Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Eurotel przejął kilkanaście punktów Germanosa

Eurotel przejął kilkanaście punktów Germanosa

WitekT 16 Lutego 2007 13:49

0 0
Eurotel, jeden z dealerów Ery, przejął do tej pory kilkanaście lokalizacji po Germanosie i liczy na więcej. Ma ich teraz, zdaniem członka zarządu Eurotela Tomasza Basińskiego, "stokilkadziesiąt".

Udało nam się do tej pory przejąć kilkanaście punktów-lokalizacji po Germanosie, a proces cały czas trwa i liczymy, że ta ilość będzie większa, bo właściwie codziennie podpisujemy jakąś umowę - dodał Basiński.

O przejmowaniu punktów franczyzowych i subdealerskich Germanosa oraz Mobile Phone Telecom przez konkurencyjne sieci dealerskie pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~  2007-02-16 14:35:54  host: acmw10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    już miałbyć najpierw pierwszy kwartał 2006 a ty o 2008 już mówisz :>?

  • 0

    5. ~nigel  2007-02-16 14:37:35  host: bdx242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o, co to Play miał nie robić... słyszałem, że będą SE W810 za złotówke w abonamencie za 20 zł... :P wyluzujcie troche :)

  • 0

    6. ~sp7wml  2007-02-16 14:42:17  host: 81.219.179.14

    Witam "zdaniem członek zarządu" zmiana na "członka" Pozdrawiam Paweł

  • 0

    7.  2007-02-16 14:44:12

    sp7wml: pracujesz dzisiaj lepiej niż profesjonalna korekta. ;)

  • 0

    8. ~sp7wml  2007-02-16 14:45:38  host: 81.219.179.14

    Do usług Pozdrawiam Paweł

  • 0

    9. ~  2007-02-16 14:45:55  host: acmw10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zamieniliście członek na członka tuż to takie mało naturalne :D:D

  • 0

    10. ~roburbar  2007-02-16 15:52:25  host: dqq4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak jak myślałem, PTC na odejściu Germanosa jeszcze zyska, a Play i germanos stracą :)

  • 0

    11. ~piotr  2007-02-16 16:34:14  host: vu154.internetdsl.tpnet.pl

    nie wszyscy franczyzobiorcy i subdealerzy przejdą do innego agenta, duża część jednak się skusi na sprzedaż Play'a

  • 0

    12. ~lll  2007-02-16 16:43:33  host: py238.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

    w play rozpierducha na calego. germany nekst

  • 0

    13. ~Maniak  2007-02-16 17:28:07  host: dqc204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hłe hłe, myślę, że Germanos jeszcze będzie żałować swego ruchu :)

  • 0

    14. ~  2007-02-16 17:31:19  host: vu154.internetdsl.tpnet.pl

    a ja myślę że nie będzie żałować

  • 0

    15.  2007-02-16 18:04:33

    a ja mysle, ze nie ma sie co tym przejmowac :-P

  • 0

    16.  2007-02-16 18:14:19

    O widzę, że Witek ma Multimo :

  • 0

    17.  2007-02-16 18:16:19

    pajorro: a testuję sobie. ;)

  • 0

    18. ~nie warto  2007-02-16 21:17:58  host: rejon205.ztpnet.pl

    mówię Wam zostancie. Nie warto sprzedawac Play

  • 0

    19. ~nitk_nocny  2007-02-16 21:35:23  host: w3cache.interecho.com

    Piękna reklama z tym przejęciem kilkunastu punktów, ale z "dobrze poinformowanego źródła" wiem, że nie do końca zgodna z rzeczywistością (tzn. kilkanaście punktów wyraziło chęć przejścia do Eurotel'a, ale faktycznie nie doszło jeszcze dopisania umów!) i nie jest prawdą, że te sklepy franczyzowe i subdealerskie powiązane z Germanosem poprzez Mobile Phone Telecom „że zostali oni pozbawieni źródła dochodu do momentu startu sprzedaży oferty sieci Play, o ile to planowali” gdyż przypomnę że wypłata za umowy aneksy ze strony PTC następuje z DWU miesięcznym opóźnieniem więc jeszcze przez luty i marzec wszyscy którzy teraz nie mogą sprzedawać Ery będą jeszcze otrzymywać prowizje! A za raz potem rusza Play.

  • 0

    20. ~angol  2007-02-16 23:45:30  host: eol213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nikt_nocny powiedz mi cfaniaku jak mozna zarobic na aktywacjach i aneksach za miesiac luty skoro dealerzy z mpt nie moga od dwoch tyg. nic aktywowac bo era odciela ich od sieci ? a pozatym wyplata nastepuje po miesiacu wiec jeszcze sa pewnie zalegle wyplaty za styczen . co do lutego - skoro nie handlujesz bo nie masz jak to jak zarobisz ???

  • 0

    21. ~nikt_nocny  2007-02-17 08:13:11  host: w3cache.interecho.com

    z tego co ja wiem wypłata następuje po dwóch miesiącach a nie po jednym (wiem to stąd, że tak jest mi właśnie ona wypłacana) a jak szybko będzie wypłacać prowizje play tego nie wie jeszcze nikt wiec nawet jeśli przyjąć Twoją informację, że tylko z miesięcznym opóźnieniem następuje wypłata to jeszcze w lutym będzie miała ona miejsce Ja nie twierdziłem, że można zarabiać na aktywacjach i aneksach skoro nie można ich podpisywać, przeczytaj uważnie! Pisałem natomiast, że pieniądze z Ery jeszcze płyną i przez chwilę będą jeszcze płynąć! Pominę tu fakt, że wszyscy Ci te sklepy franczyzowei subdealerskie autoryzację ery miały tak czy inaczej TYLKO do końca lutego. Potem może by ją dostały dalej a może... któż to wie Skoro teraz nie handlujesz to nie znaczy, że Ci nie płacą za to co ci uhanlowałeś wcześniej, a później będziesz miał coś czego niekt prawie nie będzie miał (nowosći zawsze się bardzo dobrze sprzedają)

  • 0

    22. ~do nikt i angol  2007-02-17 15:36:28  host: ip24-c26.gl.digi.pl

    teraz rozliczaja sprzedaż grudniowa dopiero, wiec w marcu styczniową bedą rozliczać. to jest fakt z umowy agencyjnej, ale teraz jeszcze nie wiemy jak jest w umowie zapisane odnośnie rozliczeń po zakończeniu współpracy. Z doświadczenia wiem, ze inny opek nie wyplaci zaleglych premi. tj, od momentu kiedy sobie podziekowali za wspolprace nie wymienia sie plikami rozliczeniowymi. przypuszczam, ze germanos wiedzial i rozliczyl sie tak by najjak mniej stracic na tym. na bank traci premie dlugoterminowe

  • 0

    23. ~twin  2007-02-18 21:21:22  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    wyglada na to, ze Germanos jeszcze bedzie zalowal ze rozstal sie z PTC

Dodaj swoją opinię