Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Europejskie ceny Samsungów Galaxy S9

Europejskie ceny Samsungów Galaxy S9

orson_dzi 22 Lutego 2018 20:03

4 5

galaxy s9 s9+

Niezawodny Evan Blass ujawnił europejskie ceny Samsungów Galaxy S9. Tanio nie będzie...

Osoby mające chrapkę na nowe flagowce Samsunga będą musiały sięgnąć głęboko do portfela. Ceny będą wyglądać następująco:
  • Samsung Galaxy S9 - 841 euro,
  • Samsung Galaxy S9+ - 997 euro.

Jeśli weźmiemy pod uwagę aktualne ceny euro, daje nam to odpowiednio 1037 dolarów za Galaxy S9 i 1230 dolarów za Galaxy S9+. W przeliczeniu na złotówki będzie to ok 3515 zł i 4167 zł. Po wejściu na nasz rynek możemy mówić zapewne o cenach w granicach 4 tys zł. za Galaxy S9 i co najmniej 4,5 tys. zł za Galaxy S9+.




A jak było przed rokiem? Za Samsunga Galaxy S8 trzeba było zapłacić 830 euro, a za Galaxy S8+ 930 euro. Tendencja zwyżkowa została w pełni zachowana.

Zobacz: Samsung Galaxy S9 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Samsung Galaxy S9+ - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: @evleaks; wł     

w sumie: 31
  • 2

    12. ~Ttt  2018-02-22 21:40:09  host: aemp193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 10. Nie porównuj syfu z chin do flagowca. Xioami nie obsluguje lte 800 i agregacji. Ale biedronkowcy kupuja

  • 1

    14. ~  2018-02-22 22:15:44  host: dkf72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10). typowy nosacz.

  • 0

    15. ~Allan  2018-02-22 22:22:40  host: public-gprs361153.centertel.pl

    Wciąż baterie o małej pojemności, a telefony bardzo wąskie....nie warto!

  • 0

    16.  2018-02-22 23:43:18

    @15 Allan gwarantuję jako użytkownik, że ogniwo ogniwowi nie równe. Bałem się, że będzie u mnie lipa bo Note 8 ma 3300. Ale nic bardziej mylnego. Dodatkowo optymalizacja aplikacji i wytrzymuje mi około 1.5 dnia.

  • 1

    17. ~vivid  2018-02-23 00:16:49  host: 79.163.210.115.ipv4.supernova.orange.pl

    do hotelarz ...Nie błaznuj z tym : xiami,hani,maxami,xinoni kogo to w ogóle interesuje.Nie porównuj tego *** to żadnego topowego smartfonu !! Chiński szrot próbujący udawać telefon..

  • -3

    18. ~ReVoLTE  2018-02-23 06:01:05  host: user-94-254-146-113.play-internet.pl

    Chyba oszaleli, kto kupi ten szrot za taką cenę? Trzeba być skończonym idiotą żeby to kupic. Przecież mamy świetnego Huawei czy Xiaomi z rewelacyjną jakością a nie ten koreański szrot.

  • 0

    19.  2018-02-23 07:55:06

    Rok temu cena $ to 4.1zł, dziś 3,4zł. Może to 20% różnicy da jakiś rezultat w cenie w PL?
    Żartuje, nawet jakby dolar chodził po 2zł, to cena w zł i tak by była nie mniejsza jak rok temu za S8.

  • 1

    20.  2018-02-23 09:15:36

    Witam, wcześniej miałem S7E i był to świetny smartfon, po czasie żałowałem, że się go pozbyłem. Postanowiłem kupić Note 8 w dniu premiery, więc cena na dzień dobry była 4,3k doliczając inne dodatki to pewnie wyszło mnie ponad 5K. Nie chodzi mi tutaj o to, czy kogoś stać czy też nie… każdy ma prawo kupować co mu się podoba, tak i ja chciałem mieć nowego N8. Powiem tak, człowiek się uczy się całe życie, Notesik jest bardzo dobry i nie narzekam, ale…. nie widzę jakiegoś mega przeskoku technologicznego pomiędzy S7E a N8. Dlatego wiem, że już nigdy nie kupię za taką kwotę telefonu, bo tak naprawdę niewiele wnosi do poprzednika. Różnica pomiędzy S8 a S9 też będzie kosmetyczna. Jeżeli ktoś lubi zmieniać co kilka m-cy telefony i stać go na to to pewnie, niech kupuje i nic nam do tego…. Pozdr.

  • 0

    21. ~Piła  2018-02-23 10:09:19  host: user-94-254-243-133.play-internet.pl

    Czy ktoś pamięta jakie były ceny S8/S8+ w chwili pojawienia się ich w polskich sklepach. Np. dzisiaj w xkomie kosztują 2998/3498 zł. Jaki jest zjazd ceny takiego flagowca od początku?

  • 0

    22.  2018-02-23 10:27:35

    @20 No ja mam inne doświadczenia. Też przesiadłem się z S7E i nigdy bym do niego nie wrócił. No ja na dzień dobry nie wydałem ponad 5K tylko wrzuciłem w koszty 4,3. Do użytku prywatnego na pewno bym się zastanowił. Note jest zdecydowanie szybszy więc nie porównywałbym go do S7. O wiele lepiej działa zarządzanie energią i pomimo mniejszego akumulatora oraz większego ekranu lepiej sobie radzi i wytrzymuje spokojnie cały dzień katowania. Mną kierowało również to, że jest to jedyny flagowiec z Dual SIM. Dla niektórych to może nieważne ale ja pracuję w 2 krajach jednocześnie i do tej pory nosiłem 2 telefony. Teraz wszystko jest w jednym. No i do tego Bixby, który na prawdę ułatwia życie bo większość poleceń wykonuje głosowo. Można go również nauczyć tego co chcemy także bardzo przydatne narzędzie. S7E oczywiście sprzedałem jeszcze za sensowne pieniądze także nie ma do końca co biadolić. Dodatkowo rzecz ważna to gwarancja Guard. Jeden S7E który miałem padł (wyświetlacz oszalał) i musiałem czekać ponad 2 tygodnie na naprawę. Tutaj w przeciągu 48h dostarczają po prostu nowy telefon i zabierają stary. Czy trzeba oszaleć żeby kupić nowy S9? To tak jak zapytać kogoś czy kupi Audi zamiast Skody. I jedno i drugie jeździ tylko wiadomo. Z resztą to jest tylko głupi telefon.

  • 0

    23. ~  2018-02-23 10:27:38  host: public-gprs399147.centertel.pl

    @21 Ok 500 zł

  • 0

    24.  2018-02-23 11:05:27

    @22 Co do tego Dual SIM to jest troszkę telefonów. Note 8 nie jest "jedynym flagowcem". Takie w miarę świeże to HTC U11+, świetny Huawei Mate 10 Pro, Sony Xperia XZ Premium lub XZ1.

  • 1

    25. ~Buli  2018-02-23 11:25:06  host: 217.97.65.4.ipv4.supernova.orange.pl

    Na kilka urzadzen szajsunga kupionych w ciagu ostatnich lat, tylko jedno bylo bez wad. Nigdy wiecej nie kupie tego badziewia. Niech sobie podnosza cene nawet do 9 tys. zl.

  • 0

    26.  2018-02-23 11:35:02

    @24 myślałem o Samsungu. Kwestia przyzwyczajenia więc nie myślałem nawet o przesiadce na inne marki.

  • 0

    27. ~Wojt  2018-02-23 11:42:25  host: d88-194.icpnet.pl

    Ciekawe ile spadnie cena S8 i S8+ po premierze 9tek.

  • 0

    28.  2018-02-23 11:56:21

    to już lepiej kupić iphona x przynajmniej po pół roku nie stanieje o ponad połowę :)

  • 0

    29.  2018-02-23 12:25:57

    @28 Jak miałem zmieniać telefon to się właśnie zastanawiałem nad X. Ale sorry. Nie ta jakość za te pieniądze. I gwarancja 12m. Żart jakiś. Galaxy też trzymają cenę.

  • 0

    30. ~Bolek  2018-02-23 17:01:23  host: box8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    S4 padła mi po roku ... Po przerwie zainwestowałem w s6 nie ma co oceniać tel po 1 przypadku... Padł mi naszczeście kilka dni przed gwarancją więc nówkę od razu sprzedałem i kupiłem xiaomi ... 4 rok działa i ma się dobrze. Nie ma to jak shit sajsungowy może i chińczyki słabsze i czasami jest problem z softem ale przynajmniej nie są tel na jeden sezon by kupić nowy po roku. Jak sobie myśle ile bym wydał przez te 4 lata na samsungi gdybym nie zaryzykował i nie kupił xiaomi to słabo się robi ile hajsu mogłem stracić.

  • 0

    31.  2018-02-23 17:30:24

    Telefon w cenie telewizora czy porządnego laptopa ??? Wyrosłem z tego,i nie muszę mieć smartfona za 4,5 tys .To jest chore ale lans kosztuje .

  • 0

    32. ~HD  2018-02-24 13:00:21  host: 89-69-52-181.dynamic.chello.pl

    Najgorsze, że też kupie telefon w cenie 10cio letniego Golfa....

Dodaj swoją opinię