Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Esz odchodzi z PTC

Esz odchodzi z PTC

WitekT 18 Lutego 2005 12:07

0 0
Jak wynika z nieoficjalnych informacji twórca sukcesu Heyah - Grzegorz Esz - opuszcza PTC.

Od marca ma rozpocząć pracę w Banku BPH na nowo utworzonym stanowisku dyrektora w pionie bankowości detalicznej (departament klientów indywidualnych). Nie wiadomo, kto zajmie miejsca Esza.

Heyah, która zadebiutowała na rynku 15 marca 2004, okazała się wielkim sukces. W ciągu roku liczba abonentów przekroczyła 2 miliony a wejście Heyah na rynek komórkowy zapoczątkowało dynamicznym obniżeniem cen połączeń i opłat abonamentowych u wszystkich polskich operatorów komórkowych.


Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-216-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet