Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości eTlink: promocyjne ceny dostępu do Internetu

eTlink: promocyjne ceny dostępu do Internetu

LuiN 12 Sierpnia 2010 21:04

0 0

eTop, działający pod marką eTlink w kilku strefach numeracyjnych wokół Warszawy i świadczący usługi dostępu do Internetu w oparciu o BSA, 9. sierpnia wprowadził nową promocję na łącza internetowe z umową na 12 mies.

Prędkość

Abonament

1 Mb/s

44 zł

2 Mb/s

49 zł

6 Mb/s

59 zł

10 Mb/s

69 zł

20 Mb/s

79 zł


Opłata instalacyjna - 75 zł (0 zł dla osób przedłużających umowę). W cenę wliczony jest jeden publiczny adres IP (stały adres IP kosztuje 5 zł miesięcznie) oraz pakiet usług hostingowych: 5 adresów email, możliwość zaparkowania jednej domeny www i pięciu subdomen oraz jedno konto FTP.

Usługa jest dostępna w strefach numeracyjnych 22, 23, 24, 25, 29 oraz, częściowo, w 42, 46 i 83. Więcej szczegółów na stronie eTlink.pl. O sierpniowej ofercie dostępu do Internetu w opcji umowy na czas nieokreślony pisaliśmy w tej wiadomości.




Zobacz: regulamin promocji eTlink Super Tanio - Super Szybko (plik .pdf; 277 kB).

Źródło tekstu: eTlink, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~marcin  2010-08-12 21:56:14  host: 182.etlink.pl

    Troszkę podnieśli ceny ale i tak nie jest tragicznie ja na szczeście jeszcze się załapałem na 20 Mbit/s za 65 zł :)

  • 1

    2. ~zawiedzony  2010-08-12 22:05:08  host: 82.139.163.225

    To totalna podwyżka w poprzedniej ofercie było 35zł a teraz jest 44 za 1Mb/s chciałem skorzystać ale umowa jeszcze trwa.Może oferta 2-3 letnia bedzie zbliżona ceną do poprzedniej.

  • 0

    3.  2010-08-12 22:28:43

    cena ta sama - 2x szybciej. Szkoda, że niedostępne u mnie.

  • 0

    4.  2010-08-12 22:45:37

    no niestety... maja tylko Mazowieckie i to tez nie cale, a szkoda, bo przydalby sie w calej Polsce taki operator, by ci ktorzy swiadcza uslugi nawet po ethernecie sie obudzili...

  • 0

    5. ~tkubon  2010-08-12 23:28:03  host: ip-89-174-118-244.multimo.pl

    czemu nie maja w calym kraju? Tak czy inaczej na razie gdy chodzi o ceny najbardziej konkurencyjna jest Netia i Era, ew. Orange jak ktoś ma u nich tel. Reszta śpi.

  • 0

    6. ~f  2010-08-12 23:35:28  host: user-188-33-64-102.play-internet.pl

    też chciałem brac 1Mb/s, ale po tej podwyżce nie ma to już sensu

  • 0

    7.  2010-08-12 23:50:49

    Z ich strony internetowej zniknęły promocje na 2 i 3 lata (a było naprawdę tanio) został tylko 1 rok - z podwyżką i oferta na czas nieokreślony ale lipa

  • 0

    8. ~jajo  2010-08-13 00:25:33  host: dlb235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oni działają na kablach TP? czy nadają z komina w okolicach Pruszkowa :)?

  • 0

    9. ~bed  2010-08-13 02:31:44  host: 178.183.236.19.dsl.dynamic.eranet.pl

    8: Weź pomyśl... Jak BSA to na kablach TP...

  • 0

    10.  2010-08-13 07:28:24

    Z poprzednimi cenami to przesadzili bo ludzie brali jak oszalali 20 Mb/s i dslamy nie wyrabialy. Dobrze zrobili ci co podpisali umowy na 2 lata gdzie 6Mb/s kosztowalo 44 zl a 10Mb/s 53 zl.

  • 0

    11. ~ale mi to  2010-08-13 08:37:29  host: chaos.tpnet.pl

    orange tańszy

  • 0

    12.  2010-08-13 08:54:45

    no dobra a czy jest ktos kto korzysta z ich uslug - jak sie ma cena do jakosci swiadczonego dostepu

  • 0

    13.  2010-08-13 08:55:53

    no co z tego ze mi sie router zsynchronizuje z centrala na 10 czy 20 mega jak operator nie bedzie w stanie dostarczyc odpowiedniego lacza do swiadczenia uslugi

  • 0

    14. ~Zenek  2010-08-13 09:05:41  host: wap.plusgsm.pl

    Mam 2 Mb/s za 43 i sobie chwale. Trzeba tylko miec swoj modem lub ewentualnie kupic u nich po cenie rynkowej. Klient dostaje tylko umowe z parametrami do ustawienia modemu. Faktury wysylane sa na maila, badz sa do pobrania z indywidualnego konta na ich stronie.

  • 0

    15.  2010-08-13 09:25:49

    Dziwny ruch. Żadna firma nie podnosi cen o ile nie ma do tego powodu. Powodem jest często popularność usługi, która była 'za tania' na tle konkurencji i można zwiększyć z niej przychód. Tutaj raczej to nie miało miejsca - po tej podwyżce atrakcyjność etlink mocno spadła. Raczej zadecydowały względy techniczne - brak możliwości obsłużenia zbyt wielu klientów. Obstawiam, że przez kilka miesięcy będą rozbudowywać sieć, a kiedy już będą gotowi - wrócą do starych cen. Operator nie może nagle zaprzestać sprzedaży usługi, może jedynie zmniejszyć jej popularność, zwiększając cenę. Mamy na horyzoncie przecież obniżkę cen Neostrady (chociaż ja twardo mówię - wieksze prędkości w cenie wolnijeszych opcji, coby przychód na klienta się zgadzał...) zatem grzebanie przy cenach w górę teraz jest nierozsądne.

  • 0

    16. ~rookie  2010-08-13 10:32:44  host: 167.202.201.4

    @All Jak wam wygiąga internet 20mb na łączach tp? U mnie nawet nie działa stabilnie neo 6mb i muszę mieć 2mb.... MIeszkam w Piasecznie pod Warszawą. Podejrzewam, że w bsa to nawet 2mb by nie działało....

  • 0

    17. ~Maniek99  2010-08-13 13:24:59  host: 192.etlink.pl

    @16 Stabilność i prędkość synchronizacji zależy głównie od jakości linii TP i niema tu znaczenie czy jest to Neo, czy BSA. etlink puki co niema problemu z przeciążeniami, chyba że jest ono na samej centrali. Co do samej usługi to działa ok, choć przynajmniej raz w miesiącu zdarza się przerwa w działaniu (najczęściej późno w nocy, czasem w dzień). Router niby ma połączenie, ale niema transmisji danych. Kiedy chce się zrobić reconnect, sieć zwraca komunikat o braku autoryzacji (zły login/pass). Dzieje się to co prawda sporadycznie, ale niektóre routery ciężko to znoszą i po otrzymaniu takiego komunikatu, przestają próbować się łączyć.

Dodaj swoją opinię