Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: 2012 - nasze przewidywania w zderzeniu z realiami

Felieton: 2012 - nasze przewidywania w zderzeniu z realiami

WitekT 28 Grudnia 2012 10:00

0 0
Rok temu, razem z kolegami z GSMONLINE.PL i RPKOM.PL, staraliśmy się zaprognozować rok 2012 na rynku telekomunikacyjnym. Z większością nam się udało, ale branża telekomunikacyjna lubi sprawiać niespodzianki. Kilka wydarzeń potoczyło się inaczej niż można było się spodziewać. Teraz przyszedł czas na rozliczenie trafności prognoz.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • -1

    1. ~  2012-12-28 19:42:15  host: ip-93-154-157-47.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    A musicie pisać capsem adresy? Co to za nowa moda? Checie zrobić reklamę kolegom zza ściany? To proszę we Flashu przy każdym wejściu na telepolis.pl oraz podstrony - tak jak to robicie teraz np z Orangutanem. Albo zamiast tego kretyńskiego czarnego bannera: "Prosimy, nie blokuj reklam na TELEPOLIS.PL . To nasze źródło utrzymania."

  • 0

    2.  2012-12-28 19:45:12

    A jakieś merytoryczne zarzuty?

  • 0

    3. ~  2012-12-28 21:14:53  host: user-5-173-222-9.play-internet.pl

    1 niestety ilość i jakość reklam zmusiła mnie do adblocka

  • 0

    4.  2012-12-28 21:16:18

    3: ja nie używam AdBlocka i nie widzę żadnego problemu z reklamami. Bardzo mi przykro, że nie szanujesz naszej pracy - nie życzę Ci, żebyś kiedykolwiek musiał tego doświadczyć sam.

  • 0

    5. ~  2012-12-28 21:36:01  host: user-5-173-222-9.play-internet.pl

    Mam internet siódmy rok. Dużo i niedużo to lat, ale adblock zainstalowałem dopiero w tym roku. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy, i zainstaluje adblocka, i na jeden dzień z niego zrezygnuję nie może się przyzwyczaić. Adblock jest jak narkotyk. Jeżeli 6 lat mi nie przeszkadzały reklamy, a w tym roku ewoluowały w sposób okropny, to chyba coś w tym jest.

  • 1

    6.  2012-12-28 21:37:17

    Specjalnie dla Telepolis używam Opery, żeby nie blokować reklam. Ale większości innych portali nie da się normalnie przeglądać. Dlatego na inne strony wchodzę z Firefoxa z odpowiednią konfiguracją antyreklamową. To tak ad vocem.

  • 0

    7. ~  2012-12-29 08:38:05  host: v45-09.opera-mini.net

    ciekawe czy sprawdza sie plotki, ze w 2013 Play wylaczy swoj gsm przeznaczajac cale pasmo dla umts? Byloby to dla mnie dobre rozwiazanie i moze skonczylyby sie problemy z usilnym logowaaniem do macierzystego gsm.

  • -1

    8.  2012-12-29 18:52:40

    6.toms ja mam operę i adblocka

  • 0

    9.  2012-12-29 23:53:38

    Prowadziłem stronę internetową. Wiem, jak ciężko zdobyć pieniądze na realizację niektórych pomysłów. Myślę, że w ten sposób możecie dać zarobić projektowi Telepolis. To tylko wskazuje na wasz szacunek do autorów tej strony

  • 0

    10. ~goral2099  2012-12-30 03:31:07  host: user-188-33-212-105.play-internet.pl

    Reklamy są potrzebne do utrzymania serwisu ale jest jedno ale :) - są do zniesienia o ile np nie wskakuje na środek ekranu 10000 okienek. Jeżeli nie są zbyt nachalne i nie przeszkadzają w "konsumowaniu" treści to mogą być.

  • -2

    11. ~Kintrix  2012-12-30 09:17:32  host: v22-04.opera-mini.net

    Ja blokuje reklamy,szczegolnie na telepolis.A niech se bramkarz szuka sponsorow.

  • 0

    12. ~  2012-12-30 10:37:46  host: v28-10.opera-mini.net

    11. A może byś se tak poszukał innego portalu, i więcej tutaj nie zaglądał?

  • 0

    13. ~  2012-12-30 15:11:40  host: user-31-175-25-163.play-internet.pl

    ilość reklam w telepolis jest straszna a jakość reklam wygrałeś itd beznadziejna, dlatego dołączyłem do grona zwolenników ad blocka. Telepolis podcina gałąź na której siedzi. Ciekawe ile zarabiają kasy na tym telepolisie. pewnie są bogaci!

  • 0

    14.  2012-12-30 15:13:53

    @ Witek @9 Właśnie, wytłumacz mi MERYTORYCZNIE dlaczego do k... nędzy nie możecie dawać bezpośredniego linka do artykułu... Może odpowie mi redakcja która już z 9 razy Z SZACUNKIEM skasowała mi posty z tym pytaniem?!

  • 0

    15.  2012-12-30 15:31:49

    TaKeT: a my już wielokrotnie odpowiadaliśmy - nie pozwala na to nasz CMS. I nie rozumiem czemu to wprowadza tyle nerwowości... Naprawdę nie ma ważniejszych spraw?

  • 0

    16.  2012-12-30 15:35:39

    13: do pani w kiosku też idziesz i mówisz: nie obchodzi mnie, że ta gazeta kosztuje, proszę mi ją dać za darmo, bo w niej jest dużo reklam? Nie rozumiesz, że to nie my pozyskujemy reklamy i nie mamy takiej pozycji na rynku internetowym, żeby decydować o ich formach? Nie jesteśmy Onetem ani WP, jesteśmy małym garażem. Bardzo mi przykro, że nie doceniasz naszej pracy. Życzę Ci, żebyś nigdy nie znalazł się w podobnej sytuacji, bo to cholernie niemiła rzecz - jakby ktoś Ci dał w twarz...

  • 0

    17.  2012-12-30 15:38:02

    No prosze jednak dało się odpowiedzieć :-) ... Z mobilnych przeglądarek troche to wkurza, więc może można by to poprawić:-) ?

  • 0

    18.  2012-12-30 16:00:09

    TaKeT: ale odpowiedź na to padała wielokrotnie... Co do poprawienia - tak, ale na innej zasadzie. Nie będzie po prostu newsów z zajawianiem artykułów. Kliknięcie 4x w miesiącu w takiego newsa z mobilnej przeglądarki NAPRAWDĘ było dla Ciebie takim problemem?

Dodaj swoją opinię