Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości FCN: dzwoń do Węgier jak do Polski

FCN: dzwoń do Węgier jak do Polski

orson_dzi 3 Sierpnia 2015 15:48

1 3

FCN wprowadza promocyjne ceny połączeń wychodzących do Węgier. Do 16 sierpnia, nowi i dotychczasowi użytkownicy będą mogli dzwonić do tego popularnego wśród polskich turystów kraju po 5 groszy za minutę na numery stacjonarne i 19 groszy na komórkowe.






Promocyjne stawki do Węgier będą obowiązywały do 16 sierpnia. Kolejne promocje będą obejmować najpopularniejsze kierunki w Unii Europejskiej i obu Amerykach, ale operator nie wyklucza promocji na bardziej egzotyczne krawje w Azji, Australii czy Afryce.

Większość Polaków wyjazdy zagraniczne organizuje samodzielnie. Dzwoniąc z FCN można naprawdę wiele oszczędzić na etapie poszukiwań. Konto przydaje się też potem - to swobodna telekomunikacja za granicą i brak stresu związanego z wysokimi kosztami połączeń czy roamingu. Dzwonić można przez programy typu softphone z systemów Android, iOS czy Windows Phone. Z konta skorzystamy na smartfonie, tablecie albo komputerze stacjonarnym z dowolnym systemem operacyjnym - komentuje Jarosław Łuczkiewicz, product manager FCN.

Źródło tekstu: FCN     

Dodaj do:

Tagi: fcn

w sumie: 18
  • 0

    1. ~zdziś  2015-08-03 15:59:43  host: user-94-254-198-42.play-internet.pl

    W happycall w standardzie jest do Węgier po 13gr na komórkowe i po 3 na stacjonarne więc z czym do ludzi... i że to niby jeszcze promocja ;)

  • 2

    2. ~stanley  2015-08-03 16:19:49  host: awp9.internetdsl.tpnet.pl

    A któż dzwoni do "węgier"??
    Piękny "byk" już w pierwszym zdaniu :)

  • -2

    3. ~  2015-08-03 16:28:22  host: user-188-33-175-92.play-internet.pl

    super oferta, na pewno skorzystam!

  • -1

    4.  2015-08-03 16:47:29

    2 - myślisz? A na Polskę się dzwoni czy do Polski? Może jednak tkwisz w starym systemie, kiedy jak republiki się traktowało niektóre państwa (bo o republikach typu Litwa, Ukraina, Białoruś nawet nie mówię)?

  • -1

    5.  2015-08-03 16:47:56

    Do Białorusi się dzisiaj jedzie i dzwoni ;-)

  • 1

    6. ~piotrM  2015-08-03 16:55:04  host: jzd113.internetdsl.tpnet.pl

    Włochy, Hiszpania, Grecja to są kierunki, ale Węgry? Kto tam jeździ turystycznie i po co? Ja ani nikt z moich znajomych nigdy nie był na wczasach na Węgrzech:) No chyba, że przejazdem

  • 0

    7.  2015-08-03 17:19:58

    wlo po co trollujesz, skoro gosc słusznie napisał

  • 0

    8. ~  2015-08-03 17:33:58  host: user-46-113-102-245.play-internet.pl

    Lengyel, Magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát (Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki)

  • 1

    9.  2015-08-03 17:40:32

    Remington - bo lubię? ;-)
    W przypadku Węgier owszem, ma rację. Jednak diabli wiedzą czy się to nie zmieni - wszak, jak to mówią językoznawcy, język jest żywy... ;-)

  • 1

    10.  2015-08-03 18:14:46

    Chociaż - już na poważnie - "do Węgier" nie powinno być uznawane za błąd wg bardzo wielu językoznawców. Nie kpiłbym sobie z tych "czułych" gdybym nie był pewien co mówię ;-)

  • -1

    11. ~  2015-08-03 18:22:25  host: public-gprs517336.centertel.pl

    A o ofercie i stawkach JEDEN post! Wlo, podziel się jeszcze sam ze sobą swoimi przemyśleniami. Musisz mieć smutne na codzień życie.

  • 1

    12.  2015-08-03 18:30:20

    11 - pojęcia nie mam co to jest za operator ten FCN - jak sądzę VoIP, z ostatniego akapitu? A jak ceny u innych?
    Z pewnością z tak długiej i korzystnej oferty tak popularnego operatora cały kraj skorzysta. Nawet tylko po to żeby zapytać ile ciastka w jakiejś popularnej cukierni w Budapeszcie kosztują ;-)

  • 0

    13.  2015-08-03 18:52:35

    No cóż, na Węgry nie dzwonię. Nie znam węgierskiego i nie mam tam znajomych. ;-) Mam natomiast telefon VOIP we Freeconet przemianowany niedawno na FCN. Płacę miesięcznie 2 zł za utrzymanie numeru, w sieci mam gratis, a na stacjonarne 7gr/min. W porównaniu z byłym numerem w TP, oszczędzam ponad 40 zł MIESIĘCZNIE tylko za sam fakt zmiany operatora! Oczywiście, są pewne niedogodności związane choćby z przymusem dostępu do Internetu, czy sieci elektrycznej ( zasilanie bramki i routera), ale rekompensatą są naprawdę niskie koszty utrzymania i rozmów z możliwością włączenia zapowiedzi kosztu danej rozmowy przed nawiązaniem połączenia z którego to rozwiązania korzystam, oraz bezpłatnego sprawdzenia stanu konta po numerem 901. Dodatkowo z Google Play można sobie pobrać i zainstalować aplikację Sipdroid, która obsługuje aż dwa konta FCN, jeśli ktoś tego potrzebuje. Daje to możliwość wyjścia ze stacjonarnym poza dom, nawet posiadanie go na urlopie, co jest nie do pogardzenia dla tych którzy lubią się łączyć ze stacjonarnymi. Być może są inni tańsi operatorzy VOIP. Dla mnie FCN jest wystarczający. Szkoda tylko, że oferuje blokadę ACR w dość kosmicznej jak dla mnie cenie. Ale to jedyna poważna wada, jaka mnie wkurza. Byłbym zapomniał: korzystam, jak ze wszystkich usług telekomunikacyjnych, z formy przedpłaconej. Abonamenty precz. :-)

  • 1

    14. ~@13  2015-08-03 19:31:02  host: public-gprs888.centertel.pl

    toms poszukaj innych VoIP są lepsi i tańsi. FCN jest drogi a płatny ACR to po prostu zdzierstwo. Przy możliwości przenoszenia numeru nie tracimy numeru.

  • -1

    15. ~Kowal  2015-08-03 20:39:08  host: apn-46-77-124-27.dynamic.gprs.plus.pl

    @13 ile Ci płacą od posta?

  • 1

    16. ~  2015-08-03 21:25:04  host: aef105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4, głąbie, jemu chodziło raczej o wielkośc litery. W zajawce na głównej nadal jest "wprowadza promocyjne ceny połączeń wychodzących do więgier". Cencjusz nadal nie umie pisać.

  • 0

    17. ~Zibi  2015-08-04 09:35:08  host: public-gprs360459.centertel.pl

    nr w halonet 1 zł / rok, freevoipdeal.com - m.in. Poland, Germany, USA, Hungary 300 min / tydzień "w pakiecie", ja wydaję 10E+vat na pół roku, http://tlp.is/73z

  • 0

    18.  2015-08-04 15:43:46

    15- nie potrafisz do tylu liczyć. ;-)

Dodaj swoją opinię