  2010-12-15 18:27:11

    Mam pytanie odnosnie felietonu: Co dla zwyklego uzytkownika ta zmiana oznacza??? z jednej strony mozna by przypuszczac ze czesc uzytkownikow w zwiazku ze zmiana Ery na T-mobile odejdzie z firmy zarzad pewnie bedzie chcial do tego nie dopuscic wiec teoretycznie istnieje szansa ze powinny pojawic sie nowe lepsze oferty... z drugiej jednak strony pojawienie sie w Play bardzo konkurencyjnych stawek zwlaszcza w abonamentach nie wymusilo zmiany na pozostalych operatorach(w tym Erze) dlatego interesuje mnie jakie sa prognozy :)

  • 0

    14. ~seven  2010-12-15 18:28:55  host: nat-goc1-12.aster.pl

    @13: LOL :D Ad meritum: wątpię żeby coś się zmieniło w erze jeżeli chodzi o oferty czy też pokrycie kraju zasięgiem. Pewnie tylko jakieś lifting bądź nowa oferta- kopia poprzedniej ale z jeszcze bardziej zamotanymi warunkami.

  • 0

    15. ~seven  2010-12-15 18:29:47  host: nat-goc1-12.aster.pl

    I zniknął post nr 13 i na jego miejsce wskoczył inny... @13 Mila89: nie z Ciebie się śmiałem.

  • 0

    16. ~kirk  2010-12-15 18:30:52  host: 77-253-28-53.adsl.inetia.pl

    No to na stadionach euro 2012 o zasięg będą walczyły Orange i T-Mobile. Kto jeszcze?

  • 0

    17.  2010-12-15 18:50:53

    @16 kirk Wszyscy :) nawet kiedys byl o tym artykul... kazdy operator dostanie po stadionie walka bedzie tylko o to kto dostanie jaki... ofc najbardziej "prestizowy" bedzie narodowy :)

  • 0

    18. ~chilly  2010-12-15 19:43:35  host: 89-74-230-228.dynamic.chello.pl

    @1 zobacz sobie ceny TMobile w innych krajach, zupełnie nie przypominają cenników Ery. Może zmiany nie będą natychmiastowe, ale przed Erą i jej klientami na prawdę otwierają się nowe możliwości.

  • 0

    19. ~3m  2010-12-15 20:59:24  host: host-81-190-58-103.lublin.mm.pl

    taaa, a zobaczcie ceny orange. Tam też miał być tansze telefony, a jak jest, każdy widzi...

  • 0

    20.  2010-12-15 21:04:44

    No to jest szansa, że Heyah da ostro tak, że i play i ggair wymiękną. Zamiast kota do reklamy przyjdzie lis i zrobi co trzeba ;)

  • 0

    21. ~User  2010-12-15 21:12:55  host: ip-82-145-87-148.ds5.zut.edu.pl

    Niech zaoferuja rozmowy w biznesie za 0zl.Oplata 0,01zl za min.polaczenia jest kpina!W skali miesiaca uzbiera sie juz ladna sumka podczas gdy konkurencja pobiera jedynie oplate miesieczna za taka usluge.To maja byc rozwiazania dla biznesu?Play ma stan darmowy, orange rozmowy za free do calego orange (fakt w abonamencie ponad 100zl.)Zastoj w erze jest od dawna.Telefony drogie w porownaniu np. do orange w podobnych cenowo abonamentach.Zasieg skacze jak chce lub znika.Dobry BOK nie nadrobi brakow w innych kwestiach.

  • 0

    22. ~on sam  2010-12-15 21:16:52  host: user-46-113-180-57.play-internet.pl

    T-Mobile już się zbliża, już puka do naszych drzwi? ,,pobiegnę mu otworzyc w mym ręku bilon drży"

  • 0

    23. ~zielee  2010-12-15 21:36:27  host: dzg50.internetdsl.tpnet.pl

    od 10 grudnia w erze jest duża obnizka telefonow i to nawet o kilkaset zloty, i nie mowie o taryfach ponad 100zl tylko w tych najbardziej popularnych czyli 50-80

  • 0

    24. ~wilk100  2010-12-15 21:40:09  host: host-217-172-255-8.lodz.mm.pl

    O szczęście niepojęte tmobile sam odwiedza mnie Sąsiedzie wspomóż rentą Bym mógł zadzwonic se...

  • 0

    25. ~OD  2010-12-15 22:06:31  host: apn-77-112-221-154.dynamic.gprs.plus.pl

    Era zawsze będzie siecią dla "vipów". Przynajmniej nadrabia świetnym Bok i przekrętami na najwyższym szczeblu ;). Lecz dla świadomych abonentów jest doskonałym wyborem. Gdy będzie T-mobile napewno nie będzie gorzej. Tak samo lub niewiele lepiej ale nie gorzej.

  • 1

    26. ~Mirek  2010-12-15 22:49:21  host: 89-73-195-64.dynamic.chello.pl

    Trochę się źle w Polsce kojarzy Deutche-Telekom, chyba robią błąd - kto im uwierzy? Tak jak nikt nie uwierzył, że Luftwaffe z Messerschmitów zrzucało zachodnią kulturę nad Poznaniem, Koninem i Warszawą!

  • 0

    27.  2010-12-15 23:57:49

    @25; chyba coś Ci się pomyliło ? Nieświadoma, siedziałam w Erze wiele lat. Dopiero odwiedzanie portali telekomunikacyjnych i czytanie dokładnie regulaminów otworzyło mi oczy. Dziś, głównie dzięki Play, świadomie wybieram oferty. Mam fatalną opinię o pracownikach BOA i salonòw- właśnie Ery. Może dlatego, że wiedziałam więcej od nich i przestałam im ślepo wierzyć.

  • 0

    28. ~dudek984  2010-12-16 00:51:49  host: 89-78-100-228.dynamic.chello.pl

    Zgodzę się że zmiana Era na T-mobile nic pod względem zasięgu i usług nie zmieni.Fakt jest taki szybki dostęp do telefonów jak to jest w Play.T-mobile nie będzie wprowadzać swojej oferty bo to ogromne koszty i będzie wałkowanie tego samego.Internet będzie tańszy i większe limity mam w Niemczech kartę T-mobile i za 10Gb płacę 10Euro.Zobaczymy co wprowadzą.Heyah i Gaduair coś wymyślą bo stawka będzie duża.Obiło mi się o uszy że będzie internet w heyah pakiet 100mb,500mb 1Gb i 2Gb.Oraz pakiet minut i smsów do wszystkich sieci

  • 0

    37. ~  2010-12-16 12:05:35  host: 77-253-17-184.adsl.inetia.pl

    Hasła reklamowe w T-Mobile: "praca daje minuty" na kartę "JA JA" będzie też usługa "HALT" taki czasowstrzymywacz jak w plusie.

  • 0

    38.  2010-12-17 16:42:20

    Liczę, że po rebrandingu nadal w Tak Taku będą dostęone takie usługi, jak blueconnect Max, czyli mobilny dostęp do Internetu bez limitu transferu danych czy też pakiety 1000 minut do sieci Era w Odjechanej promocji.

  • 0

    40. ~grószka  2010-12-23 18:51:05  host: cjj83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 20 zanim inni operatorzy wymiękną ofertę playa zapraszam narazie do playa bo możecie się nie doczekać

Dodaj swoją opinię