Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Jednocześnie informujemy, że opóźnienie może ulec zmianie...

Felieton: Jednocześnie informujemy, że opóźnienie może ulec zmianie...

WitekT 22 Maja 2006 21:24

0 0

Jak się okazuje, brak prezesa UKE przez ponad 3 miesiące nie był największym problemem przy rozdysponowaniu wolnych częstotliwości GSM 1800. Największym problemem był zwycięzca, który przeliczył się ze swoimi siłami. Bujającą w chmurach Telekomunikację Kolejową, która odurzona zwycięstwem chwaliła się już listami intencyjnymi w sprawie wpuszczenia do siebie operatorów wirtualnych, mocno na ziemię sprowadzili udziałowcy – Skarb Państwa i PKP – którzy nie wyrazili zgody na wzięcie przez nią wygranych częstotliwości. Parafrazując znany dowcip o terrorystach – jaki kraj, tacy zwycięzcy.
Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ksad  2006-05-22 22:20:33  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    Granda - koniec, kropka.

  • 0

    2. ~pawcio1611  2006-05-23 09:44:02  host: mail.poczta-polska.pl

    pewnie znowu jacyś lobbyści sie postarali a państwo pomogło za małe co nie co!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-82-29-141.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.