Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Felieton: 2009 chińskim rokiem bawoła, a polskim Play

Felieton: 2009 chińskim rokiem bawoła, a polskim Play

WitekT 16 Marca 2009 18:45

0 0
Play stał się ważnym graczem na rynku. Klienci uznali to już w zeszłym roku, "wielka trójca" - w zeszłym tygodniu. Jak będzie wyglądał 2009 rok w dużej mierze może zależeć od najmniejszego gracza na rynku, który dokładnie dziś obchodzi swoje drugie urodziny.

Dalszą część felietonu można przeczytać w dziale Artykuły / Felietony, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 129
  • 0

    110.  2009-03-17 22:10:54

    @107 poważnie? 90% miałoby to gdzieś

  • 0

    111. ~olo18  2009-03-17 22:12:06  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    Na początku rozmowy info o zmianie opa i pozamiatane!

  • 0

    112. ~  2009-03-17 22:22:04  host: t02-16.opera-mini.net

    Niecierpliwie czekam na oferte dla przenoszacych numer do play..mirekb

  • 0

    113. ~b  2009-03-17 22:28:10  host: inet20909nb-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @107 Niewiarygodne?! Jak możesz mówić takie, za przeproszeniem pierdoły. To nie Ty narażasz ich, to oni narażają samych siebie. Nie inaczej. Przypominam że żyjemy w demokratycznym kraju. Każdy może, a nawet powinien myśleć sam za siebie. ........................................ No chyba, że to jakaś trefna prowokacja, naprawdę trefna.

  • 0

    114. ~get  2009-03-17 22:38:02  host: host-81-190-123-135.gdynia.mm.pl

    @107 - buhahaha no ty to masz problemy, na prawdę się uśmiałem :D mnie obchodzi żebym ja miał tanio, a jak bym miał numer któregoś z naciągaczy i złodziei (plus/orange/era) to mówił bym ludziomn którzy się ze mną połączyli - że jestem w playu i żeby też przechodzili to będą dzwonić do wszystkich po 29gr a do mnie po 5gr, ale cóóóż - rozumiem że rano się zamartwiasz i prawie wieszasz bo np. kubek z kawą nie jest całkowicie pełny a jedynie w 2/3 albo tym że listek spadł z drzewa, albo innymi twoimi osobistymi TRAGEDIAMI tego kalibru co przedstawiłeś - ROTFL :D

  • 0

    115. ~Tyler  2009-03-17 22:48:00  host: adbj6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolega spod 107 jest niedoinformowany :)

  • 0

    116. ~  2009-03-18 00:15:31  host: aaua104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolega spod 107 powinien założyć sobie "osiemsetkę". Wtedy nie będzie miał dramatu w życiu.

  • 0

    117.  2009-03-18 00:32:12

    No rzeczywiście dobre. Uśmiałem się przed snem. Ja mam po 2 latach w Play jeszcze niewykorzystane wizytówki. Chyba zacznę wysyłać do znajomych. Albo nie, bo nie będą chcieli do mnie dzwonić, heh.

  • 0

    118. ~ziomek13  2009-03-18 00:36:29  host: aecd233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    naprawde niektórzy mają nasrane w głowie z tym narazaniem na koszty ze do playa tak strasznie drogo;ja mam tanio to wiec moge oddzwonic na sms-a czy sygnały aczkolwiek w tym drugim przypadku wszystko zalezy od mojego humoru ,w playu nikt nie dziaduje na niczym bo nie ma takiej potrzeby;nie ma yez wkurzajacych raportów jak kiedys miałem w orange po połaczeniach gdzie za półtorej minuty były i sa nadal juz złotówki a nie grosze ,nigdy nie dzielilem ludzi na siec wiec mnie 5gr w playu mało interesuje-moze w lato skorzystam

  • 0

    119.  2009-03-18 00:45:43

    BTW Orange zamiast puszczać te swoje denne reklamy w każdym bloku reklamowym, lepiej by te pieniądze przeznaczyli na obnizki swoim użytkownikom. Już mi sie nie dobrze robi od tego multipopa ileż można. :/ Rozbuchany markjeting.

  • 0

    120. ~ziomek13  2009-03-18 00:58:46  host: aecd233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a dzis albo mi sie zdawało albo juz przestawili ujawniac super stawke z Wybranymi wyłacznie partnerami biznesowymi czyli 20gr+vat smiechu warte

  • 0

    121. ~trak  2009-03-18 01:28:56  host: 87-205-190-43.adsl.inetia.pl

    kupiłem starter play 9 , przeszedłem na taryfe FRESH , doładowałem za 10 zł z mbanku i cholerka nie przedłużyło ważnosci konta o rok , ktoś też tak miał ?

  • 0

    122.  2009-03-18 01:31:39

    121- A dostałeś smsa ze jesteś już we Fresh? Bo czasem aktywacja tej taryfy troche trwa..

  • 0

    123. ~trak  2009-03-18 01:35:00  host: 87-205-190-43.adsl.inetia.pl

    tak dostałem smsa że jestem we Fresh , uaktywniłem nawet pakiet 100 min do play i stacjonarne a jak sprawdzam ważnośc konta *101# to pokazuje mi że mam wazne konto do 07-04-2009

  • 0

    124. ~ziomek13  2009-03-18 01:38:30  host: aecd233.neoplus.adsl.tpnet.pl