Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Eurobarometr o korzystaniu z telefonu

Eurobarometr o korzystaniu z telefonu

WitekT 2 Listopada 2006 11:33

0 0

97% europejskich gospodarstw domowych posiada dostęp do usług telefonicznych. Blisko 61% posługuje się zarówno telefonem stacjonarnym jak i komórkowym, a 18% korzysta tylko z tej drugiej formy komunikacji - wynika z badania Eurobarometr.

Badanie wykazało również, że istnieje niewielki odsetek gospodarstw w Polsce, Portugalii i na Litwie, które nie posiadają żadnego telefonu.
Zdecydowana większość mieszkańców Unii Europejskiej twierdzi, że telefony komórkowe wzbogaciły ich życie. Jako atuty mobilnych telefonów, Europejczycy wymieniają między innymi możliwość wykorzystania komórek do kontaktu w przypadku, gdyby działo się coś złego (35%). Kolejna jedna trzecia respondentów docenia, że dzięki telefonowi mogą kontaktować się w każdym miejscu i o każdej porze. Blisko 20% badanych odczuwa komfort mogąc korzystać z telefonu poza domem.

Źródło tekstu: MediaRun, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~~  2006-11-02 13:25:41  host: ado10.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekawe jak to się ma do USA?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet