Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Fast50Club: oferta Orange z Huawei ShotX i do 100 zł w gotówce

Fast50Club: oferta Orange z Huawei ShotX i do 100 zł w gotówce

WitekT 20 Kwietnia 2016 14:33

1 15

huawei shotxW ramach oferty Fast50Club, do której niedawno wprowadzono oferty TELEPOLIS.PL poleca, promowana jest oferta Orange z telefonem Huawei ShotX. Osoba polecająca dostanie gratis do 100 zł możliwe do wypłaty w gotówce.



Telefon kosztuje 209 zł przy ofercie za 89,99 zł z nielimitowanymi połączeniami i wiadomościami do wszystkich sieci oraz 5 GB transmisji (w LTE 100 GB). Przenoszący numer mogą dodatkowo skorzystać z promocji, w ramach której przez pół roku otrzymają darmowy abonament. Oferta dotyczy także tych wybierających nowy numer bądź przedłużających umowę.




50 zł od Fast50Club ekstra zostanie naliczone za każdą nowo podpisaną umowę, przedłużenie umowy lub migrację. Każdy nowozarejestrowany użytkownik dostanie dodatkowo 50 zł na start. Więcej szczegółów na stronie Fast50Club.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu Huawei ShotX.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: huawei shotx | fast50club | orange

w sumie: 19
  • -1

    1.  2016-04-20 15:08:59

    @Witek ost pisaliscie ze ofert bez rat juz nie ma... zreszta tutaj http://tlp.is/9ol abo wraz z rata wychodzi kolo 135zł wiec skad ten abo za 89,99zł?

  • 0

    2. ~baboso  2016-04-20 16:00:58  host: 91.196.214.230

    Wstyd by mi było polecić tę ofertę znajomym.

  • 0

    3. ~Prowansja  2016-04-20 16:19:15  host: user-94-254-193-79.play-internet.pl

    Dużo korzystniej podpisywać umowę na abonament w Orange korzystając z linku w ramach mOkazji (bonus w wysokości 150 zł), albo jak ktoś nie ma konta w mBanku to może skorzystać z promocyjnego eKuponu w ramach programu lojalnościowego PAYBACK - za podpisanie jakiejkolwiek umowy z Orange (np. komórkowej, internetowej, czy nawet na Zetafon) dają 15 000 (piętnaście tysięcy) punktów, czyli równowartość 150 zł.

  • 0

    4. ~Piotrek  2016-04-20 16:19:59  host: apn-46-169-182-151.dynamic.gprs.plus.pl

    ale to jest SŁABE - 90 zl miesięcznie za jakiegoś *** i ściema jak u wszystkich "do 100 zł w gótówce" z tego 50 za rejestracje :P - powodzenia w polecaniu czegoś tak marnego

  • 0

    5. ~Piotrek  2016-04-20 16:21:49  host: apn-46-169-182-151.dynamic.gprs.plus.pl

    Witek jeśli to czytasz to przypomnij sobie something big - i co bańka pękła a król jest nagi ??

  • 0

    6.  2016-04-20 16:28:35

    I czekanie ponad 60 dni na te 50zł... Tak nawet 60 dni - tyle trwa walidacja wniosków w tym całym fast50clubie.

  • 0

    7. ~Piotrek  2016-04-20 16:37:41  host: apn-46-169-182-151.dynamic.gprs.plus.pl

    Witek już nie polemizuje - wie że to g**** ale kasa dla telepolis się przyda więc szuka naiwnych co to będą polecać

  • 1

    8. ~aero666  2016-04-20 16:53:42  host: 188.146.7.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    No i nie zapominajcie o podatku. Dla wiekszosci osob z tej naciaganej 100 robi sie 82 w ostatecznym rozrachunku.

  • 0

    9. ~Ja+  2016-04-20 17:10:41  host: n29-01-09.opera-mini.net

    WitekT, żarty sobie robisz z reklamą tak słabej oferty?! Przecież nawet w Fast50Club jest od dawna oferta ze Smart Planami LTE oraz z różnymi smartfonami do wyboru, a przede wszystkim z większym o 50% bonusem - 75 zł (+ 50 zł za rejestrację w Fast50Club).

  • 0

    10.  2016-04-20 21:28:50

    jak to Orange bez rat?

  • 0

    11. ~endrew  2016-04-21 09:33:29  host: 165.225.80.115

    czekanie 60 dni.... i nie doczekanie sie.
    Przez ten fast50 zamowilem mojej matce nju...
    Nju normalnie zalozone, konto aktywne, faktury placi a ja widze na koncie ze te 50 punktow zostalo odrzucone...
    Jak to ma tak sprawnie dzialac z kolejnymi ofertami, to ja wychodze z tego pociagu.

  • 0

    12. ~Piotrek  2016-04-21 09:54:08  host: apn-37-248-30-205.dynamic.gprs.plus.pl

    @endrew niestety tak todziała w takich "programach polecających" - jeśli masz mbank i tam jest mOkazja nju mobile to oni wg regulaminu też mają 60 dni na przyznanie premii za nową aktywację w nju mobile na kilka nr które brałem dla rodziny od momentu aktywacji karty SIM do momentu wypłacenia premii mijały max 3 tygodnie ( a najczęsciej wyrabiali sie w tydzień) - i co tam można a w fast club czy ebroker nie można?

  • 0

    13.  2016-04-21 10:13:26

    @endrew -> proszę o przesłanie reklamacji na adres kontakt@fast50club.pl. Jeśli wniosek został odrzucony, to znaczy, że partner zaraportował nam niespełnienie warunków oferty - złożenie reklamacji pozwali wyjaśnić ten problem.

  • 0

    14. ~  2016-04-21 11:11:51  host: 188.146.133.172.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dlaczego Comperia/Fast50Club nie pobiera zaliczek na podatek dochodowy, nakładając na użytkowników dodatkowy obowiązek - zgłoszenia dochodu w PIT i wysłania przelewu do US?

  • 0

    15. ~pabloki  2016-04-21 11:17:50  host: user-188-33-103-103.play-internet.pl

    @14 bo nie musi. pewnie w następnym roku dostaniesz pit 8c i sie rozliczysz.

  • 0

    16. ~endrew  2016-04-21 11:42:33  host: 165.225.80.115

    @13 - reklamacje juz wyslalem dwa dni temu.
    Problem jest taki, ze ten system zle dziala od poczatku.
    Ja jestem skromnym pojedynczym *** i pojedyncza transakcje moge monitorowac bez wiekszego problemu, ale co w sytuacji jak ktos wysyla hurtowo 20-30 miesiecznie, a widze takich userow co ida w setki polecen ?
    Takie procesy powinny byc pewne jak przelew bankowy, a okazuje sie ze sa dziurawe jak gouda.

  • 0

    17. ~endrew  2016-04-21 11:43:51  host: 165.225.80.115

    nie wiem czemu slowo *** ciułacz zostalo wyciete... dziwna ta autocenzura.

  • 0

    18. ~Piotrek  2016-04-21 12:40:17  host: apn-37-248-30-205.dynamic.gprs.plus.pl

    @endrew bo właścicielom fast clubu nie zależy by klienci dostali swoje premie i byli zadowoleni - im zależy by ruch polecający odbywał się przez ich portal i nieważne skuteczni nieskuteczni weszli na str oferty przez fastclub - gdyby model biznesowy był odwrócony tzn Ty otrzymujesz premie po wyslaniu wniosku a to fastclub pilnowąłby czy pozostałe warunki zostały spełnione nie martw się działaliby sprawniej.... A tak mają to gdzieś bo ich cele zostały zrealizowane (kliki przekierowujące z domeny fastclubu) im nie zależy byś Ty zarobił ale by oni zarobili :P

    a co do autokorenty napisałem "ale to jest SŁABE - 90 zl miesięcznie za jakiegoś hu ja weja i też mi wygwiazdkowało

  • 0

    19. ~Op  2016-04-21 15:39:15  host: beef.opera.com

    Oferta nieaktualna. Nie ma już w Orange tego abonamentu za 89,99 zł, z telefonem bez rat.

Dodaj swoją opinię