Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Play - rewolucja multimedialna?

Felieton: Play - rewolucja multimedialna?

WitekT 18 Marca 2007 13:20

0 0

Polacy są narodem, dla których rewolucja w telekomunikacji zawsze musi wiązać się z niską ceną. Tak było, jest i długo jeszcze będzie, dlatego Play padło trochę ofiarą kreowanego przez siebie wizerunku multimedialnej sieci. 5 zł za 1 MB to mniej więcej 10 razy za dużo w stosunku do tego, czego można by oczekiwać przy takim podejściu. Może więc chodzi o inną formę rewolucji? Wydaje się, że rewolucja w komórkowych multimediach nie musi wcale oznaczać niskich cen, a raczej redefinicji tego pojęcia.






Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 72
  • 0

    53. ~mirekb  2007-03-19 15:05:29  host: apn-100-176.gprsbal.plusgsm.pl

    52-skoro ktos nie ma pojecia praktycznego jak nasza 3(teraz 4)dziala to co takiemu wytłumaczysz??

  • 0

    54. ~kurde  2007-03-19 16:53:08  host: dpm154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja wole ewolucje, dlatego zostaję w Orange.

  • 0

    55. ~perła  2007-03-19 17:15:36  host: aaws110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przeciez oni dopiero zaczynaja,to jest ich oferta wstepna,wiec mysle,ze ceny za transfer danych beda tansze.Slyszalam,ze za 6-8 tygodni maja modyfikowac oferte ,a wtedy ci,ktorzy podpisza umowe tez beda objeci tymi zmianami.

  • 0

    56.  2007-03-19 17:59:17

    *54 A od kiedy to Orange tak zaczął ewoluować?

  • 0

    57. ~pdz  2007-03-19 18:19:30  host: ebe127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a może mi ktoś powiedzieć co dokładnie zawiera strona wap.playmobile.pl?

  • 0

    58. ~Gal  2007-03-19 19:45:28  host: host-81-190-89-67.gdynia.mm.pl

    ~kurde - w Orange jest ewolucja lecz wsteczna.

  • 0

    59. ~  2007-03-19 20:19:46  host: gaja.tpnet.pl

    52. potwierdzam w domku na wiosce mamy taki dyżurny telefon karta spoczywa w pczciwej 3310 od stycznia 2004 ani razu nie była doladowywana tyle co było w starterze starter był brany z zamyslem że wystarczy raz narok zaladować i można odbierać ale nawet tego nie trzeba robić a karta caly czas jest aktywna do dzisiaj w sumie mi to pasuje

  • 0

    60. ~  2007-03-19 20:24:22  host: gaja.tpnet.pl

    dodam tylko że to jeszcze stary pop

  • 0

    61. ~milucha  2007-03-19 20:32:45  host: chello084010067209.chello.pl

    tak, tylko telefon nie jest od leżenia tylko od dzwonienia ;]

  • 0

    62. ~RobertD  2007-03-19 21:29:27  host: 213-238-123-178.adsl.inetia.pl

    Heh i ja miałem nadzieje że pożegnam swoją SimDatę :) a w PDA będzie jeden sim. Należe do części społeczeństwa które jest zawiedzione ofertą, która tak pięknie się rysowała według zapowiedzi. Jak dla mnie mogą się już spakować i dziękuję za występ. Oklasków nie będzie :P

  • 0

    63. ~valer-  2007-03-19 21:53:58  host: chello062179021215.chello.pl

    ja tam z netu okazjonalnie w komie korzystam, telefonu jednak najbardziej do dzwonienia używam, a oferta jeśli chodzi o ceny połączeń jest co najmniej zadawalająca

  • 0

    64.  2007-03-19 22:10:07

    Widzieliście stronę playmobile. Przecież tam nic nie działa zarejestrowalem się to link potwierdzający dopieropodwóchdniachprowadziłdo potwierdzenia konta e-mail. Jakpotwierdzilem toniedzialaodnosnik logowania. W pierwszym dniu mieli link dosklepu, pewnie planowali sprzedawać startery przez internet. Wygląda to na jakąś amatorszczyznęnawet strona Heyahlepiej dzialałaprzystarcie ;)

  • 0

    65.  2007-03-19 22:11:21

    Sorry ale mam problemy ze spacją :)

  • 0

    66.  2007-03-19 22:30:15

    W moim mieście (Żuromin) Play wyparł Erę. Zamknęli salon Ery i już otwierają Play-a w tym miejscu, bo już logo wisi. Na dodatek robią to około 20 metrów od salonu Orange.

  • 0

    67. ~B  2007-03-19 22:57:53  host: 85-31-230-157.marsoft.net

    Chcą robić "rewolucję multimedialną", a zapomnieli nawet o pozycjonowaniu swojej strony w Google :D

  • 0

    68. ~valer  2007-03-19 23:03:29  host: chello062179021215.chello.pl

    a po co to robić jeśli masz taki telefon co bez problemu wchodzi na tę stronę ?

  • 0

    69. ~B  2007-03-20 08:58:54  host: 85-31-230-157.marsoft.net

    do 68. - My znamy adres, ale wielu ludzi nie zna i nie pozna, bo nie da się go znaleźć w Google :p

  • 0

    70. ~mal  2007-03-20 09:05:37  host: aaxg177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pozycjonowanie strony na pewnio bedzie.A gdyby ktos jeszcze nie znal adresu,to ja podam:P www.playmobile.pl Adres wyszukuje sie spookojnie w google,tylko nie ejst na pierwszym miejscu jeszcze.

  • 0

    71.  2007-03-20 12:02:26

    śmieszne z tym pozycjonowaniem!!!

  • 0

    72. ~DIS  2007-03-20 12:54:59  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    no jak to na początku bywa - trochę chaosu. Mam nadzieję, że szybko się ogarną, bo jak zaczną działać konkretnie, to burza na rynku będzie bardzo odczuwalna. Czytaliście we Wproście at. Trzej muszkieterowie o PLAYu?

Dodaj swoją opinię