Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości ET pozywa Elektrim i DT na 2,2 mld euro

ET pozywa Elektrim i DT na 2,2 mld euro

WitekT 24 Listopada 2005 10:48

0 0

Elektrim Telekomunikacja pozwał do sądu wszystkich odpowiedzialnych za, jego zdaniem, bezprawne działania zmierzające do pozbawienia go udziałów PTC.
Wśród pozwanych są spółki zależne Deutsche Telecom (T-Mobile Deutschland i T-Mobile Poland), Elektrim oraz wszystkie osoby fizyczne z zarządu i rady nadzorczej, wybrane przez Elektrim i DT.


Wartość roszczeń ET może sięgnąć wartości 48% udziałów w PTC, czyli 2,2 mld euro — czytamy w komunikacie.


Elektrim, podobnie jak DT, twierdzi, że sporne udziały należą do niego. Sąd rejestrowy przywrócił jednak wpis, według którego papiery kontroluje ET.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-240-162.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet