Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Eurotel się rozwija

Eurotel się rozwija

WitekT 3 Kwietnia 2007 10:52

0 0

Eurotel, autoryzowany dystrybutor produktów i usług sieci Era, posiada obecnie 126 autoryzowanych punktów sprzedaży, co oznacza, że od początku roku ich liczba zwiększyła się o 25%. Firma podała też, że w procesie autoryzacji znajduje się jeszcze kilka kolejnych punktów sprzedaży.

Zwiększenie wielkości sieci związane było z rozwojem organicznym poprzez pozyskiwanie pojedynczych lokalizacji, a nie poprzez przejęcia innych sieci sprzedaży. Taki sposób rozwoju jest tańszy w stosunku do akwizycji całych sieci - napisano w komunikacie. Eurotel nie wyklucza jednak przejęć sieci.
Eurotel kupił też za 1,2 mln zł od firmy GSM System z Bydgoszczy sieć ponad 400 elektronicznych terminali doładowujących konta telefonów prepaid. Transakcja polegała na przejęciu umów współpracy i praw z nich wynikających z punktami, gdzie są zainstalowane terminale nabywanej sieci. Eurotel planuje dalszą rozbudowę nabytej sieci w celu zwiększenia jej skali działania.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Zico  2007-04-03 19:43:37  host: 213.158.194.228

    No i wszystko jasne. Germanos probowal uprzykrzyc zycie ERZE, a tymczasem inny partner ERY wzial sprawy w swoje rece. Tempo jego rozwoju jest doprawdy zdumiewajace. Jak wiec widac ERA to mocna firma, ktora potrafi blyskawicznie wybrnac z trudnej sytuacji:-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet