Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Facebook w telefonie stał się hitem

Facebook w telefonie stał się hitem

LuiN 27 Sierpnia 2010 12:34

0 0

Według informacji podanych przez Facebook, aż 44 mln użytkowników iPhone'ów używa swoich telefonów do przeglądania stron Facebooka.

Aplikacja ułatwiająca dostęp do serwisu bije rekordy popularności na wszystkich platformach mobilnych - od iOS, przez Androida, Windows Mobile, BlackBerry OS i Symbiana po BadaOS i Maemo (przechrzczone niedawno na MeeGo).




Coraz częściej Facebook stanowi integralną część oprogramowania telefonu, pozwalając na synchronizację książki telefonicznej, automatyczne dodawanie miniatur zdjęć do kontaktów czy wpisów do kalendarza.

Nikogo nie dziwi fakt, że operatorzy coraz chętniej oferują swoim klientom bezpłatny lub zryczałtowany dostęp do mobilnej wersji serwisu. W Polsce na takie usługi zdecydowała się sieć Plus w ramach APN-u wap (wszyscy klienci) oraz Orange w taryfach Pelikan. Mobilną wersję serwisu znaleźć można pod adresem m.facebook.com.

Źródło tekstu: Facebook, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 1

    10.  2010-08-27 14:36:37

    Wave, non stop korzystam... zauważyłam że zaczyna z czasem uzależniać..

  • 0

    11.  2010-08-27 16:11:38

    @1, Plus wprowadził niedawno specjalny pakiet do korzystania z FB w telefonie - za 9zł. W TT też nie korzystasz za darmo, po prostu wykupujesz pakiet internetu bez limitu danych za 9zł. Różnica jest taka, że w BC Max możesz korzystać z internetu wedle uznania, a pojawiają się oferty dedykowane, przeznaczone na konkretny cel.

  • 3

    12. ~  2010-08-27 16:30:54  host: 77-255-178-125.adsl.inetia.pl

    Popróbowałem tego syfu i już więcej nie mam zamiaru się w to bawić. Typowy dodatek dla młodzieży do zabawy a dla operatorów wyciąganie kasy lub mydlenie oczu dodatkami. Może to i ciekawe lecz bez tego da się żyć. Nie mam już tego, mam spokój a jak ktoś coś chce ode mnie to dzwoni i po sprawie.

  • 0

    13. ~code  2010-08-27 18:50:14  host: 212.160.172.70

    ja wchodziły samochody to tez się ludzie dziwili, po co - skoro powóz doskonale spełniał rolę środka transportu.

  • 0

    14.  2010-08-27 19:07:00

    Oczywiście na Ip facebook najbardziej dopracowany. Ja korzystam z bc max i jest ok:) Udzielanie się w społecznosciach daje fun wtedy, kiedy mamy do kogo sympatycznego się odezwać:)

  • 0

    15.  2010-08-27 19:26:45

    Serwisy są dla ludzi którzy mają czas przeważnie ci z miasta.

  • 1

    16. ~  2010-08-27 19:30:26  host: t14-05.opera-mini.net

    napisajlem skarge do giodo bo w mobilnej wersji brak opcji usun konto,tzn.jest ale przekierowuje na tą samą strone.pisalem maile do fb i nic..sprawdzcie sami,na dowolnych danych osobowych.mirekb

  • 3

    17.  2010-08-27 19:32:14

    #12: dokladnie tak, od tego są telefony, trzeba dbać o swoją prywatnosc, co z tego, ze ludzie maja po kilkaset znajomych dodanych w kazdym jednym serwisie, a przyjaciół zero

  • 0

    18.  2010-08-27 19:44:12

    @PLAY w końcu coś mądrego powiedziałeś

  • 1

    19.  2010-08-27 19:47:05

    @17: NK, Facebook, Yahooo sztuczna społeczność. Zastanawiam się czy też GG nie usunąć. Najlepszy kontak ze znajomymi to You & Me na żywo, rozmowa głosowa bądź videorozmowa.

  • 0

    20.  2010-08-27 21:29:26

    jakos z fb nie korzysta mi sie najlepiej w telefonie. nie wyswietlaja sie wszystkie zdjecia, a co mi najbardziej przeszkadza to brak czatu- chyba ze czegos nie wiem, moze mozna to jakos ustawic?

  • 0

    22.  2010-08-27 23:21:20

    @21: Portal Społecznościowy

  • 0

    25. ~marcin  2010-08-28 08:12:37  host: 178.56.10.233

    Czym ten portal rozni sie od Facebook :)

  • 1

    26. ~  2010-08-28 18:29:06  host: 77-254-137-108.adsl.inetia.pl

    FB jak jak nie lubię tego badziewia, a już integracja tego z systemem to gruba przesada. Dlatego zrezygnowałem z HTC gdzie w SenseUI zintegrowali jakieś facebooki twiteery a żeby się dopchać do najważniejszego czyli historii połączeń trzeba był najpierw ten cały shit mijać i przesuwać dalej... co za masakra.

  • 1

    27. ~  2010-08-28 18:36:11  host: dcq184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na NK nie jestem i na FB yeż mnie nie zobaczą. Owczy pęd i tyle.

  • 1

    28.  2010-08-28 20:43:35

    Nie tyle owczy pęd, co lans i leczenie własnych kompleksów. Innymi słowy - towarzystwo wzajemnej adoracji.

  • 0

    29. ~Andrzej  2010-08-29 10:37:44  host: t23-07.opera-mini.net

    Ja wole Telepolis.pl

  • 0

    30. ~Chłopak ze wsi  2010-08-29 18:32:46  host: v08-15.opera-mini.net

    Kolejne usługi do zabicia czasu w mieście. Człowiek na wsi nie ma czasu na takie pierdoły, znajomych których i tak nie znam w rzeczywistości, pracujący człowiek nie ma czasu jak przyjdzie z pola czy sadu by bawić się w profile i te rzeczy.

  • 0

    31. ~  2010-08-30 09:15:03  host: ip-94-42-47-151.multimo.pl