Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ET pozywa Elektrim i DT na 2,2 mld euro

ET pozywa Elektrim i DT na 2,2 mld euro

WitekT 24 Listopada 2005 10:48

0 0
Elektrim Telekomunikacja pozwał do sądu wszystkich odpowiedzialnych za, jego zdaniem, bezprawne działania zmierzające do pozbawienia go udziałów PTC.

Wśród pozwanych są spółki zależne Deutsche Telecom (T-Mobile Deutschland i T-Mobile Poland), Elektrim oraz wszystkie osoby fizyczne z zarządu i rady nadzorczej, wybrane przez Elektrim i DT.

Wartość roszczeń ET może sięgnąć wartości 48% udziałów w PTC, czyli 2,2 mld euro — czytamy w komunikacie.

Elektrim, podobnie jak DT, twierdzi, że sporne udziały należą do niego. Sąd rejestrowy przywrócił jednak wpis, według którego papiery kontroluje ET.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet