Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Co nas czeka w 2006 roku?

Felieton: Co nas czeka w 2006 roku?

WitekT 29 Grudnia 2005 14:00

0 0
Nadchodzi 2006 rok. Wydaje się, że może on być bardziej obfity w ciekawe wydarzenia w branży telekomunikacyjnej niż miniony. Pokusiliśmy się o mały artykuł opisujący przyszłość, aczkolwiek bazujący na twardych faktach i przedstawiający całkiem realny scenariusz.

Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 8
  • 0

    1. ~Szalony  2005-12-29 17:57:35  host: gprs1.plusgsm.pl

    Coś nie widzę tej Neti jako czwartego gracza ! Jakoś mam przeczucie że nie wystartuje w 2006 roku z tym umts ! A czy ten roaming krajowy to wogóle wejdzie w życie ? Jak tak to kiedy ?

  • 0

    2.  2005-12-30 23:58:30

    BARDZO WAZNA RZEcz! : Blom przechodzi do ery z orange :)

  • 0

    3.  2005-12-31 08:25:41

    gratulujemy dobrego wyboru...

  • 0

    4. ~  2005-12-31 11:30:30  host: nat01.rtk.net.pl

    no nie wiem od stycznia jak miałaby być jakas wojna cenowa miedzy operatorami sieci komórkowych to powinno juz teraz cos o tym słychać - a tutaj jutro styczeń i wszedzie cisza..:(((
    pewnie wojna cenowa rozpocznie sie najwczesniej po 16 stycznia:((

  • 0

    5.  2006-01-01 14:22:35

    Czy ktoras siec daje jakies "profity w zamian za zmiane sieci? Jesli tak to jakie?

  • 0

    6.  2006-01-01 18:05:13

    Kiedy wreszcie ruszy uwolnienie petli lokalnej oraz WLR???CZy są szanse że ruszy to w I kwartale tego roku???CZY ktoś z was wie wiecej???

  • 0

    7. ~2005  2006-01-01 20:53:13  host: eeg71.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i ja gratuluję blom-owi dobrego wyboru.

  • 0

    8.  2006-01-01 22:44:54

    bedziesz żałował blom:(

Dodaj swoją opinię