Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Fast50Club: Huawei P9 Lite w świetnej cenie i do 100 zł w gotówce!

Fast50Club: Huawei P9 Lite w świetnej cenie i do 100 zł w gotówce!

WitekT 6 Lipca 2016 13:50

0 0

huawei p9 lite Huawei P9 Lite kosztuje w sklepach około 1200 zł. Zamiast kupować go za gotówkę, lepiej wziąć go w ofercie w Fast50Club, a dodatkowo można otrzymać do 100 zł w gotówce!



Oferta T-Mobile wygląda następująco (umowy na 24 miesiące, pierwsze 6 miesięcy za 1 zł):
  • w abonamencie za 49,99 zł z 1 GB transferu kosztuje 449 zł (łączna wartość umowy 1355,83 zł),
  • w abonamencie za 69,99 zł z 5 GB transferu Huawei P9 Lite kosztuje 199 zł (łączna wartość 1465,83 zł),
  • w abonamencie za 79,99 zł z 7 GB transferu Huawei P9 Lite kosztuje 99 zł (łączna wartość 1545,83 zł).

2 droższe abonamenty zawierają także nielimitowane połączenia i wiadomości oraz 1 GB transmisji w roamingu w strefie T-Mobile. Wszystkie abonamenty zawierają nielimitowane połączenia i wiadomości do polskich sieci (oprócz najtańszego, z którego wykluczono połączenia stacjonarne oraz wiadomości SMS i MMS).

Jeżeli ktoś szuka krótszej umowy, to przy rocznej umowie z abonamentem za 69,99 zł miesięcznie, Huawei P9 Lite kosztuje 449 zł, co daje łączną wartość umowy na poziomie 1289,99 zł.

Zobacz: Nielimitowane pakiety roamingowe w ofercie T-Mobile.




Fast50Club dorzuca do 100 zł za skorzystanie z tej oferty. 50 zł można otrzymać za rejestrację w klubie, 50 zł za skorzystanie z samej oferty. Można ją także polecić kolejnym osobom i za każdą zrealizowaną umowę otrzymać ekstra 50 zł!

Więcej szczegółów na stronie Fast50Club w ofercie T-Mobile - gwarancja najniższej ceny. W ramach oferty można wybrać także inne smartfony Huawei w T-Mobile w równie dobrych cenach!

Oferta przeznaczona jest dla klientów podpisujących nową umowę (z nowym bądź przenoszonym numerem).

Zobacz: Fast50Club: Huawei P9 z abonamentem taniej niż w sklepie i do 100 zł w gotówce!

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: fast50club | huawei | huawei p9 lite

w sumie: 20
  • 1

    1. ~pabloki  2016-07-06 13:52:28  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    a co to za powtórki. poprzednio słabo szło?

  • 0

    2.  2016-07-06 13:53:25

    pabloki: poprzednio było o P9, teraz o P9 Lite. Obie rzeczy to nasza Comperiowa promocja w ramach Fast50Club.

  • 0

    3.  2016-07-06 13:54:16

    Jak mogę skorzystać z tej oferty?

  • 0

    4. ~Ggrre  2016-07-06 13:56:10  host: n30-01-11.opera-mini.net

    na przy rocznej umowie
    Usuń na

  • 1

    5.  2016-07-06 13:56:10

    PiotrM: rejestrujesz się w Fast50Club, wchodzisz w ofertę "T-Mobile gwarancja najniższej ceny", klikasz że korzystasz z promocji dla siebie - i zostajesz przekierowany na stronę T-Mobile.

  • 1

    6.  2016-07-06 13:56:50

    Ggrre: poprawione, dzięki! :-)

  • 0

    7.  2016-07-06 14:20:20

    Telefon bardzo fajny,nie grzeje się jak P8, dzięki plastikowej obudowie nie jest za bardzo śliski, dobre parametry,dobrze trzyma zasięg. Godny polecenia.

  • 1

    8. ~cziko  2016-07-06 14:52:36  host: bki248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zarejestrowalem sie w tym fast50club i moge zdobyc tylko 50zl
    poza tym moge zawrzec umowe w salonie czy tylko online?

  • 0

    9. ~R  2016-07-06 14:59:20  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    Mi by się raczej nie chciało rejestrować w byle szemranym klubie dla 100zł. I to jeszcze stowy dzielone na pół. Za stary jestem na takie myki.

  • 0

    10. ~  2016-07-06 15:14:13  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    Oferta fajna, będzie więcej ?

  • 1

    11.  2016-07-06 15:28:55

    cziko: za rejestrację masz 50 zł i za skorzystanie oferty po kliknięciu (zakup online) - kolejne 50 zł. W salonie nie można.

  • 0

    12.  2016-07-06 17:22:52

    Zróbcie dobrą promocję z A5 2016

  • 1

    13.  2016-07-06 17:30:23

    "Wszystkie abonamenty zawierają nielimitowane połączenia i wiadomości do polskich sieci (oprócz najtańszego, z którego wykluczono połączenia stacjonarne oraz wiadomości SMS i MMS)."

    Tylko mi się wydaje, że to zdanie nie ma sensu? To w końcu wszystkie, czy 2 najdroższe? ;)

  • 0

    14. ~skalarek  2016-07-08 11:47:32  host: static-46-238-243-121.awacom.net

    A najlepsze jest to, że w TM przed dwa tygodnie ten telefon był dostępny za 199 złotych w abonamencie 69 zł na 12 miesięcy.

  • 0

    15.  2016-07-08 21:15:04

    Na ta roczna umowę tez to obowiązuje ??

  • 0

    16. ~cziko  2016-07-09 20:18:51  host: afqy217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sprawdzilem, @14 ma racje, rzeczywiscie teraz p9 lite jest drozszy o 250zl w umowie na rok..

  • 0

    17.  2016-07-10 09:37:04

    T-mobile.pl w końcu zaczęło działać. "łączną wartość umowy na poziomie 1289,99 zł. " Mi wyszło 1288,88 + 50zl aktywacji czyli 1338,88 (69,99*12+ 449+50). Trochę się zawiodłem ze nie wzięliście pod uwagę opłaty aktywacyjnej która jest od razu pokazywana w koszyku :/ Myślałem ze podawane przez was informacje są pewniejsze i nie trzeba ich weryfikować.

  • 0

    18. ~  2016-07-10 11:02:15  host: apn-95-41-75-101.dynamic.gprs.plus.pl

    17, opłatę aktywacyjna ominiesz zamawiając przez infolinię.
    Niestety nie ma już Huawei P9 Lite za 199zł.

  • 0

    19. ~  2016-07-10 11:05:49  host: apn-95-41-75-101.dynamic.gprs.plus.pl

    No znalazłem w końcu ten news. Trochę zakopanym już był.
    Oferta Clubu dotyczy umowy na 12mcy?

  • 0

    20. ~Anna  2016-07-19 11:07:59  host: 77-255-69-9.adsl.inetia.pl