Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ezo Mobile: 29 groszy za minutę

Ezo Mobile: 29 groszy za minutę

LuiN 8 Czerwca 2009 12:53

0 0

Najbardziej ezoteryczna z polskich sieci - Ezo Mobile - zmienia stawki za połączenia głosowe i SMS-y, ujednolicając stawki za połączenia wewnątrzsieciowe i do innych sieci.

Pierwotny cennik oferty, o którym pisaliśmy w tej wiadomości, zakładał asymetrię stawek: 35 groszy za minutę połączenia wewnątrz sieci i 67 groszy za minutę połączenia do innych operatorów. Teraz stawka została ujednolicona i wynosi ona 29 groszy do wszystkich sieci za wyjątkiem Play (tu minuta kosztuje 79 groszy).




Cena jednej wiadomości SMS spadła z 22 groszy do 18 groszy. Za 100 kB transmisji internetowej zapłacimy 25 gr a za jedną wiadomość MMS do 100 kB - 84 gr. W dalszym ciągu numer telefonu sieci Ezo Mobile, dobiera wróżka.

Źródło tekstu: Ezo Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18. ~derdak  2009-06-08 13:40:22  host: dor248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ezo tv jest bardzo zabawna, ta sieć chyba też. ile osób potrzebuję takich wróżb? obawiam się, że zbyt długo nie utrzymają tej sieci

  • 0

    19. ~  2009-06-08 13:41:41  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    Orientuje się ktoś, jakie są okresy ważności w EZO Mobile?

  • 0

    20. ~  2009-06-08 13:46:11  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    2: SamiSwoi - 66 gr / 36.6 - 60 gr / MyAvon - 69-49 gr / Cyfrowy Polsat - 59 gr więc nie tylko TT ;-)

  • 0

    21. ~  2009-06-08 13:52:31  host: ijapan.org

    wszedzie to samo...

  • 0

    22. ~adamo  2009-06-08 13:53:24  host: 77-254-232-179.adsl.inetia.pl

    e? to ktoś z tego korzysta?

  • 0

    23. ~  2009-06-08 13:53:33  host: f96-038.opera-mini.net

    no obecnie oprocz tt jest jeszcze kilka badziewi jesli chodzi o prepaid, np sami swoi, polsat mobile czy obecnie 36i6 zepsuli calkiem. takze wypowiedź pana H. wyraźnie sugeruje ze era nie zamierza poprawiać swoich ofert. nie chca sie polkomtelowi narażać. a to oznacza jedno. tatalny zastuj ery w czerwcu i lipcu a co za tym idzie konsekwentnie niszczą markę ERA. tylko dlaczego to tak dlugo trwa. mogliby sie zdecydowac. albo zmieniaja nazwę szybko na t-mobile i daja dobre oferty albo zostawiają markę ERA i pod ta marka daja dobre oferty. taka stagnacja ze ani nie zmieniaja marki (bo to kosztuje a jest kryzys) ani nie polepszają ofert ERY (bo wtedy by nie mogli sciemniac mówiąc POLAKOM ze niby zyskali jak sa pod globalną marka tmobile). prawda jest taka ze niemcy tak jak wczesniej francuzi chca by wiecej kasy 'bez większego wysiłku' trafiało zamiast do POLSKI to do ich rodowitego kraju. tylko widac ze orange zepsuło lata temu ideę tak teraz t-mobile zepsuje erę.. narazie psuje skutecznie.. tak taka chociażby

  • 0

    24.  2009-06-08 13:54:06

    @19 Wystarczylo wejsc na strone Ezo Mobile. Mozna sie tam dowiedziec wielu ciekawych rzeczy :D 10zl-7dni; 25-30; 50,100,150-90. "Dodatkowo wykorzystując specjalny system doładowań, możesz liczyć na bonusowe środki, które umożliwią darmowy dostęp do wróżki! (...)"

  • 0

    25. ~  2009-06-08 13:55:42  host: f142-074.opera-mini.net

    O snickers mobile ktos tu zapomnial i paru innych markach

  • 0

    26. ~koli  2009-06-08 13:56:54  host: dpx217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja jeszcze wierzę w zmiany w TT, pewnie do 6 lipca najpóźniej. jeśli obniżą ceny i wciąż będą mieli podwójne to nagle staną się najtańsi

  • 0

    27.  2009-06-08 13:58:27

    Na starter od nich czekałem 8 miesięcy. Po pierwszym zamówieniu okazało się, że nie wysłali. Po drugim - też nie wysłali, ale przepraszali za sytuację. Po trzeciej interwencji czekałem bardzo długo na starter. Po 8 miesiącach dostałem niespodziewanie paczkę od listonosza (za pobraniem). Za 25 zł miało być 40 zł. Szkoda, że było jednak 25. Najlepszy był certyfikat przydzielenia numeru na podstawie daty urodzenia wydrukowany na jakiejś domowej drukarce HP ;-)

  • 0

    28. ~  2009-06-08 13:58:38  host: kopernika.skawsoft.com.pl

    Pierwsze słyszę o czymś takim pewnie to syf

  • 0

    29. ~koli  2009-06-08 14:05:09  host: dpx217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 27 - hehe, certyfikat? ale jaja, co za sieć :) ciekawe, kto ich przebije pomysłowością

  • 0

    30. ~  2009-06-08 14:09:39  host: f96-056.opera-mini.net

    do 29: to czekaj i patrz 'rydzyk mobile' nadchodzi.. to sie beda jaja działy. znajac pomysły o. rydzyka to bedzie pewnie spowiedź przez telefon (jedynie 5-10zl za minutę polaczenia, czy np różaniec lub inne rzeczy). wszak o.Rydzyk umie robic interesy na czyjejś wierze..

  • 0

    31. ~ziomek13  2009-06-08 14:12:10  host: aafo44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co za bzdury

  • 0

    32. ~ziomek13  2009-06-08 14:13:24  host: aafo44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    popatrz #30 o tym samym niedawno myslałem ale nie chciało mi sie pisac

  • 0

    33.  2009-06-08 15:00:35

    Aż dziwne, że takie "bele co" wzbudziło aż taką dyskusję. Ezo to jeden z wielu bzdetów ze stajni MNI Mobile i może sobie, jak inne snickersy czy telepiny istnieć do końca świata praktycznie bez klientów ;-). W końcu parę SIMów sprzedali, od czasu do czasu ktoś kupi jakieś doładowanko obrandowane jako yuo&mni i będzie ten biznesik wegetować...

  • 0

    34. ~  2009-06-08 15:37:15  host: public742.cdma.centertel.pl

    co to jest??? pierwsze slysze.... 31 chyba najlepiej opisal tą wiadomosc :)

  • 0

    35. ~  2009-06-09 11:43:56  host: ddb246.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mówię znajomym mam fon w Ezo Mobile, a oni myślą sobie o mnie ..... i wszystko jasne. :)

  • 0

    36. ~gosc  2009-06-09 12:58:42  host: dqf95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to już wolę nowe orange go. przynajmniej mam minuty non stop i nie bawię sie w jakieś ezoteryczne bzdury :)

  • 0

    37. ~  2009-06-09 15:40:03  host: dpd66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ezo mobile to chyba najdroższa oferta na kartę, mimo przewagi nad abonamentami to oferty bez telefonu w orange nie przebili, minuta za 25groszy i bezpłatny numer to chyba za dużo jak na razie na pre-paid.

Dodaj swoją opinię