Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Scenariusze Polkomtela

Felieton: Scenariusze Polkomtela

WitekT 5 Lutego 2006 18:00

0 0
Duński TDC zaoferował właśnie posiadane przez siebie akcje Polkomtela pozostałym udziałowcom. Wynika to z zapisu w umowie między nimi, który mówi, że taka procedura jest obowiązkowa w wypadku zmiany akcjonariatu któregoś z podmiotów mających akcje polskiego telekomu. Co się zmieni po wyjściu TDC z Polkomtela? Patrząc zarówno pod kątem matematycznym, jak i politycznym – niewiele.

Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~kuba  2006-02-05 18:12:27  host: host-81-190-195-98.gizycko.mm.pl

    pomylka scenarusze zamiast scenariusze ;p

  • 0

    2.  2006-02-05 18:27:16

    Kuba - już poprawione, dzięki za czujność ;)

  • 0

    3. ~trew22  2006-02-05 21:40:31  host: bie175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mimo że Telepolis wiele napisał o walącej się platformie Plusa niestety nic to nie poskutkowało a nawet jest gorzej :
    http://tiny.pl/mg39

  • 0

    4. ~Tomasz  2006-02-05 21:58:06  host: dhcp-212-122-209-108.iweb.pl

    Zgadza sie Plus dalej nawala-nie koniecznie skasowali Cie (trew22) za polaczenie przychodzace po prostu przychodza sms'y o kosztach jakies losowe-ja wczoraj dwa takie dostalem z dlugoscia rozmowy monad 20 minut i kosztem cos kolo 1,80zl-jezeli nawet cos naprawili to nie do konca, bo mimo ze mozna kupic pakiet (udalo mi sie kupic) to mimo iz nie wykonalem zadnej rozmowy (mam mixPlusa) to jego stan byl 49 minut zamiast 60 odrazu po zakupie a i niekazde polaczenie ktore powinno byc rozliczone w ramach pakietu jest wg niego naliczane-czasem bierze kase normalnie z konta

  • 0

    5.  2006-02-06 11:57:22

    dzisiaj po trzech tygodniach prób dodzwoniłem się na 2601,ale zrobiłem to wcześnie rano i na lini czekałem prawie 20 minut.Konsultantka powiedziała,ze nadal walczą z awarią i bym moją reklamacje przesłał na bok@plusgsm.pl
    o co do dziwnych sms-ów to mam ich sporo

  • 0

    6.  2006-02-06 12:56:24

    dobre :)

  • 0

    7. ~adalis  2006-02-07 10:39:47  host: 213.227.125.131

    sorki ze pisze to w tym miejscu ale inaczej nie dalem rady... a wiec wczoraj chcialem sie zarejestrowac na forum i wszystko przebieglo ok tylko ze mialem dostac kod aktywujacy czy jakos tak i do tej pory go nie mam :(

  • 0

    8. ~icewind  2006-02-07 15:41:38  host: awk146.internetdsl.tpnet.pl

    no wlasnie cos jest nie tak z tym kodem ;-( ps

  • 0

    9. ~gumisk9  2006-02-07 19:26:29  host: dvk242.internetdsl.tpnet.pl

    gumisk9:ja podobnie nawet kiedys juz w polowie sie zarejestrowalem wyslalem meila do administratorów i narazie nic :((

  • 0

    10.  2006-02-07 20:28:20

    Były kłopoty, za co serdecznie przepraszamy. Dziś nam się udało w końcu je zlokalizować i usunąć. Prosimy o ponowną rejestrację. :)

  • 0

    11. ~gumisk9  2006-02-07 21:23:37  host: 80.51.180.17

    super juz sie rejestruje:))

  • 0

    12.  2006-02-08 08:48:17

    ze sprzedażą akcji, jest ciekawa sytuacja, KGHM ma kase, ale na co innego. Voda chce kupić, ale boją sie, że jak przejmie całośc to będzie dyktował warunki. przyznam, że chyba chciałbym, aby przejął Voda i miał 39% akcji może coś by sie wreszcie zaczęło dziać w tym skostniałaym świecie telefoni kom:)

  • 0

    13. ~andkra1  2006-02-08 12:01:06  host: dqa133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja dostałem pakiet od plusa 60 min za 1 gr z VAt na jeden miwsiąc ktoś wie coś więcej o tej promocji??????? witku...

Dodaj swoją opinię