Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Fakt Mobile - bonusy po doładowaniu

Fakt Mobile - bonusy po doładowaniu

orson_dzi 18 Sierpnia 2015 20:58

10 4

Do końca sierpnia Fakt Mobile premiuje doładowania ogromnym pakietem minut i 0,5 GB danych.



Każde doładowanie konta na kwotę 5 - 300 zł zrealizowane między 18, a 31 sierpnia jest premiowane bonusem w postaci nielimitowanych... prawie nielimitowanych minut (dokładnie 44640 minut) do sieci Fakt Mobile i Play oraz pakietu danych w wysokości 0,5 GB.




Bonusy są ważne przez 31 dni od ich przyznania i są rozliczane w pierwszej kolejności przed środkami z doładowań. Ponadto bonusy nie sumują się i w przypadku kolejnego doładowania środki przepadają.

Panie Rosolak, dzięki za naprowadzenie na promocję.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowania | fakt mobile

w sumie: 32
  • -4

    13.  2015-08-18 22:16:40

    Ale Wy minujący szybcy jesteście i bierzecie wszystko śmiertelnie poważnie :]

  • 3

    14.  2015-08-18 22:53:13

    Przez 13 komentarzy nikt nikogo nie wyzwał i nie obraził? Dziwne. Nawet na minusy i na jakość połączeń nikt nie stęka?

  • -1

    15. ~pabloki  2015-08-18 23:05:05  host: 188.146.54.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    wychodzi na to że submarka playa robi lepsze oferty niz główny brand. a poza tym to regulamin pisany na kolanie bo brakuje kilku precyzujących zapisów.
    1, brak okreslenia kanałów w których obowiazuje promocja( a skąd mam wiedziec że we wszystkich)
    2, brak okreslenia rozliczania gdy uzytkownik posiada pakiet min/sms/data ( bo przeciez może najpierw schodzic pakiet potrójny , askąd mam wiedzieć że nie schodzi przed skorzystaniem)
    3, brak okreslenia czy pakiet obowiązuje równiez do play stacjonarnego( a skad mam wiedziec)

  • 1

    16. ~Rosolak  2015-08-18 23:21:08  host: 89-74-87-76.dynamic.chello.pl

    Pabloki, a czytałeś regulamin? Bo z tego co widziałem był tam zapis, że pakiet jest rozliczany przed pakietem minut.

  • -1

    17. ~mnm  2015-08-19 00:01:13  host: 178-214-150-141.internetia.net.pl

    11@ Nie rozumiemy się ,darmowy no limit w sieci jest w ofertach playa nie od dziś, ba są nawet oferty potworzone specjalnie pod to, doliczmy stan darmowy..ale nie tej o Rocznej Ważności konta a w starym play fresz w profilu trzeba doładować za 30 lub 50zł by mieć no limit w sieci.. lub trzeba zakupić osobny pakiet w gołym freszu i rwk, a fakt to właśnie oferta z roczną ważnością konta i za doładowanie nawet 5zł dają gratis no limit do wszystkich w sieci .łapiesz już o co mi chodzi?

  • 0

    18. ~pabloki  2015-08-19 00:02:17  host: 188.146.54.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @16tak, czytałem i stąd moje wytyki . jest napisane że przed pakietem złotówek a nie ma nic o rozliczniu przed pakietem minut.

  • -3

    19.  2015-08-19 01:03:27

    @1: zdziwisz się, ale w Play w teorii da się w ciągu miesiąca wykorzystać 223.200 minut

  • 1

    20. ~  2015-08-19 06:32:28  host: agw59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    13, a co i gdzie zaminowano?

  • 1

    21.  2015-08-19 07:17:36

    Gdyby ta promocja obowiązywała cały czas, nałapaliby dużo klientów.

  • -1

    22.  2015-08-19 08:01:28

    1 - jeśli ktoś używa konferencyjnych - się wyciśnie ;-)

  • -3

    23. ~hm  2015-08-19 11:05:08  host: public-gprs516596.centertel.pl

    Jutro "Nowa" oferta PLAY. Ciekawe co popsują. Telepolis nawet newsa nie podaje.....ciekawe dlaczego???

  • 2

    24. ~  2015-08-19 11:12:00  host: user-94-254-209-175.play-internet.pl

    @23
    naucz się czytać. Nigdzie nie jest napisane, że będzie to nowa oferta.

  • -1

    25. ~hm  2015-08-19 11:17:05  host: public-gprs516578.centertel.pl

    @24
    http://tlp.is/79u
    "PLAY na najbliższy czwartek 20 sierpnia zapowiada wprowadzenie kolejnej nowej oferty. Szczegóły nie są jeszcze znane."

  • 2

    26. ~  2015-08-19 11:22:08  host: user-94-254-209-175.play-internet.pl

    @25
    bo tak napisało gsmonline? To sprawdź bloga.

  • 0

    27. ~moje  2015-08-19 12:26:21  host: apn-95-40-99-181.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja tam wole zostać w pnk za 50 zl mam no limit w sieci na 90 dni w piątek to 70 zl. I cala kwotę na wszystko. A jak Malo to herbatkę m i na 3 dni bez limitu wszystkie sieci. A herbata 2 zl.

  • -1

    28.  2015-08-19 19:01:50

    Orsonie? Zdradzisz PO CO skreśliłeś 'nielimitowane' w tekście ;) ? Dla osób dla których matematyka z poziomu podstawówki to zbyt wiele wyjaśnienie poniżej:
    44640 minut /60 = 744 godzin /24 = 31 dni... pakiet jest ważny miesiąc. Wyglada na to że jednak rozmowy wewnątrz sieci są nielimitowane ;)

  • -2

    29.  2015-08-19 19:12:55

    @28 w regulaminie nie ma słowa o nielimitowany minutach. Można to podciągnąć pod nadużycie ;) równie dobrze można to było dac w cudzysłów.

  • 0

    30.  2015-08-20 08:39:38

    W regulaminie ofert RBM też nie ma nielimitowanych a jest podana właśnie taka liczba minut... bo fizycznie nie da się wydzwonić więcej w miesiącu... chyba że ktoś gada "61 minut na godzinę" xD

  • 0

    31.  2015-08-20 08:46:17

    A swoją drogą moglibyście Orsonie zweryfikować czy już ta możliwosć zmieniania tarych Play FaktRBM działa w pełni płynnie. Początkowo były z tym spore problemy i ciekawym czy nie jest aby tak iż bonusy bonusami a zanim się taryfa zmieni będzie październik ^^ (początkowo przez pierwsze 24h zmiana była możliwa na play24, potem dodano regulec w jakim była informacja ze tylko infolinia faktu+salon to umożliwia... oczywiście z infolinii faktu odsyłano do salonu a w salonie na infolinię, albo playa albo też faktu :D ) Z tego co czytałem na forum playa u rekordzisty zmiana taryfy zajęła bodaj 21 czy 24 dni ^^

  • 0

    32.  2015-08-20 09:11:03

    Tuldor88 - po co więc te ograniczenia, skoro i tak się więcej nie da? Pomyśl...
    Nie chcę tu oczywiście wydziwiać, jednak są ludzie używający połączeń konferencyjnych - sam często korzystam przy różnych sprawach firmowych a i prywatnie czasem przez godzinę czy dwie z dwoma rozmówcami jednocześnie sobie gadam(y) ;-)

Dodaj swoją opinię