Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Co pokaże odświeżona Heyah?

Felieton: Co pokaże odświeżona Heyah?

WitekT 2 Marca 2012 18:18

0 0
Heyah przygotowuje się do odświeżenia oferty. Jak mówił w wywiadzie dla TELEPOLIS.PL Grzegorz Bors, członek zarządu PTC odpowiedzialny za marketing, ma to być oferta zmieniająca zasady na rynku. Biorąc pod uwagę słowa prezesa Miroslava Rakowskiego, z którym miałem okazję rozmawiać podczas kongresu w Barcelonie, rewolucji należy oczekiwać raczej pod względem konstrukcji, a nie cen.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 121
  • 0

    112. ~...  2012-03-04 23:10:29  host: v07-16.opera-mini.net

    @111 Za pozno.

  • 0

    113. ~ala  2012-03-04 23:33:10  host: public-gprs390488.centertel.pl

    konkrety we środę... nowa oferta lipa. dziękuję

  • 0

    114. ~  2012-03-05 08:20:07  host: chaos.tpnet.pl

    Pokaże ofertę abonamentową.

  • 0

    115. ~needmoney  2012-03-05 08:58:42  host: ohj205.internetdsl.tpnet.pl

    Bzdury o "ofercie zmieniającej zasady na rynku" i "przecieki" mają na celu zatrzymanie strzyżonych baranów i łudzenie że może lada dzień zaproponują genialną ofertę więc warto czekać i dać się strzyc nadal ;-) ps. jedynym pozytywnym wyjątkiem jest może ofnk (teraz bonus danych ważny rok)

  • 0

    116.  2012-03-05 09:15:53

    Dawac tego newsa dnia o ofercie heyah :-D ale se wybrali dzien na zaprezentowanie oferty na 1y dzien zaloby narodowej heh

  • 0

    117. ~  2012-03-05 09:51:32  host: z25-16.opera-mini.net

    od 15 marca orange ma dac do sprzedazy specjalne startepy orange one na euro 2012 gdzie do wyboru będą bonusy: 170tys smsow, 130tys mmsow czy 5GB netu ważnych 30dni. oprocz tego maja byc tańsze rozmowy międzynarodowe

  • 0

    118. ~  2012-03-05 10:01:03  host: z18-08.opera-mini.net

    Zeby zaden madrala nie wymyslil ze jak zaloba to nie bedzie prezentacji oferty. Ale ludzie by sie tutaj wsciekli :]

  • 0

    119. ~  2012-03-05 10:07:44  host: z50-03.opera-mini.net

    Witku, o ktorej ma byc konferencja Heyah?

  • 0

    120. ~śląski synek  2012-03-05 10:09:49  host: 178.252.18.203.internetia.net.pl

    do 119 ok. godz. 12:00

  • 0

    121. ~  2012-03-05 10:10:51  host: 77-254-76-166.adsl.inetia.pl

    @117 - Lycamobile i tak nie przsebiją.

  • 0

    122. ~śląski synek  2012-03-05 10:13:20  host: 178.252.18.203.internetia.net.pl

    Lycamobile i tak lepsze niż heyah ale to moje zdanie :-) każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie

  • 0

    123.  2012-03-05 10:31:17

    118> to do mnie było osz ty :-D

  • 0

    124.  2012-03-05 10:38:01

    ludzie czy wam sie cos z glowami podzialo? co ma zaloba do konferencji??!!

  • 0

    125. ~Nabuzer  2012-03-05 10:40:04  host: 77-255-51-134.adsl.inetia.pl

    ~113 a z czy lipa, pakiety jak na ceny w zupełności wystarczające do neta i wreszcie będzie ich spory wybór. A co dalej to się okaże, widać były tylko JEDEN plakat...

  • -4

    126. ~  2012-03-05 10:45:42  host: p17-07.opera-mini.net

    Żałoba narodowa jest niech się Telepolis nie waży wstawiać News Dnia. (*)

  • 0

    127.  2012-03-05 10:51:00

    126> to czekac bedziem do srody bo dwa dni trwa nawet stacje tv w 2im multipleksie /wszystkie/ maja czarną przepaske a tv6 nawet program zacznie dopiero po 16

  • 0

    128. ~  2012-03-05 23:58:32  host: z05-06.opera-mini.net

    No i wyszło to co zwykle G...no No śmiech na sali ludzie! Nie było by takiego wstydu gdyby nie te szumne zapowiedzi. A dali no, no APLIKACJĘ a cennik bez zmian. Wiem, zaraz fani " łapki" będą krzyczeć że przecież pakiety dali, duże, tanio że za granicę można tanio dzwonić i inne bzdury. Pakiety MB dali bo już najwyższy czas był na to! inni mają już od dawna i w podobnej wielkości/cenie a za granicę ileż osób dzwoni? a jak nawet to poszukać i LYCAMOBILE o niebo bije ofeetę Heyah. A z tej ich aplikacji to kto tak naprawdę będzie korzystał jak mamy Skypa i dziesiątki innych znanych, rozpowszechnionych aplikacji. DNO I GŁUPOTA! Co do LYCAMOBILE to jak kogoś interesuje darmowy starter i kwestia rejestracji przeniesienia nr to niech sprawdzi : bialeskarpety.blogspot.com

  • 0

    129. ~rafał  2012-03-06 10:10:40  host: 89-79-169-209.dynamic.chello.pl

    128 najwyraźniej jesteś wielkim fanem LycaMobile lub innych pochodnych mało wartych sieci :) Jeśli nie pasuje Ci oferta Freeyah to zauważ, że Heyah ma też wszystko inne, a nawet więcej. Lyca jeszcze długo nie dorówna łapie :)

  • 0

    130. ~  2012-03-12 21:42:53  host: 159-205-81-99.adsl.inetia.pl

    @129, Heyah ma więcej różnych usług, niż praktycznie każda inna oferta. @128, freeyah jest do telefonów, więc z aplikacji korzysta się w inny sposób niż ze skype- czyli np. aplikacja heyah integruje się z numerami w książce i dzwonisz na numer telefonu.

  • 0

    131. ~  2012-03-12 22:20:02  host: v12-15.opera-mini.net