Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Komu przeszkadzała Anna Streżyńska?

Felieton: Komu przeszkadzała Anna Streżyńska?

WitekT 28 Grudnia 2011 11:40

0 0
Prezes UKE Anna Streżyńska o swojej przyszłości dowiedziała się w przeddzień Świąt. Po kilku miesiącach oczekiwania na decyzję została poinformowana, że Prezes Rady Ministrów przedstawi parlamentowi nową kandydaturę w styczniu. W obliczu braku jakichkolwiek wyjaśnień ze strony rządu, trudno patrzeć na to inaczej niż jako decyzję polityczną. Komu przeszkadzała Anna Streżyńska?

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 0

    68. ~  2011-12-29 17:23:10  host: z53-13.opera-mini.net

    spytajcie o tak zwany desant radomski w urzedzie

  • 0

    69. ~Maruda  2011-12-29 17:40:57  host: host-79.173.0.80.tesatnet.pl

    Pytam o tzw. desant radomski. czyzby pani prezes obejmujac stanowisko przyjechala autokarem ze swoimi ludzmi? :-)

  • 0

    71.  2011-12-29 18:26:19

    Czytam i oczom nie wierzę. Skąd się takie oszołomy w kraju biorą?

  • 1

    72.  2011-12-29 19:10:19

    Kim Dzong Rząd ruguje ludzi wartościowych i tych , którzy nie są Żydami.

  • -2

    73. ~?  2011-12-29 19:38:00  host: awa224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cóż typowy koniec marnej urzędniczyny wydającej decyzję pod publiczkę na zasadzie robin hooda. Bogatym zabiorę biednym dam według widzi mi się. jak widać drodzy play spamerzy itp większość telewizyjnych kar i postanowień pani prezes w sądach była uchylana. Jej krucjata skierowana zwłaszcza na Centertela i TP nie dała większego efektu na szczęście a faworyzowanie w decyzjach (zawsze najmniejsza kara albo brak kary) i wypowiedziach medialnych (p4 powinno mieć szansę zakupu częstotliwości poza przetargiem - a niby dlaczego pytam?)P4 przez urzędnika państwowego to skandal.

  • 0

    74. ~  2011-12-29 21:47:56  host: abwz237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i kto teraz bedzie walczyl z ta sitwa? np. dzis wlaczylem (reaktywowalem, bo mialem ja jeszcze dwa tyg temu) na swoim simplusie usluge "29gr do wszystkich duzych sieci", z konta mi zniknelo 4,50zl chociaz w cenniku jest napisane, ze koszt zmiany to 2zl, ciekawe gdzie sie podzialo 2,50zl? zlodziejstwo w bialych rekawiczkach, ciekawe ilu ludzi sie nabiera na takie "ukryte koszty"? oczywiscie bedzie reklamacja z mojej strony "dla zasady"

  • 0

    75. ~  2011-12-29 21:49:32  host: user-31-174-17-173.play-internet.pl

    #73: Szkoda tylko, że nie masz zielonego pojęcia dlaczego te kary były uchylane. Podpowiem ci. Czy dlatego, że Pani Streżyńska była nominowana przez PIS a w TP siedzą ludzie związani z PO??? Wyłącz telewizor, włącz myślenie i przestań wypisywać bzdur, bo to tylko świadczy o twojej znajomości tematu.

  • 0

    76.  2011-12-29 22:36:28

    "marnej urzędniczyny wydającej decyzję pod publiczkę" - ja tam żałuję, że inni urzędnicy nie wydają decyzji pod "publiczkę", tylko raczej pod bogatych. Miło było, że jednak ktoś się przejmował zwykłymi ludźmi.

  • 0

    77. ~vari  2011-12-30 10:22:12  host: 87-206-210-163.dynamic.chello.pl

    On jest z tej grupy którym WYDAJE SIĘ, że są po tej drugiej stronie - pracuje w "dużej firmie" i myśli że jest bogaty. Ale mieszkanko na kredyt, BMWica na kredyt, TV plazmowy i reszta - na kredyt. Wystarczy, że bank "matka pijaczka" zacznie na zachodzie mieć kłopoty a już spółka córka zacznie zwalniać. Nagła utrata pracy -> wypowiedzenie kredytów przez banki -> komornik. I z wielu papierowych bogaczy zostaje dziecko we mgle. I wraca się do rodziców w M2 na 9 piętrze i znów trzeba męczyć oczy na 20 letnim Otake, śnieżącym na dziadowskiej kablówce z 7 programami w pakiecie socjalnym. A na deszczu czekać na przepełniony autobus aby się zarejestrowac w pośredniaku. Witamy wśród "nieprzystosowanych nieudaczników" !

  • -1

    78. ~Q  2011-12-30 13:06:19  host: static-223-197.is.net.pl

    a moze by tak po prostu dac komus innemu sie wykazac? mamy juz najtansze chyba w europie polaczenia, taniec juz raczej nie bedzie bo nie ma za bardzo z czego. Ci co sprzedaja w autoryzowanych punktach juz nie maja za bardzo z tego kasy a to znaczy, ze koniec obnizek albo sie salony pozamykaja :) a wtedy powodzenia drodzy klienci z zalatwianiem wszystkiego przez biuro obslugi. Krzyz wam na droge...

  • 0

    79. ~uke.rulez  2011-12-30 13:15:10  host: static.nk-net.pl

    vari good point !

  • 0

    80.  2011-12-30 13:58:24

    Pytanie komu przeszkadzała jest chyba źle postawione, powinno się raczej zapytać jakie wejścia, znajmości, kontakty w partii rządzącej PO ma obecnie i miała pani AS? Na całym świecie jest tak że głównych urzędników wybierają wygrywający politycy a każda partia ma własnych fachowców (niekoniecznie lepszych czy gorszych), coś takiego jak urzędnik - apolityczny ekspert, nie istnieje, wystarczy spojrzeć jak "apolitycznie" została wybrana pani AS przez premiera PIS spoza dostępnych kandydatur przez półlegalną procedurę - czemu wtedy nikt nie pytał komu przeszkadzał prezes Graboś? Stanowisko prezesa UKE jest ewidentnie stanowiskiem politycznym i politycy wygrywając wybory i chcąc regulować wielomiliardowym rynkiem telekomunikacyjnym muszą mieć swoich zaufanych (często też dyspozycyjnych) ludzi. Jeśli komuś nowy prezes UKE się nie będzie podobał powinien w przyszłych wyborach inaczej głosować i doprowadzić by PO nie wygrało, tylko tyle - demokracja jest prosta jak drut i nie ma tu spiskowych teorii, ci którym zależy na odpowiednim "ułożeniu" polityki zajmują się co najwyżej wpływem na poglądy polityczne społeczeństwa sterując emocjami wyborczymi. Jeśli ktoś bardzo lubi teorie spiskowe - można je wymyślać, proszę bardzo: giganci biznesowi (np. p. Solorz) tak sterowali mediami (Polsat i TVN) żeby w wyborach wygrała PO, dzięki temu PO uzyskała pełnię władzy (także może uzuskać w UKE) co wpływa na deczyję zmianę prezesa i korzystny dla sterującego biznesu telekomunikacyjnego układ władzy. Tylko na ile to może być prawdą i czy rzeczywiście biznesmeni przez media mogą aż tak sterować społeczeństwem? Ja osobiście wątpię choć niewątpliwie wielu biznesmenów się ucieszy ze zmiany warty w UKE i niewątpliwie giganci telewizyjni sterują emocjami politycznymi w Polsce w określonym kierunku...

  • 1

    81. ~  2011-12-30 20:06:11  host: z45-13.opera-mini.net

    Pytanie- Komu przeszkadzała Anna Sterżyńska- Nam POlakom, przecież lubimy być dojeni na każdym kroku.

  • 0

    82. ~idioci  2011-12-30 23:26:17  host: 178.183.177.192.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Mozna pogratulowac kolejnym ynteligentom za dokonanie wyboru. Ludzi z doswiadczeniem sie zwalania majacy wiedze, na jej miejsce wstawia debila bezmozga, ale pewnie z tysiacami kursow dyplomow i bez praktyki. W koncu władza potrafi wyszkoli w 6 miesiecy czlowika i bedzie taki sam albo i lepszy niz ten ze stazem ponad 20 letnim :))W koncu u nas w Polsce nie ma korupcji, tylko za komuny byla....

  • 0

    86. ~beznick  2011-12-31 23:33:45  host: nat-goc1-48.aster.pl

    Witku, kadencja Pani Prezes upłynęła już chyba 8 maja 2011. Zresztą brat kolegi wystawił ją spoza konkursu, więc prawnie jakby jej wcale nie było.

  • 0

    87.  2012-01-01 09:34:28

    beznick: wybrała zostana nietypowo, ale sam dobrze wiesz, że zgodnie z prawem - co potwierdzały wielokrotnie sądy. ;-)

  • 0

    88. ~  2012-01-01 19:58:33  host: z06-03.opera-mini.net

    Moralne wątpliwości pozostały - chodzi o permanentne naginanie prawa przez PiS na swoją stronę jak coś nie było po ich myśli. Tak było też z panią AS i z demokracją za wiele to wspólnego nie miało. Co do odwołania. Nikt nikogo nie odwołał tylko kadencja już dawno wygasła. A demokracja jest prosta - kto wygrywa wybory ten decyduje o kształcie Państwa, również o UKE. Jak to się komuś nie podoba, to znaczy że nie dorósł do Wolnej Polski.

  • 0

    89. ~...  2012-01-01 20:11:14  host: user-46-113-91-26.play-internet.pl

    @88 "Jak to się komuś nie podoba, to znaczy że nie dorósł do Wolnej Polski." A ja twierdzę, że jak ktoś wali takie głodne kawałki to nie dorósł po prostu.

  • 0

    90. ~rajska zielona wyspa  2012-01-07 21:46:29  host: host39-89-206-54.limes.com.pl

    przeskadzała kolesiom Tuska!!Prosta sprawa

  • 0

    91. ~  2012-01-07 23:37:36  host: z39-13.opera-mini.net

    Gaj już zapowiedziała swoje poparcie do zmian prawnych aby umożliwić śledzenie przebytej drogi obywateli. Nawet bez zgody sądu.

Dodaj swoją opinię