Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Etui SimpleCover od Samsunga z okazji zdobycia Mistrzostwa Świata w siatkówce

Etui SimpleCover od Samsunga z okazji zdobycia Mistrzostwa Świata w siatkówce

orson_dzi 23 Września 2014 12:13

0 2

samsung simplecover Samsung, który był technologicznym partnerem zakończonych Mistrzostw Świata w siatkówce, przygotował promocję z okazji zwycięstwa Polaków.




Aby uczcić zwycięstwo reprezentacji Polski, Samsung przygotował promocję, w ramach której klienci będą mieli okazję otrzymać etui SimpleCover w dwóch kolorach do wyboru - białym lub czerwonym.


Każdy kto po zakupie tabletu Samsung Galaxy Tab S w Samsung Brand Store wrzuci swoje selfie na facebookowy profil Samsung Polska, otrzyma w prezencie etui do wybranego modelu urządzenia w kolorze białym lub czerwonym. Promocja potrwa do 5 października.


Modele etui biorące udział w akcji:

  • EF-DT800BREGWW Simple Cover Red 10,5,
  • EF-DT800BWEGWW Simple Cover White 10,5,
  • EF-DT700BREGWW Simple Cover Red 8,4,
  • EF-DT700BWEGWW Simple Cover White 8,4;

Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:

Tagi: galaxy tab s | samsung | simplecover

w sumie: 21
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2.  2014-09-23 12:34:35

    "Ilość sztuk JEST w promocji JEST ograniczona." albo jedno albo drugie "jest" orson :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~pabloki  2014-09-23 12:44:43  host: 46.204.166.12.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    jakie są przyczyny odejścia dyrektora ds. strategii w play? sam zrezygnował, odszedł, zastąpiono go innym, czy jest wakat na tym miejscu? o tym chciałbym przeczytać na telepolis .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4.  2014-09-23 12:45:32

    @2 Ilość sztuk JEST jakaś tam, ale jednocześnie JEST ograniczona ;) Poprawione ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2014-09-23 14:54:58

    @orson_dzi - jak już mamy być poprawni, to liczba sztuk :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2014-09-23 14:57:44

    A nie ma sprawy, zrobione ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7.  2014-09-23 16:19:43

    Selfie? A cóż to znowu za moda? Czy brak w naszym języku odpowiednich określeń?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2014-09-23 16:44:32

    Skąd macie te informacje? W jaki sposób weryfikują czy tablet został kupiony w brand store? Po numerze imei, czy po dowodzie zakupu?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    9. ~pabloki  2014-09-23 19:56:48  host: n11-02-02.opera-mini.net

    ten z nr 3 to jest replikant. Mój jakiś klon. Czyli osobnik podszywajacy się pod mój nick. To nie jest zatem moja wypowiedź

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~pabloki  2014-09-24 10:00:50  host: d12-58.static.icpnet.pl

    10. to ty jesteś klonem, przestaje mnie to już bawić :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-09-24 10:04:10

    pabloki - do tego prawdziwego... Nie łatwiej zarejestrować nick? W moim przypadku, każdy kto się podpisuje wlo jest głupim dzieciakiem, który nie wiem co chce pisząc pod, z pewnością znanym im Nickiem (nie sądzę by sami go wymyślili, bo ja swojego nawet nie wymyśliłem a mi go nadano) osiągnąć?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~pabloki  2014-09-24 10:25:41  host: d12-58.static.icpnet.pl

    11. a co to da, że zarejestruję ten nick, skoro widzę, że ktoś, kto się podszywa cały czas ma z tego frajdę? gwiazdka przy nicku tego nie zmieni, a może ja po prostu nie chcę się rejestrować na stronie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2014-09-24 10:31:01

    pabloki - oczywiście Twój wybór ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-09-24 10:33:08

    Natomiast jest to jedyne wyjście, każde inne będzie powodować że ja np. nie będę zwracał uwagi na podpisane Twoim Nickiem (prawdziwym albo nie - to już nieważne właśnie) komentarzy, które często będą dyskusją na temat - który z Was jest prawdziwy ;-) Mnie prawdziwych dwóch nie ma - jestem jeden. Każdy inny nick jest fałszywym mną ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~pabloki  2014-09-24 10:41:24  host: d12-58.static.icpnet.pl

    ja tam czekam, aż się komuś wreszcie znudzi ta durna zabawa...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~pabloki  2014-09-24 10:44:02  host: d12-58.static.icpnet.pl

    koniec offtopu, niepotrzebnie się wypowiadałem w ogóle...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-09-24 10:49:47

    pabloki - naprawdę masz taką nadzieję? Popatrz na komentarze pod moim nickiem (oczywiście niezalogowanych "pisarzy") - pełno tego jest... Im się nie znudzi! Zwłaszcza gdy ktoś, jak np. ja, w kontrowersyjny sposób komentuje albo - tak po prostu - jest przez kogoś nielubiany ;-) Dziecinadą jest takie zachowanie, no ale cóż... Co mnie obchodzi choroba innych? Z sobą mam dość problemów ;-)