Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Eurostatystyki Orange

Eurostatystyki Orange

Q! 13 Czerwca 2012 16:31

0 0

Orange podał kilka statystyk dotyczących darmowych wiadomości SMS oraz MMS podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2012.

Przypomnijmy, że użytkownicy Orange mogą bezpłatnie wysyłać MMS-y do wszystkich sieci w dni, w których grała i będzie grała reprezentacja Polski. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.

W dniu meczu z Grecją, najwięcej wiadomości wysłanych zostało tuż po bramce strzelonej przez Roberta Lewandowskiego. W ciągu niecałych dwóch dni, w których grała reprezentacja Polski, klienci Orange wysłali 555 tys. darmowych MMS-ów.




W Orange dostępna jest również promocja, w której klienci operatora za każdą bramkę, która padła podczas Euro 2012, otrzymują SMS-y do wykorzystania w sieci. Za każdą bramkę strzeloną przez Polaków otrzymać można 100 SMS-ów, za każdą strzeloną przez inną reprezentację - 10 SMS-ów.

Takich SMS-ów klienci Orange wysłali już 162 tys.

Źródło tekstu: blog.orange.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 1

    1. ~ORANGE  2012-06-13 16:52:11  host: host-212-67-144-104.cable.net-inotel.pl

    Kpina Orange On-line Plan taryfowy orange rozmowy bez limitu z orange + 350 min do innych sieci i co z tego wynika? - brak możliwości sprawdzenia stanu minut wykorzystanych - brak możliwości sprawdzenia stanu płatności (nie mogę zapłacić rachunku) - brak możliwości sprawdzenia ostatnich połączeć - brak możliwości ściągnięcia faktury VAT - brak 30 bezpłatnych sms w orange online - brak możliwości zmiany usług online O co chodzi? Dzwoniłem do BOA powiedziano mi, że to normalne i taka jest decyzja "góry", ale chyba coś jest nie tak? Najlepsze jest to, żeby sprawdzić stan konta lub f-v muszę za każdym razem dzwonić i wydywać 1,50 zl ...

  • 2

    2.  2012-06-13 16:58:16

    A jak im sieć nie wyrabiała w miastach gospodarzach to już zapomnieli poinformować...

  • 0

    3. ~r  2012-06-13 17:03:57  host: 89-77-85-45.dynamic.chello.pl

    orange to stosunkowo najgorsza sieć. Nawet play ją zjada.

  • 1

    4. ~  2012-06-13 17:08:02  host: z04-07.opera-mini.net

    Trzeba przyznać że to są bardzo fajne promocje, dużo lepiej przemyślane niż ta zwykła majówka w Play na którą wydali miliony by puścić reklamy w tv. Bardzo fajna promocja i w sumie mogliby dawać zawsze te bramki za gole Polski, także w eliminacjach. To dużo lepsza forma promocji niż reklamy w tv z których nic nie wynika :-)

  • 1

    5. ~kij  2012-06-13 17:19:13  host: user-164-126-172-73.play-internet.pl

    Najlepiej mieli klienci simplusa bo z okazji mistrzostwa... nic nie mieli :) jak zwykle zresztą, nawet taki orange którego kiedyś nie znosiłem przekonuje mnie bardziej niż sim+. R.I.P.

  • 1

    6. ~  2012-06-13 17:28:05  host: z04-07.opera-mini.net

    w ogole ostatnio Orange się stara i to jest na pewno fajne. Bonusy są często do sieci ale jak się ma tu znajomych to jest to bardzo miły prezent. Oby tylko takich promocji było więcej :-) a klienci Simplusa czy to Euro czy nie, to w nowej taryfie juz nawet pakietu sms nie kupią, podobnie jak TakTak

  • 1

    7. ~  2012-06-13 17:39:46  host: t19-16.opera-mini.net

    Calmu7 w tym orangu nawet nieźle ma z różnymi darmówkami.

  • 1

    8. ~r  2012-06-13 17:40:13  host: 89-77-85-45.dynamic.chello.pl

    #5: fakt, zupełnie zapomniałem o simplusie. Ale solarz chce chyba uśmiercić simplusa. Tak jak 36i6 samych swoich czy inne śmieci jakie tam mieli. Nastawiają się na byznesmanów, którzy będą dzwonić na numery pociech w play, hehe. Typowo idiotyczna logika.

  • 1

    9. ~Andy  2012-06-13 17:48:45  host: host-n1-112-83.telpol.net.pl

    #5 Dzieki ze przestrzegles mnie przed bledem i przejsciem na ten plan. Juz dalo mi duzo do myslenie ze online nie da sie przedluzyc umowy na ten plan i trzeba podawac numer, email itp to laskawie konsultant zadzwoni . Tak naprawde sa to plany nieoplacalne dla orange i dlatego tak utrudniaja sprawe z podpisaniem umowy, warunkami zeby jak najmniej osob sie na nie decydowalo.

  • 1

    10.  2012-06-13 18:32:23

    Dla mnie np te promocje są bardzo miłe bo przez cały miesiąc mam smsy darmowe do kobietki;-)szkoda tylko że nie ma minut ale za dużo nie oczekuje od orange więc nie będę narzekał.

  • 0

    12. ~Miki  2012-06-13 20:29:21  host: awm209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak uaktywnic promocję w której się dostaje smsy za każdą bramkę.

  • 0

    13.  2012-06-13 21:23:39

    @12 założyłem temat na tą "okazje" http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=59645 tam masz wszystkie informacje

  • 0

    14. ~do 9  2012-06-13 22:08:38  host: aasw150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rozmowy bez limitu i no limit orange mozna zalatwic w salonie . A zeby sprawdzic bezplatnie stan konta trzeba logowac sie do internetu i tam mozna to sprawdzic. Powiem wam tak samo jest w T-mobile. MOj kumpel tam wziol 60 minut + nowy telefon sprawdza przez neta to ;/

  • 0

    15. ~Miki  2012-06-13 22:21:50  host: awm209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dziękuje za odpowiedz i pomoc :)

  • 0

    16.  2012-06-13 22:52:50

    Pewnie, że mam nieźle :-p Dzisiaj wpadło 140, jutro wpadnie 80 smsów :-)

  • 0

    17.  2012-06-14 01:49:20

    #1 sprobuj kodu *100# i bezplatnie sprawdzisz minuty

  • 0

    18. ~  2012-06-14 15:41:31  host: ppp155216.ostnet.pl

    Nie wiem na ile to opłacalne: 200 za naszych, podobnie za innych, ostatecznie może jest w tym jakiś posmak adrenaliny, ale ja tam wolę mieć 1000 smsów na 30 dni w Heyah, niezależnie od widzimisię piłkarzy.

  • 0

    19. ~Calm7  2012-06-14 17:27:37  host: z36-07.opera-mini.net

    18). Lepiej nie wyskakuj z textami o Heyah, bo Cię zmiotę pakietem od Orange :-) * Calm7

  • 0

    20. ~dafter2@gmail.com  2012-07-05 16:34:01  host: 89-75-68-27.dynamic.chello.pl

    Nie da sie za darmo sprawdzic stanu ilosc pozostalych minut z pakietu 350 minut w Orange w Rozmowach bez limitu. Zal i porazka.

Dodaj swoją opinię