Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości EUROpakiet w T-Mobile na kartę

EUROpakiet w T-Mobile na kartę

LuiN 4 Czerwca 2012 13:57

0 0

T-Mobile przygotował specjalną usługę na czas Euro - EUROpakiet, którą można aktywować na dowolnym starterze T-Mobile na kartę.

EUROpakiet zawiera zestaw kilku usług dobranych z myślą o turystach i kibicach odwiedzających Polskę podczas ME w piłce nożnej.

T-Mobile EUROpakiet zawiera pakiet trzech usług:
30 minut na połączenia międzynarodowe i roamingowe (w ramach UE) wymiennych na SMS-y lub MMS-y,
150 minut na połączenia krajowe do T-Mobile i na numery stacjonarne,
100 MB danych na połączenia z Internetem w telefonie.




Koszt Europakietu to 19,50 zł czyli równowartość niespełna 5 EUR, a aktywacja następuje po wysłaniu komendy YES na bezpłatny numer 2012.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8. ~  2012-06-04 14:38:56  host: user-31-174-120-173.play-internet.pl

    o tak,już w wyobraźni widze jak obcokrajowcy opowiadają swoim rodzinom o strajkach Solidarności w Warszawie,jak opowiadają o strajkach firm budowlanych,które nie dostały pieniędzy za materiały i pracę bo zapowiadają,że będą strajkować,już widzę jak opowiadają o tramwaju jadącym 5km/h. to euro to będzie hit taki jakiego świat nie widział.

  • 0

    9. ~playowiec  2012-06-04 14:41:40  host: ckb35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @6 no skoro mówisz że taka jest różnica to faktycznie się nie opłaci... nie wiem jak to ma się właśnie z perspektywy przyjezdnych i jak im wzrosną koszty za roaming... ja wyjeżdzając z kraju zwracam uwagę na oferty lokalnych operatorów ale zazwyczaj są one niekorzystne ze względu na to że trzeba płacić np. w euro... dlatego najkorzystniej wychodzi wykupić pakiet wszędzie rozmawiaj... kiedyś korzystałem z podwójnego doładowania tylko po to żeby kupować później ten pakiet i na wyjazd wychodziło mi 90 minut za 27 zł podzielone przez podwójne doładowanie to 13,50 :-) ale raj nie trwał zbyt długo a teraz podwójnym doładowaniem nie wykupie pakietu... więc czasy na tani roaming się skończyły... ;p

  • 0

    10.  2012-06-04 14:43:56

    playowiec (5,6), przecież "dla Polaków", jest oddzielnie kupowany pakiet "Wszędzie rozmawiaj", gdzie za 9 zł masz 30 minut międzynarodowo-roamingowych do całej Unii Europejskiej (minuta 30 gr, takt 60/60). Za 27 zł możesz sobie wykupić trzy takie 14-dniowe pakiety. Jak się jakiemu Anglikowi lub innemu Grekowi będzie chciało przetłumaczyć podstronę z "Wszędzie rozmawiaj", to aktywuje wł ten - korzystniejszy pakiet. ;-)

  • 0

    11.  2012-06-04 14:44:31

    Sorki, post 7 i 9. ;-)

  • 0

    12. ~  2012-06-04 14:47:52  host: user-31-174-120-173.play-internet.pl

    Dla Polaków 1000 zł,dla Europejczyków 1000 euro, tu 1000 i tu 1000, czyli Polska w Europie pełną gembą.

  • 0

    13. ~  2012-06-04 15:01:14  host: gaja.tpnet.pl

    Dla Niemców, Francuzów itp. 5 euro to jak dla nas 5 zł. Czyli dla nich oferta super.

  • 0

    14.  2012-06-04 15:03:02

    Żaden zagraniczny turysta, nie będzie liczył groszy tak jak niektórzy stali bywalcy tego forum. Ale, fakt, cena 100 MB za 19,50 powala ;-)

  • 0

    15. ~  2012-06-04 15:08:07  host: user-31-174-120-173.play-internet.pl

    ciekawe po ile na zachodzie mają roaminh bo jeśli tańszy albo w takich samych cenach to raczej z tej oferty nie będą korzystać.

  • 0

    16. ~  2012-06-04 15:09:15  host: user-31-174-120-173.play-internet.pl

    czekamy na euro bo nie możemy się doczekać strajków

  • 0

    17. ~  2012-06-04 15:11:48  host: user-31-174-120-173.play-internet.pl

    na Angielskich obywateli już czekają izby wytrzeźwień z angielską muzyczką i zakłady pogrzebowe bo jeden ekspert mówił,że wrócą do domu w trumnach,dziwne mają zwyczaje ci anglojezyczni.

  • 0

    18. ~JustMe  2012-06-04 15:18:22  host: cpc4-wolv6-0-0-cust42.wolv.cable.virginmedia.com

    Tak jak pisalem wczesniej,moim zdaniem nie warte to jest,roaming dla ludzi z poza Polski nie jest drastycznie drogi,wiem bo sam uzywam.Do tego dyskomfort zmiany karty sim I "problem" z nowym numerem ktorego nikt nie zna.Ja na pewno nie kupilbym takiej karty.Owszem,bedac w PL na dluzej mam zawsze gdzies w kieszeni telefon z polska karta SIM zeby znajomi z Polski mogli do mnie dzwonic nie narazajac sie na koszty...ale to co innego bo taki angol czy nie niemiec raczej takiego problemu nie bedzie mial bo znajomi albo sa z nim albo zostali w kraju

  • 0

    19. ~JustMe  2012-06-04 15:19:55  host: cpc4-wolv6-0-0-cust42.wolv.cable.virginmedia.com

    @17 o tych trumnach mowil czarny,I ostrzegal swoich czarnych ziomali...Nie traktuj go jako typowego angola bo on jest czarny :)

  • 0

    20. ~  2012-06-04 15:43:24  host: ip-78-30-109-87.free.aero2.net.pl

    taki pakiet powinien być na stale , buce z tmobile- 150 roaming+ 150 min w Polsce + 100 MB danych w Polsce i roamingu.

  • 0

    21. ~xy  2012-06-04 18:25:00  host: user-164-126-114-211.play-internet.pl

    Jaka ważność pakietu?

  • 0

    22. ~playowiec  2012-06-04 18:28:34  host: cnv34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10 ale wszędzie rozmawiaj nie działa na terenie Polski... to jak my gdzieś jedziemy to możemy z niego korzystać... chyba że nie jestem doinformowany to niech mnie ktoś poprawi jeśli wykupując ten pakiet mogę np. dzwonić z PL do Niemiec za 30gr/min... ale raczej tak nie jest...

  • 0

    23.  2012-06-04 20:26:14

    playowiec (22), oczywiście, że możesz. To jak już pisałem pakiet MIĘDZYNARODOWO-roamingowy. Zajrzyj do regulaminu i dokładnie poczytaj. ;-)

  • 0

    24. ~playowiec  2012-06-04 22:24:45  host: cnv34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @23 no rzeczywiście jest jak piszesz. a dokładniej wszędzie rozmawiaj obejmuje "połączenia roamingowe, międzynarodowe oraz wiadomości tekstowe, multimedialne roamingowe i międzynarodowe". o tym ze mozna korzystac z PL do innych krajow to nie wiedzialem...

  • 0

    25.  2012-06-05 09:55:13

    A co na to plus? hehe tam decyzja o Euro 2012 zapadnie za rok:) Buhahahaha.

  • 0

    26. ~Almaro  2012-06-05 10:36:03  host: public2231.xdsl.centertel.pl

    ~23 dlatego dla zagranicznych kibiców nowy starter będzie w pełni użyteczny (inaczej ta usługa nie bardzo miałaby sens, dla osób spoza Polski).

  • 0

    27.  2012-06-12 23:08:13

    pakiet jak najbardziej OK tylko ze promocja trwa miesiac, a pozniej znowu drogie stawki wewnatrzsieciowe

Dodaj swoją opinię