Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Faktura mailem w Erze

Faktura mailem w Erze

WitekT 30 Czerwca 2010 11:44

0 0

F@ktura na e-mail to nowa usługa wprowadzona w sieci Era. Dzięki niej klienci indywidualni będą otrzymywali bezpłatnie na wskazany adres e-mailowy obraz faktury jako załącznik w formacie PDF.

To rozwiązanie jest rozwinięciem usługi f@ktura, która pozwala na dostęp do elektronicznego obrazu faktury po zalogowaniu na stronie www.era.pl. Dotychczas z f@ktury skorzystało kilkaset tysięcy użytkowników, zastępując nią tradycyjną formę papierową. Teraz abonenci mogą mieć dostęp do f@ktury nie tylko na stronie internetowej, ale również w skrzynce odbiorczej swojej własnej poczty elektronicznej.




Jeżeli abonent wcześniej nie korzystał z f@ktury, to po aktywowaniu usługi f@ktura na e-mail będzie przez sześć kolejnych miesięcy otrzymywał 10 bezpłatnych minut do wykorzystania na komórkowe numery Era i Heyah. Ponadto, równolegle z e-mailową f@kturą klient co miesiąc może otrzymywać bezpłatny SMS z informacjami o wysokości i terminie płatności faktury. Oryginały faktur będą natomiast w dalszym ciągu przechowywane przez sieć Era i w razie potrzeby klient może w każdej chwili poprosić o ich przesłanie bez żadnych kosztów.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~gargi  2010-06-30 12:35:13  host: cou10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 5- Era pierwsza w Polsce oferuję fakturę mailem

  • 0

    7.  2010-06-30 13:02:45

    6 miesiecy oni, a klient na zawsze. Znow ktos sadzi, ze ludzie nie potrafia liczyc.

  • 0

    8. ~ll  2010-06-30 13:09:54  host: 88-104-65-170.dynamic.dsl.as9105.com

    Taka faktura tez jest lepsza dla klienta. Plus dochodzi sprawa ekologii. Co do oszczednosci dla telekomów to dobrze ze maja wiecej kasy! To ze potem wiecej moga doplacic do sluchawek wynika z tego ze na kontach maja wiecej kasy! Wiec korzystajmy z efaktur bo maja same plusy! Zagranica 80% ludzi z ich korzysta!

  • 0

    9. ~lukaszj  2010-06-30 13:18:31  host: 212.191.195.130

    ale zaszaleli z tymi 10 minutami do ery, w play za e-fakturę (która swoja drogą jest już co najmniej od roku) mam 30 min do wszystkich przez pół roku a później mogę zostawić taki pakiecik płatny 3 zł / miesiąc

  • 0

    10. ~lukaszj  2010-06-30 13:21:37  host: 212.191.195.130

    @6 play ma to już od dawna

  • 0

    11. ~memente  2010-06-30 13:30:52  host: dog22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 9 - e-faktura w Erze też jest od dawna, tu chodzi o wprowadzenie wysyłki faktruy e-mailem. jak zawsze tylko patrzycie ile operator Wam podaruję. Liczy się też ekologia, wygoda, podążanie za światowymi trendami. w Polsce tylko 11 % firm oferuję takie rozwiązania to jeden z najgorszych wyników w Europie

  • 0

    12. ~lukaszj  2010-06-30 13:32:56  host: 212.191.195.130

    @11 nie wyraziłem się dokładnie wiem że e-faktura w erze była od dawna tylko w play od zawsze przychodziła na maila, a w erze tego nie było, co mnie osobiście irytowało

  • 0

    13.  2010-06-30 13:35:19

    A jak ma się tylko BlueConnecta to tez da radę sobie zamówić fakturkę?

  • 0

    14.  2010-06-30 13:54:22

    Jak ta usluge uruchomic? W iBOA nie widze takiej opcji.

  • 0

    15. ~memente  2010-06-30 14:04:47  host: dog22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ solos - tu masz wszelkie opcje włączenia tej usługi - http://www.era.pl/pl/indywidualni/uslugi-porady/platnosci_zarzad zanie/zamow_fakture

  • 0

    16.  2010-06-30 14:52:46

    Świetna sprawa, korzystam z tego w Netii i TPSA. I mało mnie obchodzi, że oni na tym zaoszczędzą a ja nic na tym nie zyskam. Dla mnie najważniejsza jest wygoda - dostaje mailem fakturę, wypełniam przelew przez internet i mam problem z głowy.

  • 0

    17. ~DNS 89'  2010-06-30 15:14:13  host: cc.azsoft.pl

    Ludzie wam zawsze mało...Dość że za free dostajecie 10 minut,to jeszcze narzekacie... przecież to jest głupota ... Rozumiem wszystko ale wkurza mnie narzekanie ... Dość że to jest wygodne masz wszystko na e-mailu lub na swoim profilu na stronie ery ..+ dodatkowe minutki:D Może ich nie jest dużo ale i tak warto pamiętać że za free... xD A te 10 minut jest przeliczone na normalny list... który do was dochodzi... na pewno mają jakieś zyski z tego ale każdy użytkownik który korzysta z e-faktury nie zrezygnuje z niej bo wie jaka to korzyść ... :D:D

  • 0

    18.  2010-06-30 17:08:12

    DNS 89' - w Playu jak ktos zauwazyl jest 30 minut do wszystkich. Rozumiem, ze nalezy sie cieszyc 10 minutami Ery. Sa tacy co ciesza sie ze wszystkiego i siedza na ceglach do konca zycia.

  • 0

    19. ~Edek  2010-06-30 17:20:37  host: 87-205-205-106.adsl.inetia.pl

    Rewelacja tego mi brakowało. Dobrze że to wprowadzili. Zaraz zobaczę czy już jest to dostępne. Bardzo dobry krok.

  • 0

    20. ~  2010-06-30 23:09:42  host: 178.56.146.187

    w playu mam to od jakiegoś czasu a w erze było tylko smsem, fajnie że zrobili na email. polecenia zapłaty nie mozna ustanowić np: w polbanku

  • 0

    21. ~Solos  2010-07-01 07:16:15  host: v-192-88-212-43.ae.ge.com

    Poki co nie da sie uruchomic przez iBOA. Opcja niby jest, ale przy probie aktywacji dosteje komunikat, ze usluga jest w tej chwili niedostepna. Ciekawe kiedy uruchomia. Dla mnie to tez przede wszystkim wygoda. Nie mam gdzie trzymac papierzysk w domu. Duzo bardziej wole miec wszystko na mailu :)

  • 0

    22.  2010-07-01 14:10:13

    Solos jaką masz taryfę ?

  • 0

    23. ~Solos  2010-07-01 14:30:55  host: v-192-88-212-43.ae.ge.com

    Nowa Era.

  • 0

    24. ~  2010-07-01 18:01:48  host: chello089074169080.chello.pl

    Masz Regon na koncie zdefiniowany ? Jeżeli tak to jest odpowiedź na sytuację na Twoim koncie. Jeżeli nie to wyślij mi na priv swój numer telefonu - postaram się pomóc.

  • 0

    25.  2010-07-06 14:31:38

    W biznesie jest to przydatne, chociaż spotykam się z ludźmi, którzy twierdzą, że tylko oryginał faktury z pieczątką jest ważny. Ważne, że Era stawia kroki do przodu. Teraz mam Tak-taka i widzę, jak wiele nowości jest wprowadzanych. Być może wkrótce będę miał po części korzystać również z oferty dla firm, ale to się jeszcze zobaczy. Póki co szaleje na pakiecie 1000 minut za 6 złotych w Tak-taku ;-)

Dodaj swoją opinię