Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Co nas czeka w 2007 roku?

Felieton: Co nas czeka w 2007 roku?

WitekT 28 Grudnia 2006 10:00

0 0
Kończy się 2006 rok - rok podpisania kilku umów dotyczących MVNO i start pierwszego "wirtualnego". Co prawda pomyliłem się 12 miesięcy temu obstawiając Onet jako pierwszego operatora, ale nie pomyliłem się przynajmniej z tym, że wystartuje chociaż jeden. Teraz szczerze się przyznam, że sądziłem, że moje przewidywania będą mocno ostrożne, a - jak się okazało - były nad wyraz optymistyczne. W tym roku trochę mocniej będę stąpał po ziemi, choć kilka informacji może Was zadziwić…

Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~wrozamet  2006-12-28 14:54:17  host: doz172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Całkiem fajny artykulik, też liczę, mam nadzieję, że większość rzeczy tam opisanych - czy to rebraning Ery, czy wejście P4 czy inne potoczą sie dokładnie tak, jakbyśmy sobie tego zyczyli :)

  • 0

    2. ~kastor  2006-12-28 15:11:36  host: dpc72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zobaczymy jak to b?dzie, dzi?ki Witek za fajne prognozy:) Te? mam nadzieje, ?e Era zmieni sie na tmobile w wyra?nie lepszym stylu ni? zrobi? to orange :)

  • 0

    3.  2006-12-28 16:09:05

    Fajny fajny - lubie takie:D Jest w nim pewno sporo pewnikow - Era->T-mobile oraz MVNO....start P4 to juz niewiem ;)

  • 0

    4.  2006-12-29 21:34:31

    najlepsze jest Orange POP

  • 0

    5.  2006-12-29 21:47:00

    Co ma do tego Orange POP?? :/

  • 0

    6.  2006-12-30 00:50:12

    Chyba to, że rodzice mu na gwiazdkę kupili telefon ze starterem Orange. Usiądź POPak pod choinką i się pobaw, policz ceny za minutę i wtedy zapłaczesz.

  • 0

    7. ~jojo  2006-12-30 02:09:19  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Witku, co do tematu: "Co nas czeka w 2007 roku?" - czy Ty czasami nic nie wiesz o ostatnich problemach Ery z iTakTak-iem. A także o prawdopodobnych problemach z aktywacją pakietów pod Administracją konta (9797). Pytam, bo ja ale tez i inni użytkownicy TT narzekają. Miejmy nadzieję, że to nie będzie kolejny pad platformy - tym razem w wydaniu PTC.

  • 0

    8.  2006-12-30 11:24:36

    jojo: no właśnie słyszałem - będę musiał przyjrzeć się bliżej tematowi, ale to dopiero po nowym roku, bo od dziś zaczyna mi się Sylwester. ;)

  • 0

    9. ~rollo  2006-12-30 11:44:08  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    no to wszystkiego najlepszego Tobie i portalowi !! 2007 newsow !!! conajmniej ;)

  • 0

    10. ~stasiu  2006-12-30 13:44:08  host: nat-zak-192-41.globalconnect.pl

    w koncu era uruchamia umts w pozostałych miastach!!! zasięg na stronie blueconnect!

  • 0

    11. ~oj, będzie się działo, oj będzi  2006-12-30 14:36:07  host: gprs9.orange.pl

    W dniu 21 grudnia 2006 r. Senat RP podjął uchwałę w sprawie ustawy o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne (druk sejmowy nr 1016). Senat wprowadził do tekstu ustawy poprawki o charakterze legislacyjnym. Wejście w życie zmienionych przepisów pozwoli na zapewnienie skutecznego gospodarowania częstotliwościami, a także zapewnienie bezpieczeństwa prawnego w zakresie rozdzielania częstotliwości przez Prezesa UKE, umożliwiając realizację podstawowych celów stawianych przed ustawą – Prawo telekomunikacyjne, m.in. wspieranie równoprawnej i skutecznej konkurencji w zakresie świadczenia usług telekomunikacyjnych oraz zapewnienie ładu w gospodarce częstotliwościami oraz zasobami orbitalnymi (art. 1 ust. 2 ustawy). W załączniku znajduje się uchwała Senatu RP

  • 0

    12. ~stasiu  2006-12-31 10:59:07  host: nat-zak-192-41.globalconnect.pl

    witek miał być artykuł dotyczący rozwoju sieci 3g polskich operatorów!będzie coś takowego?pozdrawiam everybody i wszystkiego best w nowym roku

  • 0

    13.  2006-12-31 13:42:00

    Witek Prawdopodobnie Polkomtel wprowadzil kodowanie głosu AMR pozatym zachęcam do wypowiadania sie na temat działania sieci w sylwestrową noc bedziemy mieli wtedy jakis odnośnik sytuacji w całym kraju na koniec Do Siego Roku :)

  • 0

    14.  2006-12-31 17:26:30