Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Eurotel przejął KIM

Eurotel przejął KIM

WitekT 6 Grudnia 2006 16:49

0 0

Jak udało nam się dowiedzieć, Eurotel - jeden z dealerów Ery, który wybiera się na giełdę - przejął inną sieć sprzedaży tego operatora - firmę KIM.

Eurotel miał do tej pory około 50 punktów, a teraz stanie się właścicielem także 70 należących do KIM. Firma ma zatem 120 punktów, czyli z nawiązką zrealizowała plany zakładające posiadanie do końca roku 100 punktów. W przyszłym roku - według tych samych planów - sieć sprzedaży powinna rozbudować się do 150-200 punktów. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.




O giełdowych planach Eurotela pisaliśmy w tej wiadomości.

Największym dealerem Ery jest w tym momencie Germanos, który po przejęciu Mobile Phone Telecom ma ponad 300 punktów sprzedaży. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~xyz  2006-12-06 23:57:02  host: rev-27.malnet.pl

    a kiedy przejmą w końcu "tanc budę" meeeecieniasa?:)

  • 0

    2. ~PLANET  2006-12-07 01:02:05  host: gprs12.orange.pl

    Zosia spokojnie :D

  • 0

    3. ~  2006-12-07 07:37:07  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Ja też chcę wiedzieć kiedy. :D

  • 0

    4. ~xyz  2006-12-07 09:31:07  host: rev-27.malnet.pl

    on biedny teraz biega między firmami i próbuje podbić stawkę jakby to coś było warte..a ludziska się śmieją:)

  • 0

    5. ~  2006-12-07 09:51:16  host: w3cache1.icm.edu.pl

    A czemu chce to sprzedać? Eksport na wschód już nie idzie?

  • 0

    6. ~  2006-12-07 11:15:44  host: rev-27.malnet.pl

    podobno Putin sprawdza czy z tymi telefonami to nie tak samo jak z mięsem:)

  • 0

    7. ~  2006-12-07 11:30:06  host: w3cache2.icm.edu.pl

    To było piękne! :D

  • 0

    8. ~xyz  2006-12-07 12:06:34  host: rev-27.malnet.pl

    no coś jest na rzeczy...i ktoś pewnie odpowie za te dostawy:)

  • 0

    9. ~wuj  2006-12-07 20:05:02  host: 87-204-67-131.ip.netia.com.pl

    Gadacie sami nie wiecie co....jaki export na wschód...to było dobre z 5 lat temu, jak nie było ewidencji telefonów i kar za "zgubienie". Niektórzy nie sa na czasie i powtarzają zasłyszane brednie :)

  • 0

    10. ~xyz  2006-12-07 23:01:30  host: rev-27.malnet.pl

    dobry wuju, o ile mnie pamięć nie myli przestępstwa skarbowe w Polsce w myśl obowiązującego kodeksu są ścigane 10 lat ale w Rosji pewnie dłużej...:)

  • 0

    11. ~borsuk  2006-12-08 00:30:22  host: docsis-21.nat.tvk.wroc.pl

    won z germanosem- dziadostwo!!! Rumunia, kiła i mogiła!

  • 0

    12. ~  2006-12-08 08:11:32  host: w3cache1.icm.edu.pl

    Germanos to Grecja jak już.

  • 0

    13. ~borsuk  2006-12-10 01:32:16  host: docsis-21.nat.tvk.wroc.pl

    oczywiscie ze grecja.Rumunia to porownanie, z rezta tam tez sa- i jeszcze wschod europy, bo na zachodzie taka badziewna firma by nie przetrwala:)

Dodaj swoją opinię