Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Exatel zmienia strategię

Exatel zmienia strategię

sirmark 20 Października 2008 08:58

0 0

Exatel chce koncentrować się na międzynarodowych operatorach i dużych klientach korporacyjnych, natomiast klientami detalicznymi zająć ma się NOM - pisze Puls Biznesu.

Rada nadzorcza Polskiej Grupy Energetycznej powinna wkrótce przyjąć strategię przygotowaną przez zarząd Exatela, operatora ponad 20 tys. km sieci światłowodowej zawieszonej na słupach energetycznych. Z informacji uzyskanych przez gazetę wynika, że strategia stawia na usługi dla biznesu, szczególnie dla dużych klientów korporacyjnych. Exatel chce się koncentrować na budowie sieci wirtualnych VPN (służących do transmisji danych), a klientami mają być międzynarodowi operatorzy, tacy jak British Telecom i Deutsche Telekom, oraz inne duże firmy.
Klientami detalicznymi ma zająć się Niezależny Operator Międzystrefowy, który od kilku miesięcy świadczy usługi hurtowego dostępu do abonamentu (WLR) dla Exatela. NOM chce też wprowadzać usługi internetowe dla klientów indywidualnych.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2008-10-20 10:47:08  host: 212.160.172.70

    deja vu?

  • 0

    2. ~  2008-10-20 20:16:19  host: 243-pra-10.acn.waw.pl

    Ale blamaż, PB zrobił z tego temat jakby to był news nie z tej ziemi. Pół oficjalne informacje itp. ha ha przecież gazety pisały o tym już jakiś miesiąc temu. Ten tekst nic nowego nie wnosi

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet