Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Powrót do przeszłości

Felieton: Powrót do przeszłości

WitekT 28 Marca 2006 22:20

0 0

Kiedy Tele2 wchodziło do Polski z ofertą rozmów telefonicznych 4 lata temu, ówczesny szef polskiego oddziału firmy – Frederik de Lerigon - powiedział, że taktowanie z oferty firmy (za pierwsze 30 sekund, a potem co 6 sekund), jest uczciwe zarówno dla operatora, jak i dla klienta. Firma zaczynała też od sloganu Gwarancja – zawsze taniej. Co bardziej dociekliwi zastanawiali się, czy w pewnym momencie Tele2 nie dopisze małymi literkami, na przykład, na Księżyc. Tak było na początku i... było dobrze. Rynek chyba jednak nie dorósł do takiej oferty, więc stopniowo zaczęto do niej wprowadzać kolejne zmiany.
Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Marek.  2006-03-29 00:31:21  host: gprs5.plusgsm.pl

    Proszę sobie wyobrazić że zrezygnowałem z telekomunikacji i z tele2, ci pierwsi już zdążyli odłączyć telefon, a ci z tele2 po jakimś czasie przysłali Mi fakturę za rozmowy lokalne, na które to nigdy nie podpisywałem z nimi umowę, ani telefonicznie nie wyrażałenm zgody, mało tego, faktura opiewa na okres do 11.03.2006r a telefon Mi odłączyli 5.03.2006r, wcześniej oczywiście dałem wypowiedzenie w tele2 i zostało ono przyjęte i zrealizowane, więc taka to jest firma, niedość że nieuczciwa, to jeszcze bałaganiarska, próbowałem telefonicznie wyjaśnić problem, dzwoniłem z komórki na ich nr stacjonarny, nie chcieli rozmawiać powiedzieli bym zadzwonił na ich infolinię 0801, mówiłem,nie mam takiej możliwości bo posiadam tylko telefon komórkowy proszę mnie przełączyć powtórzyłem, na to niezbyt miła pani odpowiedziała, to proszę sobie iść i z budki zadzwonić, po czym żuciła słuchawką, i co Wy na to ,to jest tele2 właśnie

  • 0

    2.  2006-03-29 12:15:28

    ciesze sie ze mam swojego opa, ktory jest w uczciwy, polaczenia wew 4 gmina mam za free, prawie 10 tys numerow. reszta jak u innych :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet