Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Exatel na giełdę

Exatel na giełdę

WitekT 10 Listopada 2005 22:57

0 0
Polskie Sieci Energetyczne nie wykluczają, że akcje kontrolowanej przez nie spółki trafią na giełdę. Exatel może też zostać sprzedany lub połączony z innym operatorem.

Decyzję PSE ma podjąć na początku przyszłego roku. PSE nie szuka inwestora strategicznego dla spółki Exatel.

Firma po trzech kwartałach miała 372,4 mln zł przychodów operacyjnych i 79,9 mln zł zysku netto. Na wysokość zysku netto wpłynęła sprzedaż za 205 mln zł 1,5% akcji Polkomtela. W sierpniu szefowie spółki prognozowali, że w 2005 roku uzyska ona 537,1 mln zł przychodów i 70,2 mln zł zysku netto.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-172-180.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet