Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Europejskie ceny iPhone'ów 6 i 6 Plus

Europejskie ceny iPhone'ów 6 i 6 Plus

LuiN 10 Września 2014 08:17

7 5

Znamy już europejskie ceny smartfonów Apple iPhone 6 i Apple iPhone 6 Plus.




Na wybranych rynkach nowe iPhone'y będą dostępne od 19. września. W przypadku Europy na listę załapały się takie kraje jak: Wielka Brytania, Francja i Niemcy. Przedsprzedaż ruszy już 12. września. Telefony nabyć będzie można w kolorach złotym, srebrnym lub szarym.


Wariant

16 GB

64 GB

128 GB

Apple iPhone 6

699 euro

799 euro

899 euro

Apple iPhone 6 Plus

799 euro

899 euro

999 euro


Póki co nie znamy polskiego terminu premiery telefonu. Na liście funkcji ponownie brakuje polskojęzycznego Siri, nie zabrakło natomiast możliwości dyktowania tekstu w języku polskim, jak i polskojęzycznej korekty pisowni.


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Zobacz: Apple iPhone 6 i 6 Plus zaprezentowane

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | iphone 6 | iphone 6 plus

w sumie: 44
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    26. ~lool  2014-09-10 10:20:37  host: ptcnat.t-mobile.pl

    A teraz słucham, powody dla których miał bym kupić iPhone 6 ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    27.  2014-09-10 10:40:59

    @26: Bo wygląda jak Samsung? (zaokrąglone narożniki)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    28. ~Ewelina  2014-09-10 10:42:59  host: 5.174.11.215

    Moim zdaniem bliżej mu do HTC M8.... Ciekawe co na to HTC.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    29. ~  2014-09-10 11:11:35  host: n11-05-02.opera-mini.net

    iPhone daje niesamowity komfort użytkowania, kto korzystał z produktów apple, to wie o co chodzi, tu wszystko jest doskonale przemyślane i działa świetnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    30.  2014-09-10 11:28:05

    @29: korzystałem i się nie zgadzam. Wygoda? Np. szukanie komputera z moim iTunes żeby wrzucić jakiś nowy kawałek do telefonu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    31. ~felipe  2014-09-10 12:07:20  host: public-gprs514493.centertel.pl

    Odnośnie wrzucenia nowego kawałku to wystarczy, że masz telefon, bo wszystko możesz kupić w ITunes Storę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    32.  2014-09-10 12:16:33

    @felipe - no dobra, a jak chce sobie wrzucić coś nie z iTunes?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    33. ~lool  2014-09-10 12:27:33  host: ptcnat.t-mobile.pl

    29 - może, jak masz same urządzenia Apple w domu... ale poza domem tak jak vonski napisał jesteś ograniczony...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    34.  2014-09-10 12:29:17

    Czytając komentarze z jednym mogę się zgodzić - w Niemczech ten telefon nie jest żadnym synonimem luksusu, ma go podejrzewam około 90% ludzi i nikt specjalnie się przez to nie wywyższa. Ot po prostu jest dla nich wygodny i szybki, a w niemieckim przemyśle jest wiele więcej udogodnień przy zakupach itp. korzystając z iPhone.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~dokładnie  2014-09-10 12:30:28  host: user-164-127-158-29.play-internet.pl

    @30vonski
    Dobrze mówisz. Dla mnie wygoda to brak konieczności synchronizacji plików np. muzycznych - już nokia mnie tym irytowała.
    Chciałbym też zauważyć, że kiedyś Iphone miał wyrażnie szybsze czasy reakcji ekranu- kosztem funkcjonalności- i wtedy to miało jakis sens. Aktualnie Nexusy chodzą podbnie a nawet mój "budżetowy" zenfone 5 (w najmocniejszej wersji) chodzi jak Iphone 5 (średni papierowy czas reakcji 55ms a realnie to śmiga, lata i wymiata:)- jęsli chodzi o działanie międzymordzia to wyżnie widać tu intelowego kopa) + kilka fajnych ficzerów np. bardzo dobry tryb nocny robienia zdjęć i świetny wyświetlacz niby tylko HD, ale w praktyce bardzo ostry i posiadający super kąty widzenia. Dodatkowo jest dual sim i ma slot na karty sd. Jedyna większa wada to średnia bateria, której nie można wymontować bez narzedzi. A najlepsze jest to, że obecnie można sobie go zamówić w Europie, za 199 dolarów. Po prostu szał gwizdka. Następnym moim telefonem będzie najprawdopodniej nowe Meizu, ale czekam na pierwsze recenzje ( i jeszcze nie wiem czy kupię wersje MTK może Snapową, ).pzdr
    PS Taki mi sie przypomniało. Nie wiem jak Wy, ale ja już kilka telefonów dodykowych rozwaliłem (2 niedotykowe zostały mi ukradzione) i dlatego staram sie myśleć op telefonie jak o nożu- to tylko narzedzie i w razie W, zawszę mogę kupic sobie nowe- dla będących w temacie- zawsze szukam sobie czegoś w stylu Hultaforsa GK czy tam innej Mory:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    36. ~tata  2014-09-10 12:43:12  host: apn-31-1-178-138.dynamic.gprs.plus.pl

    Dzis gdy znamy cene aaaaaaaaaaaaajfona 6 każdy producent telefonow obnizajac cene swego wyrobu o 10-20% zarobi fortune

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    37.  2014-09-10 13:13:06

    W takiej Warszawie to też nie jest synonim luksusu. Wystarczy wsiąść do autobusu i popatrzeć - z tych co wyjmują telefony by grać lub coś czytać, przynajmniej połowa ma iPhona (od wersji 4 wzwyż).

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    38. ~  2014-09-10 13:28:19  host: user-164-126-7-218.play-internet.pl

    Telefon z niewymienną baterią, bez slotu kart pamięci, z ograniczonym NFC, bez wideorozmów via UMTS, bez możliwości pracy jako dysk wymienny, bez dostępu do wielu zaawansowanych aplikacji - przecież apple "wie lepiej", co będziesz na nim instalować. To nie powinno kosztować więcej niż 699, ale PLN...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    39. ~Zdegustowany  2014-09-10 13:53:27  host: 78-10-202-2.static.ip.netia.com.pl

    Witam. Mam iPhone 5s który do tej pory wydawał mi się jednym z ładniejszych smartfonów na rynku. Jest oczywiście HTC One M8 i teraz Sony Z3 Compact (mega). I wiecie co? Jak patrze na iPhone 6 z tym wystającym obiektywem to aż się ryczeć chce jak można spieprzyć wygląd telefonu. Szczerze to pomimo ze używam 5s i jeszcze kilku urządzeń z jabłkiem to na tym poprzestanę, bo 6 jest poprostu badziewna i wygląda jak kiepska przeróbka HTC One M8.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    40. ~Punk  2014-09-10 14:18:14  host: apn-77-112-22-35.dynamic.gprs.plus.pl

    Żebym kupił iPhone to musieliby mi najpierw do niego dopłacić, potem poszedłby i tak pewnie na sprzedaż.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    41.  2014-09-10 14:23:21