Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: Bezpłatnych minut wpływ na inflację

Felieton: Bezpłatnych minut wpływ na inflację

WitekT 27 Lipca 2011 17:20

0 0
Inflacja w czerwcu, w porównania do maja spadła o 0,4 pkt. proc., wbrew oczekiwaniom analityków. Ktoś może zapytać co ma to wspólnego z telekomunikacją... Ano ma, bo w koszyku inflacyjnym obejmującym ceny towarów i usług, pozycja Łączność spadła, w porównaniu do maja, aż o 1,7%, co z wcześniej wspomnianych 0,4 pkt. proc. stanowi 0,07 pkt. proc. A to tylko początek ciekawostek.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 1

    20. ~  2011-07-28 11:18:48  host: dtr21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    118 50min w freszy to 5zł popieerwsze nie wiem jak ty w w3 dałes rady wygadać 50mint za 7,5zł a po drugie musi ci się robić niezła skarbonka

  • 1

    21. ~  2011-07-28 11:41:37  host: z34-10.opera-mini.net

    @18: Przepłacasz w W3, w Play ceny i jakość sieci jest o niebo lepsza.

  • -1

    22. ~  2011-07-28 11:54:53  host: public-gprs277517.centertel.pl

    @21; jakbyś czytał uważnie, to zauważyłbyś że nie o prepaid pisałem. Dla mnie to wygoda się liczy a doładowywać nie chce mi się. Mam dla siebie dobrą ofertę, spełnia moje oczekiwania zarówno jakościowo i cenowo więc jestem zadowolony. To że ktoś może ma taniej naprawdę mnie nie interesuje, nie zazdroszczę na pewno ;) Minuty mam do wszystkich i wydzwaniam średnio 400minut/m-c a te których nie wygadam przechodzą na kolejne miesiące. Jak widać jakoś żyję i mam co do garnka włożyć i pod kościołem nie zbieram ;) @21; mnie zupełnie to nie przeszkadza, że przepłacam. Jeżeli tobie to przeszkadza, to juz Twój problem ;)

  • -1

    23. ~  2011-07-28 11:59:50  host: z44-07.opera-mini.net

    (20). Tylko 50 minut za 7,50 ? E tam, ja se z W3 do W3 za 7,50 moge pozwolic na 144 minuty. * Calm7.

  • -1

    24. ~  2011-07-28 12:07:22  host: z44-07.opera-mini.net

    (22) im wiecej minut wydzwaniasz tym bardziej jest oplacalny i wygodny odpowiednio dobrany abonament. Rozwiazania na karte ma korzysci, ale tu abo ma pole do popisu, minut do wszystkich sieci lub tez smsow :-)

  • -1

    25. ~  2011-07-28 12:18:09  host: public-gprs277517.centertel.pl

    @24; Calm7; nie wszyscy to rozumieją ;) Nie twierdze uparcie, że w prepaid nie mógłbym mieć podobnie ale we freshu trzeba 3x włączać 30za10 co oznacza zmiane profili itp. Nie chce się w to bawić. Po sprzedaniu telefonu to minuta wychodzi jakies 13gr a do sieci zdecydowanie mniej. Przechodzenie minut, to także wygodna sprawa a w P4 można pomarzyc o tym

  • 1

    26. ~  2011-07-28 12:55:32  host: z38-13.opera-mini.net

    (25). Z tym przechodzeniem minut to kurcze trzeba uwazac, bo ostatnio moj Orange sie nie popisal... * Pozdr, Calm7.

  • 1

    28. ~  2011-07-28 13:00:47  host: dtr21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    25 i nie masz problemu z przekraczaniem abonamentu bo jak nie masz telefonu a co za tym idzie nie dzwoinisz i jeszcze taniej wyszłoby gdybyś prezd sprzedażą tego telefonu nie kupiłbys go to wtedy minuta wyszła by ci 0gr

  • -1

    30. ~  2011-07-28 13:25:56  host: public-gprs277517.centertel.pl

    @28; popisałeś się logiką, gratuluję. Jesteś zadowolony? Nie jestem wlo aczkolwiek abonament mam u tego samego operatora. Telefonów mam 5sztuk. Jak chcesz to moge sprzedać ale pewnie ty masz za darmo w play więc jednak nie proponuję zakupu ;) Dzieciaki zafascynowane freshem nawet nie widzą, że sa inne możliwości zdecydowanie korzystniejsze dla dorosłych niż skakanie po profilach we freshu ;D Bawcie sie dalej a jak zaczniecie pracować i normalnie zarabiać, to zrozumiecie wówczas to co piszę. Niestety trzeba się wziąć za naukę i zacząć zdobywać doświadczenie, bo tylko wtedy mozna szukać dobrze płatnej pracy. Pisanie o freshu na forach, niestety wam tego nie zapewni.

  • 0

    32. ~  2011-07-28 17:35:20  host: dtr21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    30 wskaż mi te moożliwości , jeśli możesz , chętnie z nich skorzystam

  • 0

    35. ~  2011-07-28 18:20:15  host: z15-04.opera-mini.net

    Kolega jasno sie wyrazil, a Wy dalej nie trybicie. Poza tym to my (on) ma Was przekonywac do abonamentu? No chyba zart? Czytac umiecie, wiec popatrzcie uwazniej na to co Wasz Op dla Was przygotowal. * Calm7.

  • 1

    36.  2011-07-28 18:21:08

    Powiem tak mam setki minut uzbieranych w Zbieraj Minuty do tego Złotówki Promocyjne też w setkach liczone, sprzedałbym komu numer ale że jest stały i pozłacany no to nie bardzo, środki po prostu przedłużam różnymi metodami bo po prostu nie wykorzystuje ich aż tyle.

  • -1

    38. ~toms  2011-07-28 18:50:24  host: z08-11.opera-mini.net

    Cieszy, że ceny spadają, ale martwi że nadal są skandalicznie wysokie. Mogli by nasi operatorzy obniżyć ceny do kilku groszy za minutę do wszystkich bez pakietów zamiast się ociągać.Cieszy, że ceny spadają, ale martwi że nadal są skandalicznie wysokie. Mogli by nasi operatorzy obniżyć ceny do kilku groszy za minutę do wszystkich bez pakietów zamiast się ociągać i wypłacać dywidendy za dojenie klientów.Cieszy, że ceny spadają, ale martwi że nadal są skandalicznie wysokie. Mogli by nasi operatorzy obniżyć ceny do kilku groszy za minutę do wszystkich bez pakietów zamiast się ociągać.Cieszy, że ceny spadają, ale martwi że nadal są skandalicznie wysokie. Mogli by nasi operatorzy obniżyć ceny do kilku groszy za minutę do wszystkich bez pakietów zamiast się ociągać i wypłacać dywidendy za dojenie klientów.

  • 0

    39. ~a-go  2011-07-28 20:07:33  host: user-46-112-239-52.play-internet.pl

    #36 WOW!!! Opowiedz cos jeszcze:) Moze o tym stalym numerze, bo moj sie ciagle zmienia...

  • 0

    40. ~  2011-07-29 08:29:29  host: z22-10.opera-mini.net

    @12: Nie o to chodzi. Co innego "zagranica" (choć też dziwactwo), a co innego dzwonić "za granicę" (nigdy: zagranicę, bo to tak jakbyś schował się "zadrzewo"). A kto mówi, że mam problem z szykiem przestawnym? Po prostu pasuje tu jak wół do karety, a coś często się pojawia na Telepolis.

  • 0

    41. ~  2011-07-29 08:38:16  host: z22-10.opera-mini.net

    @21: Tak, play i jakość... Bardziej tu słowo "jakoś" pasuje :-)

  • 0

    44. ~a-go  2011-07-29 11:23:42  host: ho73.polimex-mostostal.pl

    #42 Moze Tobie wydaje sie to, ze piszesz pod czyims nickiem, ale zapewniam, ze takie nie jest. Jesli masz zamiar pisac glupoty, to miej i odwage podpisac sie pod nimi. Jesli wydaje sie Tobie, ze jestes w sieci anonimowy, to musze wyprowadzic Ciebie z bledu.

  • 0

    45. ~  2011-07-29 11:35:53  host: 77-255-233-46.adsl.inetia.pl

    Spamer, na forum piszesz, że zbieraj minuty nie włączyłeś ponieważ mało kto dzwoni do Ciebie a jak zadzwoni to rozmowa trwa najczęściej do 1 minuty. Teraz tutaj piszesz, że masz uzbieranych setki minut. W której wypowiedzi mijasz się z prawdą? Co do abonamentu, to oczywiście ma zalety chociażby to, że nie bawimy się w pakiety, doładowania jak w prepaid a stawki są podobne a nawet niższe. Trzeba dobrać sobie odpowiedni abonament i można także byc zadowolonym. Nie każdy boi sie umów 12-24 miesięcznych.

  • 0

    46. ~  2011-07-29 12:21:30  host: afbh46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a-go ja w taktaku dostaję za kazda sekunde odebraną jesto dużo lepsze niż w pleju gzdzie dzwoniącego trzeba przetrzymac 2 minuty, jest to dla mnie idealne rozwiazanie gdyż i tak dzwonie tylko dosieci bo nie dzwonie poza taltak bo to dla mnie za drogo

  • 0

    49. ~  2011-07-30 20:31:42  host: z17-07.opera-mini.net

    ja wykonuje 90% polaczen poza siec. Nie zwracam uwagi w jakiej sieci ma telefon, mam potrzebe dzwonic to dzwonie. Zadne stany darmowe mnie nie interesuja

Dodaj swoją opinię