Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości F-Secure Mobile Anty-Virus w brytyjskim Orange

F-Secure Mobile Anty-Virus w brytyjskim Orange

WitekT 13 Lipca 2006 10:15

0 0

Firma F-Secure podpisała z brytyjskim Orange umowę na dostarczenie użytkownikom sieci rozwiązania F-Secure Mobile Anti-Virus, zabezpieczającego smartfony przed zagrożeniami mobilnymi.

Użytkownicy od sierpnia zyskają możliwość pobierania rozwiązania F-Secure Mobile Anti-Virus za pomocą strony Orange, które natychmiast po instalacji będzie chroniło ich telefony. Zainteresowani taką usługą będą mogli skorzystać z tygodniowej wersji próbnej. Po upływie 7 dni opłata za korzystanie z programu antywirusowego, około 2 euro miesięcznie, będzie uiszczana przez SMS Premium.
W lipcu 2005 roku, podobną umowę dotyczącą ochrony telefonów użytkowników sieci zawarł z F-Secure szwajcarski Orange. Planowane jest rozszerzenie porozumienia na inne kraje, w których obecna jest sieć Orange.

Źródło tekstu: F-Secure     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2006-07-13 11:57:25  host: ahs210.internetdsl.tpnet.pl

    2 euro miesięcznie to zawsze taniej niż 28,65 euro netto rocznie od producenta. Ale lokalni dystrybutorzy mogą mieć taniej... Dodatkowo do Nokii seria 9300 i 9500 jest w tej samej cenie wersja z firewall-em: http://www.f-secure.com/estore/avmobilesecurity.html

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-150-98.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet