Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Exatel myśli o Dialogu i projekcie TETRA

Exatel myśli o Dialogu i projekcie TETRA

WitekT 2 Sierpnia 2005 10:06

0 0

Według zarządu Exatela do ewentualnego połączenia z Telefonią Dialog może dojść najwcześniej w przyszłym roku.

Firma jest gotowa do realizacji projektu Tetra. Prezes spółki Witold Czyżewski podtrzymuje prognozy całoroczne, choć podkreśla, że ich osiągnięcie jest ambitnym celem.
W całym 2005 r. dostawca usług telekomunikacyjnych dla biznesu planuje przychody na poziomie 537 mln zł oraz 70 mln zł zysku. Exatel miał w pierwszym półroczu 239,5 mln zł przychodów i prawie 38 mln zł straty netto.

Szef Exatelu podkreśla, że konsorcjum, w którym uczestniczy jego firma, może niezwłocznie przystąpić do realizacji projektu Tetra. Połączenie Exatelu z Telefonią Dialog nie będzie prawdopodobnie możliwe w tym roku. Przeszkodą mogą być względy polityczne.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet