Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Eurobarometr o korzystaniu z telefonu

Eurobarometr o korzystaniu z telefonu

WitekT 2 Listopada 2006 11:33

0 0
97% europejskich gospodarstw domowych posiada dostęp do usług telefonicznych. Blisko 61% posługuje się zarówno telefonem stacjonarnym jak i komórkowym, a 18% korzysta tylko z tej drugiej formy komunikacji - wynika z badania Eurobarometr.Badanie wykazało również, że istnieje niewielki odsetek gospodarstw w Polsce, Portugalii i na Litwie, które nie posiadają żadnego telefonu.

Zdecydowana większość mieszkańców Unii Europejskiej twierdzi, że telefony komórkowe wzbogaciły ich życie. Jako atuty mobilnych telefonów, Europejczycy wymieniają między innymi możliwość wykorzystania komórek do kontaktu w przypadku, gdyby działo się coś złego (35%). Kolejna jedna trzecia respondentów docenia, że dzięki telefonowi mogą kontaktować się w każdym miejscu i o każdej porze. Blisko 20% badanych odczuwa komfort mogąc korzystać z telefonu poza domem.

Źródło tekstu: MediaRun, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~~  2006-11-02 13:25:41  host: ado10.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekawe jak to się ma do USA?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-103-224.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet