Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Etui na smartfon jako ekspres do kawy

Etui na smartfon jako ekspres do kawy

msnet 8 Maja 2017 19:44

3 2

mokase

Mokase to pierwsze wielofunkcyjne etui, które potrafi zaparzyć kawę espresso niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.

Na KickStarterze trwa zbiórka na etui, którego jedną z funkcji będzie parzenie kawy. Pogrubi ono nasz smartfon o 7 mm, a dostarczenie nam kawy będzie możliwe dzięki specjalnym, jednorazowym płytkom. Cały proces ma być bardzo prosty, gdyż będzie się ograniczał do trzech kroków: włożenia specjalnej płytki do etui, uruchomienia urządzenia dzięki aplikacji zainstalowanej w smartfonie oraz wylania kawy. Jednorazowa kapsułka ma mieścić 25 ml cieczy, której ogrzanie od temperatury 15-20 stopni do 50-60 stopni ma zająć od 5 do 8 sekund. Będzie to możliwe dzięki litowo-metalowej baterii.




mokase

Początkowo gadżet będzie dostępny w wersji białej i czarnej, ale w planach są także inne kolory. Wśród wspieranych smartfonów znalazły się:
  • iPhone 6, 6S, 7, 7 Plus,
  • Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge Plus, S7, S7 Edge, S8, S8 Plus
  • Huawei P8, P9, P9 Plus, P10, P10 Plus,
  • LG G5.

Aby stać się posiadaczem etui parzącego kawę, należy wspomóc zbiórkę na KickStarterze kwotą co najmniej 49 euro. Gadżet trafi do wspierających w październiku, o ile uda się zebrać 75 tysięcy euro. Dotychczas zebrano 3821 euro, a do końca zbiórki pozostało 41 dni.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: KickStarter, wł     
Źródło zdjęć: KickStarter

Dodaj do:

Tagi: espresso | ekspres do kawy | mokase

w sumie: 16
  • 6

    1. ~JackAss  2017-05-08 19:52:09  host: host-176-221-123-146.dynamic.mm.pl

    1 kwietnia już był...

    Żenujący pomysł swoją drogą.

  • 0

    2. ~adziu82  2017-05-08 19:52:10  host: a13-01-05.opera-mini.net

    Biore, a co nie stac mnie. 1500 zl max dam. Chciaz moj Sony Z tyle nie jest wart.

  • 3

    3.  2017-05-08 19:53:27

    no proszę a jeszcze nie dawno się żartowało że telefonowi brakuje żeby kawę parzył no i jest, ciekawe co następne ???

  • -4

    4. ~QQQ  2017-05-08 19:53:27  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Cieszę się, że ludzie są kreatywni. Trzeba się cieszyć, że wpadają na nowe pomysły. :) To jest sposób na uczynienie świata lepszym :)

  • 3

    5.  2017-05-08 19:59:02

    @4 kreatywnosc okej, ale czy na prawde takie rzeczy są nam potrzebne?

  • -3

    6. ~QQQ  2017-05-08 20:01:47  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    @5 Każda minimalizacja jest dobra. Jak można mieć kilka urządzeń w jednym, to jest dosyć fajnie :) Na ten moment może to się wydawać absurdalne a za kilka lat może każdy będzie parzył kawę takim sposobem.

  • 0

    7. ~rde  2017-05-08 20:35:58  host: public-gprs392594.centertel.pl

    Woda bez kawy i mamy bidet gotowy albo miniprysznic ;)

  • -1

    8. ~Hotelarz  2017-05-08 20:45:48  host: user-46-112-116-79.play-internet.pl

    Czekam na etui sprawdzające jakość nasienia plemników.

  • 1

    9.  2017-05-08 20:55:31

    Marian zmieniłeś moje życie ;) LifeHack nr. 1045. :D

  • 0

    10.  2017-05-08 21:30:44

    z pewności musi byc pyszna taka kawa...

  • 1

    11.  2017-05-08 21:35:00

    pryz NOTE 7 czas skróci się do 2 sekund :-P

  • 0

    12. ~Maniek  2017-05-08 22:07:22  host: ip-5-172-233-27.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @11 Ale można nie zdążyć wypić bo rękę urwie przy nalewaniu :P

  • 0

    13. ~Marek  2017-05-09 06:30:20  host: n28-02-06.opera-mini.net

    Dobra. Technologiczna ciekawostka, tylko po co to komu . . .

  • 0

    14. ~  2017-05-09 08:38:05  host: host-46-151-189-42.interduo.pl

    Wszystko ok, tylko po co to doklejac do telefonu? Niech sobie bedzie, jako osobne urzadzenie grubosci 7mm...

  • 2

    15. ~  2017-05-09 10:12:23  host: 185.137.17.88

    ??????????????????????????????

    najsieszniejsze, że jakiś kretyn da na to pieniadze

  • 0

    16.  2017-05-09 13:12:10

    Najpierw producenci cieniują baterię (kosztem pojemności) aby wyrwać np. 3 mm, po czem... użytkownik pogrubia o 7mm jakąś bzdetną popierdółką. Paranoja...

Dodaj swoją opinię