Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Exatel myśli o Dialogu i projekcie TETRA

Exatel myśli o Dialogu i projekcie TETRA

WitekT 2 Sierpnia 2005 10:06

0 0

Według zarządu Exatela do ewentualnego połączenia z Telefonią Dialog może dojść najwcześniej w przyszłym roku.

Firma jest gotowa do realizacji projektu Tetra. Prezes spółki Witold Czyżewski podtrzymuje prognozy całoroczne, choć podkreśla, że ich osiągnięcie jest ambitnym celem.
W całym 2005 r. dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznesu planuje przychody na poziomie 537 mln zł oraz 70 mln zł zysku. Exatel miał w pierwszym półroczu 239,5 mln zł przychodów i prawie 38 mln zł straty netto.

Szef Exatelu podkreśla, że konsorcjum, w którym uczestniczy jego firma, może niezwłocznie przystąpić do realizacji projektu Tetra. Połączenie Exatelu z Telefonią Dialog nie będzie prawdopodobnie możliwe w tym roku. Przeszkodą mogą być względy polityczne.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-240-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.