Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Rozdzieranie szat

Felieton: Rozdzieranie szat

WitekT 11 Października 2007 12:45

0 0
Zakończył się przetarg na częstotliwości 1800 MHz, który wyłonił dwóch nowych operatorów - CenterNET i Tolpis, który niedługo zmieni nazwę na Mobyland. A "trójca", jak to zwykle ma miejsce przy rozdziale częstotliwości komórkowych, rozdziera szaty i lamentuje…

Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2007-10-11 13:50:13

    Mobyland? Ciekawa nazwa. Może będą w gratisie jakieś płyty Moby'ego? ;-)

  • 0

    2. ~frn  2007-10-11 15:10:20  host: aiw2.internetdsl.tpnet.pl

    Raczej od Moby Dicka, _legendarnego_ bialego wieloryba. Ze niby kiedys, w przyszlosci ("za dwadziescia kilka lat jak dobrze pojdzie") bedzie kolejny operator. Neverland brzmialoby lepiej ale zbyt oczywiste by bylo :) No i czerpanie z Piotrusia Pana to nie to samo...

  • 0

    3. ~  2007-10-11 17:26:23  host: aayy96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dick powiadasz ... :) to rzuca nowe światło na całą sprawę.

  • 0

    4.  2007-10-11 20:01:59

    strasznie nurzacy byl ten przetarg, dobrze, ze wreszcie cokolwiek postanowiono, balam sie, ze powtorzy sie case Telekomunikacji Kolejowej ;-) poczekamy, zobaczymy, moim zdaniem jednak co za duzo to niezdrowo

  • 0

    5. ~drama  2007-10-11 20:47:21  host: aban218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to suuuuuuuuuuuuuuuper narszecie cos sie dzieje i bedzie taniej :)Bo ten play to jakis niedojebany jest :D

  • 0

    6.  2007-10-11 21:28:18

    WitekT możesz wykasować użytkownika drama(5) ?? wiem że nie robisz czegoś takiego ,ale złamał regulamin - wyraził się wulgarnie i w dodatku skłamał na temat atrakcyjności 4 operatora -zachował się obraźliwie w stosunku do licznej rzeszy abonentów i użytkowników operatora Play :/

  • 0

    7. ~drama  2007-10-11 21:50:31  host: abac184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo co bo prawde powiedzialem o playu ze to chłam bo to chlam

  • 0

    8.  2007-10-11 23:04:01

    WitekT skasuj #5. Są wulgaryzmy a dzieci mogą to przeczytać. Jest okres wyborczy a za samą strzelbę i chęć polowania można mieć prokuraturę i ABW na głowie:)

  • 0

    9. ~ukenamuniu  2007-10-11 23:13:33  host: nat-go2.aster.pl

    piotrM: Nie pisz Witkowi by skasował #5, bo skasuje i olek_skype bedzie piąty. Wtedy tez jego wpis będzie nakazywał skasowanie samego siebie. Co do wulgaryzmów, to dzieciaki teraz tak gadają. Raczej bym argumentował: skasuj, bo starsi przeczytają.

  • 0

    10.  2007-10-11 23:23:11

    @drama zatem moj drogi moglbys sprecyzowac tu cytuje, owe "niedojebanie", brzmi bardzo intrygujaco

  • 0

    11. ~ukenamuniu  2007-10-11 23:25:56  host: nat-go2.aster.pl

    4madzik: dawniej mówiono: niedorobiony.

  • 0

    12.  2007-10-11 23:35:57

    No czasem coś przeoczę w komentarzach. ;) Dlatego opcją do przemyślenia jest to, żeby numer komentarza lądował automatycznie w treści komentarza - czyli jego usunięcie skutkowałoby "zniknięciem" danego numeru bez zachwiania numeracji...

  • 0

    13.  2007-10-11 23:37:23

    niedorobiony brzmi lepiej:)

  • 0

    14.  2007-10-12 03:11:07

    Proponuje w miejscu usuniete komentarza dodac np. N U K E D ;D

  • 0

    15. ~stik  2007-10-12 10:08:04  host: nat3.itcomp.pl

    drAMA 5 NIE MASZ PRAWA TAK SIE WYPOWIADAC O PLAY JA JESTESM Z CBA I CIE ZNAJDE A W TEDY ZOBACZYMY CO ZROBISZ ZA TAKIE WYPOWIEDZI DOSTANIESZ ROCZEK

  • 0

    16. ~gigi  2007-10-12 10:27:05  host: 195.117.208.112

    olek_skype - play to szmelc :0) fajne z zewnatrz, z inside sux.

  • 0

    17. ~ds  2007-10-12 11:26:49  host: 213.77.11.50

    @gigi - jestem 'inside' i nie mam powodów do narzekań. z punktu widzenia mojego użytkowania działa tak samo jak wcześniejszy operator (TT) a kosztuje mnie mniej. Żadnego poważnego 'sux' na razie nie zauważyłem.

Dodaj swoją opinię