Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Genialne i precyzyjne projekty Apple

Felieton: Genialne i precyzyjne projekty Apple

WitekT 15 Września 2012 16:46

0 0
Od wielu lat słyszałem entuzjastyczne opinie o tzw. designie Apple. Z pewnością był on dyskusyjny, z pewnością niektórym projektom nie można było odmówić pięknego projektu. Co do zaprojektowania sprzętu z punktu widzenia inżynierskiego, to już toczyły się od zawsze bardzo gorące dyskusje, żeby nie powiedzieć wojny, fanów i sceptyków. Jednak ostatnia prezentacją Apple zamknęło usta wszelkim przeciwnikom arcydziełem inżynierii, perfekcyjnie spełniającym wszelkie oczekiwania.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 84
  • 0

    65.  2012-09-16 17:04:35

    64: a o czym jest, Twoim zdaniem, ten artykuł? Bo z Twojego komentarza wynika, że nie przeczytałeś nic poza pierwszym akapitem...

  • 0

    66. ~  2012-09-16 17:59:57  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    @64 - gdyby głupota miała skrzydła, miał byś ksywę Pershing.

  • 0

    67.  2012-09-16 20:35:34

    No tak... Plusem tej strony jest fakt, że autor i właściciel udziela się w komentarzach i to dodaje klimatu personalnego, dlatego pewnie wielu tę stronę czyta. Poza tym jak się komuś iPhone spodobał to czemu go zaraz o stronniczość posądzać. Może źle zrozumiałem artykuł, ale wydaje mi się, że autor zachwyca się rozwiązaniami inżynierskimi i o nich jest najwięcej w artykule a nie o samym iPhonie

  • 0

    68. ~  2012-09-16 21:37:15  host: 178-37-141-242.adsl.inetia.pl

    Polska język trudna język i nawet dla co niektórych rodowitych użytkowników owego języka treść przekazu zamazuje się o ironicznym podtekście nie wspominając :) Designie Apple zlepek kilku podzespołów rożnych producentów w zunifikowanej obudowie prawie niczym nie różniących się między generacjami

  • 0

    69.  2012-09-16 21:46:41

    Ale wojna.... :) i o co ? O Apple ? ... no proszę was..... :)

  • 0

    70. ~mede  2012-09-16 22:08:59  host: 83.230.5.222.gl.digi.pl

    az z czystej ciekawosci przeczytam ten felieton, ktory wzbudzil tyle bzdurnej polemiki, mimo iz od lat czytajac telepolis, unikam news'ow i artykolow w ktorym "zbyt" czesto przewija sie jedna: marka / system / model / cokolwiek

  • 0

    71. ~mede  2012-09-16 22:10:07  host: 83.230.5.222.gl.digi.pl

    artykulow / bo zaraz ktos w przesmiewczy sposob okresli mnie 13 latkiem

  • 0

    73.  2012-09-16 22:20:47

    Może następnym razem w tak trudnym temacie nie wystawiajcie linka, tylko od razu artykuł - kliknięcie w odnośnik to jednak przekracza możliwości niektórych.

  • 0

    74. ~  2012-09-16 23:02:36  host: 178-37-141-242.adsl.inetia.pl

    @64 Od kiedy fakty są stronnicze :)

  • 0

    75. ~rooney  2012-09-17 00:28:18  host: 213.146.55.65

    jak widać po komentarzach, połowa czytających przeczytała tylko połowę :) a autora uznało za applofila

  • 0

    76.  2012-09-17 06:42:18

    Wyłączcie komentarze w linku do artykułu I zostawcie tylko pod samym felietonem/testem, bo faktem jest że niektóre gimbusy przeczytały tylko pierwszy fragment I zupełnie nie zrozumiały treści. A przy okazji w ogóle wywalcie te podwójne komentarze w artykułach, zostawcie tylko sam artykuł bo się sajgon robi.

  • 0

    77.  2012-09-17 08:09:51

    No niestety... Czytając te komentarze, wiem, ze na forum udzielają się dzieciaki. Dzieciaki mentalne. Ja jestem pewien, bo znakomi lekarze mi mówili - oczy zaczynają ropieć dopiero po przeczytaniu kilkunastu stron a mózg się zaczyna lasować dopiero po dniu główkowania i to intensywnego! Od lat powtarzam przy każdej okazji, gdzie tuylko temat nawiązuje... Amerykanie nają w głębokim poważaniu wszystko i wszystkich, siebie nawzajem też, jeśli chodzi o pieniądze! A ponieważ tam chodzi tylko i wyłacznie o pieniądze... Zawsze mają wszysko i wszystkich w d. Witek to potwierdził swoim felietonem, z czego się cieszę. Jednak głupoli nie brakuje - taki naród i nic dziwnego, ze Amerykanom ciągle d. dajemy - więc mamy poziom jaki mamy. I dyskutuj tu człowieku z takimi matołami o opłacalności oferty czy możliwościach technologii...

  • 0

    79. ~  2012-09-17 09:43:18  host: 77-254-88-51.adsl.inetia.pl

    @78 - bo to jego redakcja

  • 1

    80. ~  2012-09-17 09:56:54  host: djv117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ponieważ 77 wypisuje dyrdymały, jego też wszyscy i zawsze mają w d.

  • 0

    81. ~qet  2012-09-17 10:08:49  host: apn-77-114-16-76.dynamic.gprs.plus.pl

    Nie znam tego smartphona. Nie mogę się na jego temat wypowiedzieć. Widziałem go i jest podobny do poprzednika. To tyle.

  • 0

    82.  2012-09-17 10:51:27

    80. - a to mnie najmniej akurat obchodzi ;-) Nie pisże dla zdobycia sławy a dlatego, ze to jest otwarty portal i mam prawo pisać co mi się podoba a co mieści się w kontrolowanej przez redakcję szeroko pojętej netykiecie. I nie płaczę kiedy Witek wycina moje teksty - często "czyste" ale rzeczywiście poza wątkiem - jak niektórzy.

  • 0

    83. ~dociekliwy  2012-09-17 11:17:42  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    Czy wszyscy komentujący przeczytali artykuł ? Mam co do tego pewne wątpliwości !!!

  • 0

    84. ~  2012-09-17 12:11:32  host: 89-70-224-78.dynamic.chello.pl

    Po samym tytule nie chce się reszty czytać. Gdyby był przynajmniej znak zapytania na końcu, to bym się zmusił. Słaby smartfon to teraz trzeba nadrabiać marketingiem.

  • 0

    85.  2012-09-17 13:07:32

    WitekT - dajze już spokój. Chcesz dzieci uczyć sztuki pisania felietonów? LIczysz, ze ktoś to zrozumie? Koleś spod @50 nawet nie bardzoi analizuje Twoje argumenty - dla niego liczy się tylko, by Jego było na wierzchu i w Jego infantylnym mniemaniu tak właśnie jest. A jeżeli, jak same pisze, nie ejst małolatem, to tym gorzej dla Niego, bo takiego niemerytorycznego bicia piany nie da się już niczym poza brakami intelektualnymi wytłumaczyć. Zgadzam się z Tobą, WItekT, ze większość krytyki tutaj nie jest poparta żadnymi kompletnie argumentami. Pamiętaj jednak, że APPLE to ślepa religia i polemika z tym elementem wygląda podobnie jakbyś próbował wziąć udział w moherowym wiecu Radia Maryja i próbować nawiązać dyskusję z kimkolwiek. Zostaniesz opluty, zbluzgany, obrażony, znienawidzony i nikt Ci racji nie przyzna nigdy, bo tam racja nie ma prawa bytu. Prawo prawem, ale sprawiedlość po ich stronie.

  • 0

    86. ~Testy fonow  2012-09-23 23:53:16  host: ip-37-209-129-49.free.aero2.net.pl

    iPhone 5 vs SG3 http://www.anandtech.com/show/6324/

Dodaj swoją opinię