Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Facebook: 2 miliardy użytkowników miesięcznie

Facebook: 2 miliardy użytkowników miesięcznie

msnet 27 Czerwca 2017 21:27

3 1

facebook milestone

Mark Zuckerberg ogłosił, że stworzony przez niego portal społecznościowy osiągnął kolejny kamień milowy w swoim rozwoju.




Każdego miesiąca, zaczynając od marca bieżącego roku, 2 miliardy użytkowników Facebooka publikuje wiadomości, dzieli się zdjęciami, rozpowszechnia linki i prowadzi dyskusje z innymi. Rok wcześniej takich użytkowników było o około 300 mln mniej.

Facebook świętuje osiągnięcie kolejnego kamienia milowego, udostępniając swoim użytkownikom spersonalizowane filmy, które pojawią się na ich kanałach newsowych w ciągu kilku kolejnych dni (można też przejść na stronę facebook.com/goodaddsup).

Źródło tekstu: Facebook     

Dodaj do:

Tagi: facebook

w sumie: 17
  • 1

    1. ~m  2017-06-27 21:58:57  host: 193.35.41.73

    przerażające dane

  • 0

    3. ~viki  2017-06-27 22:11:01  host: user-94-254-225-247.play-internet.pl

    Witam wszystkich inaczej uśmiechniętych.

  • 0

    4.  2017-06-27 22:27:57

    Jakże miło nie być jednym z tych miliardów
    :-) :-) :-) :-) :-)

  • 2

    5. ~szajsbuk  2017-06-27 23:22:16  host: 81-7-9-191.blue.kundencontroller.de

    Mam konto na FB tylko dlatego, że ludzie na moim roku wymieniają się tam ogłoszeniami i materiałami. Za 2 lata, po skończeniu nauki z przyjemnością je zamknę - nie jest mi do szczęścia potrzebne. :) Poza tym wolę mieć kilku prawdziwych znajomych, niż kilkuset wirtualnych. :P

  • 0

    6. ~K  2017-06-28 00:05:48  host: 77-254-4-147.adsl.inetia.pl

    Widzę bezmyślną modę na "niemanie" konta na Facebooku. Z czego się cieszycie, możecie mi wyjaśnić? Co daje Wam ta, pozorna zresztą, anonimowość???

  • 0

    7. ~  2017-06-28 01:12:11  host: 159-205-39-239.adsl.inetia.pl

    Przerazajaca ilosc lemingow. Zgroza.

  • 0

    8.  2017-06-28 01:17:05

    @6. Nie mam konta na FB, ponieważ nie potrzebuję tej usługi. Nie zastanawiałem się, czy to moda czy nie? Korzystam z gmaila, smartfona z Androidem czyli anonimowość jest znikoma. Jestem tego świadomy, dla mnie to są narzędzia (jedne z wielu) - nie mam stosunku emocjonalnego ani do FB czy do gmaila, analogicznie do operatorów komórkowych.

  • 0

    9. ~Calm7  2017-06-28 05:01:39  host: a25-05-12.opera-mini.net

    Jakże miło nie być jednym z tych miliardów
    :-) :-) :-) :-) : Korzystam jeszcze z Naszej Klasy!

  • 0

    10. ~adam  2017-06-28 06:29:34  host: public-gprs179837.centertel.pl

    Ja mam fałszywkę na FB bo muszę mieć tam konto np. mój lokalny przewoźnik ma stronę tylko na FB i tam publikuje wszelkie zmiany w rozkładzie jazdy czy nadzwyczajne sytuacje. Często też jest tak, że firmy najpierw komunikują zmianę na swojej fb stronie. Bez fb już sie nie da

  • 0

    11.  2017-06-28 06:31:45

    @6 K: Dowiesz się Kolego jak haker przejmie Ci konto i zrobi burdel i to jeszcze np. po rosyjsku. Dowiesz się gdy złapiesz stamtąd wirusa, dowiesz się gdy choćby na chwilę nie będzie działać osłona i wszyscy wokół poznają Twoje niby ukryte informacje, również osobowe. I wielu innych rzeczy się dowiesz, ale to trzeba przeżyć, żeby się dowiedzieć. Ja to przeżyłem i kilku znajomych też przeżyło.

  • 0

    12. ~  2017-06-28 06:39:20  host: public-gprs359129.centertel.pl

    11. Jeśli klikasz w podejrzane linki i nie potrafisz włączyć sobie dwuetapowego logowania, to się nie dziw.

  • -1

    14. ~  2017-06-28 06:47:46  host: host-176-221-122-172.dynamic.mm.pl

    I nie można już założyć sobie fałszywego konta, żeby obserwować innych, bo debile z Fecesbooka blokują...

  • 0

    16. ~Kondominium  2017-06-28 07:45:12  host: 89-72-152-127.dynamic.chello.pl

    Portal dla ulongów nic wiecej.

  • 0

    18.  2017-06-28 10:21:27

    Mark Z. patrząc na te dane i na to, jak udało mu sie Instagramem zaorać Snapczata, sączy gdzieś bardzo drogiego szampana.

  • 0

    19.  2017-06-28 10:33:06

    facebook jest powiązany z tyloma platformami, usługami, że faktycznie ułatwia funkjcjonowanie, ale przez to gromadzi ogrom danych o swoich użytkownikach, dzięki czemu może jeszcze precyzyjniej targetować reklamy, z których przecież żyje

  • 0

    20. ~K  2017-06-28 16:55:08  host: 77-254-4-147.adsl.inetia.pl

    Niektórzy nie powinni nawet z kart debetowych korzystać, bo nie umieją bezpiecznie. Mam konto na FB od 9 lat i nigdy nikt mi nic nie przejął, ani się za mnie nie podszył. Wszystko jest niebezpieczne, jeśli jest się idiotą. Uwielbiam te idiotyczne teorie spiskowe!

  • 0

    21. ~mam  2017-06-29 17:48:36  host: d102-46.icpnet.pl

    @10 A ta komunikacja dalej się rozwija i coraz więcej firm i serwisów zaczyna bazować wyłącznie na komunikacji przez facebook. Chyba nawet Cukierberg nie przypuszczał jak bardzo Facebook pójdzie w stronę obsługi biznesu i usług.

Dodaj swoją opinię