Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Czy polskiemu Virgin Mobile się powiedzie?

Felieton: Czy polskiemu Virgin Mobile się powiedzie?

WitekT 22 Sierpnia 2012 19:23

0 0
No i Virgin Mobile wystartowało… To drugi MVNO w Polsce, który usługi telefonii komórkowej ma w swoim głównym, a nie pobocznym biznesie. Pierwszym był śp. Mobilking. Są podobieństwa, są też różnice, jest wiele argumentów wspierających tezę o sukcesie, jest też niemało przeciw. Pytanie brzmi - czy Virgin Mobile na stałe zagości w naszym komórkowym krajobrazie?

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 170
  • 0

    164. ~  2012-08-30 08:32:36  host: giv21.internetdsl.tpnet.pl

    A ja sobie zamówiłem starter Lycamobile, nie wiem co to za dziadostwo, ale mają 19gr za połączenia do USA, a żona ma tam rodzine, to niech ma :D:D:D

  • 1

    165. ~xxc  2012-08-30 09:59:06  host: 22-229-251-94.net.stream.pl

    Jeśli nie będzie reklamy. Jeśli nie będzie intensywnego promowania marki mam obawy, iż dość szybko sieć zniknie z polskiego rynku. GG Air miało reklamę podobnie jak Mobilking i wyszło jak wyszło. VM w zasadzie się nie reklamuje wiec o tym, iż coś takiego się pojawiło wiedza tylko nieliczni. Dodatkowo do momentu uzyskania jakiejś sensownej liczby abonentów trudno myśleć o promocjach w rodzaju rozmów i sms-ów w własnej sieci za grosze. Dodatkowo sieć nie ma ofert abonamentowych i MIX –ów, co też zawęża grupę docelową. Jak na razie to dość długo trwa sama operacja przeniesienia numeru do VM, co też może zniechęcić do tej zabawy.

  • 1

    166. ~  2012-08-30 19:36:34  host: z28-16.opera-mini.net

    @165 masz racje narazie nigdzie nie można kupić kart virgin mobile szukałem wszedzie w sklepach kioskach nigdzie niema i tak naprawde nikt niewie kiedy bendą oj ja wszystko czarno widze.

  • 0

    167. ~  2012-08-30 19:48:57  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    czarnowidz?

  • 0

    168. ~czarnowic  2012-08-30 21:48:32  host: z51-14.opera-mini.net

    Dziśiaj mamy 30 śierpnia a kart startowych virgin mobile nigdzie nie można kupić w żadnym w sklepie ani kiosku nigdzie niema jedynie na ich stronie ale nie każdy ma internet ewenualnie na alegro i oni chcą zdobyć 1 mln klientów w ciągu 3 lat oj ja to wszystko czarno widze.

  • -1

    169. ~jawal  2012-08-31 14:00:30  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    Kup starter mBanku albo aero w kiosku! Powodzenia życzę!

  • 1

    170. ~  2012-08-31 14:45:46  host: ehu112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    169, ale pojechałeś... MBankowi niespecjalnie zależy na liczbie klientów, to bardziej ukłon w stronę tych, którzy korzystają z usług bankowych tego, zupełnie dziś przeciętnego, banku. A co do Aero2 to już całkiem właścicielowi nie zależy na liczbie użytkowników, raczej by chciał, by było ich możliwie niewielu :>

  • -1

    171. ~jawal  2012-08-31 15:18:42  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    A co ma piernik do wiatraka? Bank to bank, a telefon to telefon. Jestem ciekaw ilu użytkowników tej sieci ma konto w mbanku?

  • 0

    172. ~  2012-09-01 19:33:09  host: z27-11.opera-mini.net

    Dziśiaj kupiłem starter virgin mobile u śiebie w mieście w sklepie żabka ludzie szukajcie u siebie w sklepach żabka pozdrawiam

  • 1

    173. ~  2012-09-01 20:07:11  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    O jezu! Jak mało ludziom trzeba do szczęścia!

  • 0

    174. ~  2012-09-01 20:48:14  host: z58-07.opera-mini.net

    173 Ale tamten kupił, nie pochwalił się , że działa mu ten starter :-D

  • 0

    175. ~  2012-09-01 21:10:54  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    Dlaczego ma nie działać? Mój działa!

  • 0

    176. ~likas77s-dz  2012-09-02 14:11:32  host: n93.ngates.nasze.pl

    witam...startery VIRGIN MOBILE są już w Żabkach...doładowanie bluepay kupiłem w osiedlowym blaszaku wczoraj..więc jest super..zasięg ok. tam gdzie orange i play..

  • 0

    177. ~  2012-09-02 14:37:53  host: z26-11.opera-mini.net

    chyba nie ma na rynku korzystniejszej stawki niz 13gr w Virgin

  • 0

    178. ~  2012-09-04 08:05:19  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    Nie 13 tylko 19

  • 0

    179. ~  2012-09-04 22:12:07  host: z34-01.opera-mini.net

    @178 19 groszy do wszystkich siecie ale pamietaj że od samego początku dostajemy 50 procent wiecej do każdego doładowania czyli mamy 13 groszy za minute.

  • 0

    180. ~  2012-09-05 08:14:30  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    No dobrze, tylko ciekawe jak długo?

  • 0

    181. ~  2012-09-05 12:54:44  host: z60-09.opera-mini.net

    @180 tego nikt niewie jak długo nawet jak zlikwidują ten bonus 50 procent gratis to i tak sie bendzie opłacało bo 19 groszy do wszystkich sieci to jest tanio i niema co narzekać.

  • 0

    182. ~  2012-09-05 21:33:18  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    Mnie się nie "bendzie" opłacało, bo mam w orange lepsze warunki!

  • 0

    183. ~BettieHumphrey31  2013-06-10 23:32:43  host: 46.161.41.63

    I would like to propose not to hold back until you earn enough money to order different goods! You should take the credit loans or financial loan and feel yourself fine

Dodaj swoją opinię