Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Facebook zdeklasuje Tindera?

Facebook zdeklasuje Tindera?

orson_dzi 2 Maja 2018 11:32

6 3
facebook logo

Czy jednym zdaniem można przyczynić się do 2 mld dolarów straty? Jak najbardziej, o ile nazywasz się Mark Zuckerberg. Poinformował on, że Facebook stanie się platformą randkową.

Podczas corocznej konferencji F8 założyciel Facebooka poinformował, że portal wprowadzi funkcję umożliwiającą umawianie się na randki. Wg Zuckberberga nie będą to tylko przypadkowe łączenie ludzi, a budowanie prawdziwych, długotrwałych relacji.

Jaki efekt miały słowa Zucbergerga? Match Group, spółka będąca właścicielem Tindera zanotowała gwałtowny spadek akcji. Firma straciła ok 2 mld dolarów w ciągu jednego dnia.


Źródło tekstu: Facebook; wł     

Dodaj do:

Tagi: tinder | facebook | randki

w sumie: 25
  • 2

    6. ~jarko  2018-05-02 12:25:45  host: 188.146.166.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Widzę, że Facebook idzie drogą Naszej Klasy i Gadu Gadu.

  • 2

    7. ~  2018-05-02 12:28:40  host: aahv85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tego czubka już dawno powinni zamknąć w pokoju bez klamek.

  • 0

    8.  2018-05-02 13:17:10

    Funkcja padnie zanim na dobre się rozkręci, gdy "mamusie" zaczną komentować kandydatów dla córek i kandydatki dla synów, a działy HR używać funkcji randkowych do odsiania kandydatek z wysokim ryzykiem ciąży.

  • 1

    9. ~d  2018-05-02 13:41:34  host: public-gprs402058.centertel.pl

    Tylko niech Cukier trzyma się z dala od Twittera .

  • 0

    10.  2018-05-02 14:56:30

    Jeśli takie wypowiedzi spowodują upadek Tindera, Twittera a w końcu i samego FB to ja jestem jak najbardziej za. Ludzkosc mu kiedys podziekuje za to ze pogrążył konkurencję a potem samego siebie.

  • 0

    11. ~Niezgodna 7  2018-05-02 15:59:15  host: a11-02-05.opera-mini.net

    Randkowy fejs..? tzn będzie trzeba mieć 18 lat by z tego korzystać, czy wszystkie gimbusy będą tam ciągnąć i udawać wielką miłość?
    5). to nie jest dziewczyna
    :-D

  • -1

    12. ~  2018-05-02 16:54:57  host: static-62-233-132-206.devs.futuro.pl

    Go*niarstwo bedzie zachwycone. Tresura lemingow, czyli tworzenie funkcjonalnego NWO, trwa w najlepsze. Gratulacje.

  • 0

    13. ~  2018-05-02 16:56:34  host: 168.235.196.129

    @11 ruchales ze wiesz ze to nie dziewczyna? lol

  • 0

    14.  2018-05-02 16:57:09

    Już widzę oczami wyobraźni, całe gromady napalonych na wszystko co się rusza i po ziemi chodzi "ogrów", i naiwnych, głupiutkich Kobiet, szukających na Randkowym-Fejsie księcia z bajki... będzie się działo.. :D

  • 0

    15. ~~  2018-05-02 17:08:43  host: eei250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A nie lepiej wyjść do ludzi na żywo??? po co takie głupkowate serwisy dla napaleńców???

  • 0

    16. ~Chorwat 1993  2018-05-02 17:09:47  host: public-gprs390208.centertel.pl

    A co to jest ten Facebook. Ja tego nie mam.

  • 0

    17. ~@  2018-05-02 17:26:19  host: 031011131125.dynamic-zab-06.vectranet.pl

    Niech Pan Cukiereczek uważa żeby jego nie zdeklasowali:
    http://tlp.is/h84

  • 0

    18. ~Niezgodna 7  2018-05-02 19:01:18  host: a03-09-05.opera-mini.net

    14). Przybij piątkę, pozdrów żonkę
    :-)
    13). Z takimi textami to nie do mnie. Zrozumiałeś?

  • 0

    19. ~tni  2018-05-02 19:07:21  host: d41238.artnet.gda.pl

    at13. on jeszcze nie , ale jego tak i to inni często. zrozumiałeś ?

  • 0

    20. ~marcellove  2018-05-02 20:34:21  host: user-94-254-130-137.play-internet.pl

    Tinder-pierwsze słyszę.......poważnie!!!!!

  • 0

    21. ~Passo  2018-05-02 21:02:32  host: user-94-254-183-189.play-internet.pl

    Humanoidalna postać będzie nas swatać XD tego się jeszcze nie spodziewałem :D

  • 1

    22.  2018-05-03 00:16:57

    @6
    W którym miejscu ?

    @8
    Kto powiedział, że znajomi będą to widzieć ? Może na zasadzie tego kto dołączy do danej grupy i np. nie ma oznaczenia, że jest w związku na Fejsie ? Mogą też dać osobny portal/bliżniaczy - na razie plotki i mało informacji.

    @10
    A ktoś tobie albo innym ludziom kazał zakładać tam konta ? Sami sobie jesteście winni, a zwalacie winę na "innych" ;)

    12@
    Tresurę lemingów to masz np. w kościele czy na marszach 10 kwietnia.

    17@
    Wiesz co znaczy słowo zdeklasowali ? Tam jest mowa o aresztowaniu, ale to mrzonki ;) Obywatela USA...przez władze UK ? Prędzej odwrotnie.

    @21
    Masz 5 czy 85 lat ? Zresztą w drugim przypadku miałbyś szansę słyszeć, że algorytmy od dawna tego próbują. Akurat swatania aż tak bym się nie obawiał. Prędzej, że za 15 czy 30 lat ludzie wybiorą 10 razy lepsze "AI" w gumowej lalce - super lasce/przystojniaku.

  • 0

    23.  2018-05-03 11:46:17

    Gość kasę trzepie, bez żadnych innych kontekstów (to, zę mówi jak to dobrze światu robi... no świat łyka - inteligentnych ludzi jest co kot napłakał na świecie), a oni się podniecają...

  • 0

    24. ~Piotr  2018-05-04 00:59:08  host: public-gprs390960.centertel.pl

    Niezgodna schowaj sie lepiej bo same glupoty tu gadasz

  • 0

    25.  2018-05-04 11:42:29

    Nie widze w czym tkwi problem... jesli jakis gimbus chce korzystac z "randkowego" portalu to na pewno zna Tindera, Badoo czy jakis inny swingerski pomiot. To ze FB zacznie mieszac w tych rewirach nic to nie zmieni jesli chodzi o żądnych rozpusty ***.

Dodaj swoją opinię