Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Co może być najważniejsze w branży w 2012 roku?

Felieton: Co może być najważniejsze w branży w 2012 roku?

WitekT 9 Stycznia 2012 08:00

0 0
Jaki będzie rynek telekomunikacyjny AD 2012? Jakie wydarzenia go zdominują? Jakie będą efekty kluczowych wydarzeń z zeszłego roku w Polsce i na świecie? We współpracy redakcyjnej z kolegami z serwisów GSMonLine.pl oraz RPKOM.PL wypunktowaliśmy dziesięć najciekawszych, naszym zdaniem, wydarzeń na rynku telekomunikacyjnym w rozpoczętym właśnie roku wraz z krótką i subiektywną prognozą rozwoju sytuacji.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 1

    1. ~a_lex  2012-01-09 08:32:20  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    A może jakiś wywiad? Tamtegoroczna rozmowa z rzeczniikiem Jabczyńskim była bardzo fajna.

  • 1

    2. ~Mucus  2012-01-09 13:21:49  host: host86-184-230-10.range86-184.btcentralplus.com

    Nokia sie sprzedaje M ! Czemu nie ma o tym info... W polowie roku ... RIP

  • 5

    3. ~wygrałem  2012-01-09 14:04:28  host: 94-40-29-34.tktelekom.pl

    Witek: Jestem milionowym gościem na stronie! :))) Pisze, że wygrałem iMac, iPad albo iPhone4. Mam sobie wybrać?

  • 0

    4.  2012-01-09 14:25:57

    3.@wygrałem. Chyba nie bierzesz tego na poważnie ?

  • 0

    5. ~tl111  2012-01-09 15:12:48  host: pc_70_8.smrw.lodz.pl

    Najbardziej znany rebranding na polskim rynku ? Z E.Wedel na 22-go Lipca. Ten może będzie równie znany ?

  • 1

    6.  2012-01-09 16:59:38

    @3 jak ja byłem milionowym wybrałem sobie iPada

  • 0

    7.  2012-01-09 18:04:45

    @4 chyba nie bierzesz tego na poważnie? ;)

  • 0

    9. ~prognozownik  2012-01-09 23:08:17  host: dta249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    największe wydarzenia w 2012 roku to rozszerzenie zasięgu Orange i T-Mobile, zakup sieci Play przez norweski Telenor lub angielski O2 i więcej smartfonów na 2 karty sim, tyle.

  • 0

    10. ~  2012-01-09 23:56:54  host: ip-78-30-110-209.free.aero2.net.pl

    pdfonline jeszcze istnieje ?! :o

  • -1

    12. ~  2012-01-11 04:29:54  host: z42-02.opera-mini.net

    @11 tak, podrasują łape z czerwonej na różową

  • 0

    14. ~  2012-01-11 17:09:22  host: z49-15.opera-mini.net

    Zdecydowanie likwidacja pakietu 30 za 10 w Play :D

  • 0

    15. ~  2012-01-11 17:58:42  host: 178235137153.wagrowiec.vectranet.pl

    @11 dużo hałasu o nic ?

  • 0

    16. ~  2012-01-11 20:01:25  host: v12-15.opera-mini.net

    Oczywiście. Jak zwykle Rakowski coś chlapnął i będzie dół jak ... zawsze. :P

Dodaj swoją opinię