Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Facebook: autoodtwarzanie filmów z dźwiękiem

Facebook: autoodtwarzanie filmów z dźwiękiem

orson_dzi 15 Lutego 2017 21:46

1 12

facebook

Facebook wprowadza modyfikacje związane z filmami. Podczas przeglądania nowych wpisów na smartfonie filmy już nie tylko będą odtwarzać się automatycznie, ale będą uruchamiane z włączonym dźwiękiem.

Do tej pory, gdy podczas przeglądania Facebooka trafialiśmy na jakiś film to zaczynał on być odtwarzany automatycznie, ale bez dźwięku. Jeśli coś nas zainteresowało, wystarczyło dotknąć ekranu żeby dźwięk uruchomić . Teraz się to zmienia i filmy będą się uruchamiać od razu z włączonym dźwiękiem. Zapewne wiele osób będzie chciało się pozbyć tej funkcji i jest to możliwe przez Ustawienia aplikacji. Tak samo można też wyłączyć automatyczne odtwarzanie filmów.




To nie koniec zmian w mobilnej odsłonie Facebooka. Uprawniony został tryb wyświetlania filmów nagranych w pozycji wertykalnej (pionowo) oraz będzie można zminimalizować filmy do mniejszego okna i kontynuować w tym czasie przewijanie strony. Ostatnią zmianą jest udostępnienie oddzielnej aplikacji do filmów z Facebooka dla telewizorów z funkcją smart.

Źródło tekstu: Facebook; wł     

Dodaj do:

Tagi: facebook

w sumie: 25
  • 3

    6. ~  2017-02-15 22:38:03  host: public-gprs393985.centertel.pl

    jeeej, co kolejne roz*ebią? Messengera już się udało, teraz aplikacja. Co później?

  • -1

    7.  2017-02-15 23:02:08

    @6 może mapy?

  • 0

    8.  2017-02-16 01:12:45

    @7: to facebook ma mapy?

  • 1

    9.  2017-02-16 07:00:05

    @8: Na razie jeszcze nie, ale jaki dalej tak będą rozwijać tę aplikację, to już niedługo może być automatycznie uruchamiana mapa, która głosowo będzie podawała kierunek i odległość do znajdujących się najbliżej znajomych.

  • 0

    10. ~➖➖  2017-02-16 09:19:46  host: 8.37.225.52

    fejzing!
    :-D :-D :-D

  • 2

    11. ~Wojtaszek  2017-02-16 10:15:03  host: 91-193-209-18.eimperium.pl

    Rzadko korzystam z FB, poza tym, że to strata czasu, dodatkowo zniechęciłem się do większości znajomych, apkę dawno wywaliłem, czasem przez www wejdę, oczywiście kukizuf nie zapisuję, czego nie omieszkał mi wytknąć gugel, pisząc, że mam źle skonfigurowaną przeglądarkę ... ha ha ha, mam bardzo dobrze skonfigurowaną przeglądarkę.

  • 3

    12.  2017-02-16 10:15:14

    ogromny uklon w stronę reklamodawców - teraz reklamy będą się z automatu z dzwiekiem włączały, do tej pory były wyciszone. kolejny krok po tym, jak video ma być przerywane teraz reklamami - reklamy nas zaatakują

  • 2

    13.  2017-02-16 10:29:31

    Zmiana ta na pewno "umili" codzienne podróże autobusem...

  • 3

    14.  2017-02-16 10:36:41

    reklamodawcy dyktują funkcjonalnosci na FB i pod nich wszystko jest robione. jak to wprowadzą, od razu w ustawieniach dzwięk blokuję

  • 0

    15.  2017-02-16 10:46:17

    Dlatego nie aktualizuje tego ustrojstwa od wersji 100.0.0.20.70 a messengera od 89.0.0.15.69, czyli od ostatniej nie upodobnionej do instagrama czy innego barachła.

  • 0

    17. ~pytanie  2017-02-16 11:48:47  host: 193.188.0.61

    co to jest facebook?

  • 0

    18. ~Piotrek  2017-02-16 12:07:29  host: apn-37-7-172-250.dynamic.gprs.plus.pl

    Jeszcze tylko reklama przed każdym filmem z dźwiękiem której nie można pominąć pazerny Żydzie i wszyscy będą szczęśliwi a najbardziej firma Facebook

  • 0

    19. ~  2017-02-16 12:19:54  host: 8.37.225.46

    16). Co, miłości ci zabrakło 14 lutego?
    :-D
    już nie tup nóżkami, bo każda potwora znajdzie amatora!
    PS. ty nawet trollujesz w dziale z telefonami...

  • 2

    20.  2017-02-16 12:34:08

    @18 a da radę bez obrazania ludzi komentarze zamieszczac?

  • 1

    21. ~Pko  2017-02-16 12:55:04  host: 89-65-70-36.dynamic.chello.pl

    Telepolis ale tematy dotyczace fb to chyba nie wasza sparawa,byliscie serwisem telefoniczno informatycznym a teraz na temat bierzecie uslugi i aplikacje.Porazka.WitekT u was juz nie poracuje a sam serwis telepolis sięga dna

  • 1

    22.  2017-02-16 13:04:07

    @21 tematy dotyczące google i FB są ciekawe, szczególnie że ich przenikanie w nasze zycie coraz powszechniejsze

  • -1

    24.  2017-02-16 16:00:22

    blokada reklamy behawioralnej opartej na waszych zainteresowaniach(nie tyczy się fb a całych waszych poczynań w necie)lynk: http://tlp.is/cnz
    zeskanuj a dowiesz się skąd masz syf reklamowy!

  • -1

    25.  2017-02-16 16:07:09

    @24 i kolejny reklamodawca. co tu sie wyprawia.

  • 0

    26.  2017-02-16 16:08:23

    widzę ze już jakiegoś Janusza prawda zabolała... minusy za prawdę żal

  • 0

    27.  2017-02-16 21:57:12

    A mam to gdzieś i tak korzystam z lite i w operze. I przede wszystkim nie aktualizuje tego dziadostwa.
    Niech sobie robią co chcą.

Dodaj swoją opinię